50 مدل کفش عروس زیبا و شیک + راهنمای انتخاب کفش

اگرچه رنگهای تند و غیر معمول دیگری را هم مثل آبی، قرمز، صورتی و… یک کفش ناراحت در روز عروسی که باید حسابی جنب و جوش داشته باشید، شما را عذاب می دهد به صورتی که دوست دارید در همان لحظه فشتان را از پا در آورید و کفش راحتی بپوشید. شب عروسی تان است و باید حسابی جنب و جوش داشته باشید. شاید کفش های پاشنه بلند شیک و زیبا به نظر برسند اما فقط هنگام عکاسی در آتلیه مناسب هستند و برای یک روز پر جنب و جوش کارآیی خوبی ندارند. اگر فقط قصد خرید دارید این را در نظر داشته باشید و خودتان پیشاپیش متوجه شوید که پاشنه پا باید حداکثر چند سانتی متر ارتفاع داشته باشد.

اگر هم همیشه کفش پاشنه بلند 3 یا 5 سانتی متری می پوشید، روز عروسی نیز بهتر است کفشتان همین اندازه باشد زیرا این روز زمان مناسبی برای تجربه های جدید نیست و توصیه می شود روال زندگی تان را دنبال کنید. پوشیدن کفشی مناسب روز عروسی و تالار به اندازهای اهمیت دارد که میتوان گفت کفش عروس مهمترین بخش استایل اوست و این اهمیت در زمان عکاسی و گرفتن ژست، پررنگتر میشود. ممکن است به نظر برسد چون کفش عروس برای یک شبه و یا چون زیر لباس پنهان است، خیلی اهمیت ندارد چه کفشی انتخاب شود ولی برای انتخاب یک کفش مناسب برای عروس علاوه بر سلیقه و زیبایی چند نکته مهم دیگر را هم باید در نظر بگیرید که در ادامه به مهمترین نکات در انتخاب کفش عروس اشاره می کنیم.

هیچ چیز بدتر از این نیست که با انتخاب کفش عروس نامناسب، در روز عروسی تان به سختی راه بروید و شب که به خانه می رسید پاهایتان دردناک و تاول زده باشد پس برای پیشگیری از بروز چنین مشکلاتی بهتر است قبل از خرید کفش عروسی به چند نکته مهم دقت داشته باشید. در این موقعیت کفش عروس تخت را به شما پیشنهاد میدهیم که شاید تا چند سال پیش پوشیدنشان برای مراسم مهم و حتی عروسی خیلی مرسوم نبودهاند. همچنین کفشهای با پاشنهی خیلی بلند را به دلیل بر هم زدن تعادل شما توصیه نمیکنیم. پاشنه گربهای معمولا نامی است که بر روی این مدل پاشنهی کلاسیک گذاشته شده است. یکی از مدلهای کفش عروس که بسیار پرطرفدار است و ترند شده، کفش عروس سفید طلقی است که به دلیل شفافیتی که دارد میتواند روی پا جذابیت و زیبایی خاصی داشته باشد. شما در اپلیکیشن کمدا میتوانید مدلهای مختلف کفش عروس را ببینید یا حتی کفش عروسی خودتان را در آن بفروشید!

گیوهها و کفشهای پاشنه تختی که مدلهای ساده دارند و در ساختشان بیشتر از قلاب دوزی و کنف استفاده شده است هم میتوانند یک انتخاب عالی برای عروسهایی باشند که سبک بوهو را میپسندند. انتخاب یک کفش راحت که تنگ نباشد و به انگشت ها یا پشت پاشنه فشار وارد نکند یکی از مهمترین ویژگی ها برای خرید کفش عروس هست. انتخاب کفش راحتی که تنگ نباشد و به انگشتان پا یا پشت پاشنه فشار وارد نکند یکی از مهمترین ویژگی ها در هنگام خرید کفش عروس است. کفش اصلیترین چیزی است که راحتی و آرامشتان را در طول جشن عروسی تضمین میکند. رادیومدا، در این نوشته کفشهای عروس را به شما معرفی میکند و در کنار آن، اپلیکیشن کمدا بهترین گزینههای موجود را برای خرید به شما پیشنهاد میدهد.