50 مدل کفش عروس زیبا و شیک + راهنمای انتخاب کفش

اگر طرفدار سبک کلاسیک و مدلهای پذیرفته شده برای کفش عروس هستید اما از چیزهای تکراری هم خسته شدهاید این مدل کفش از برند سوفیا وبستر را به شما پیشنهاد میکنیم. بدون تردید استفاده از زرق و برق برای عروس خانمها پذیرفته شده است و چه بهتر که این زرق و برق از نوعی جدید و متفاوت باشد مانند این کفش زیبای متالیک تیره که درخشش چشمگیری دارد اما تکراری و خسته کننده نیست و با هر رنگ لباس عروس از سفید گرفته تا نقرهای هماهنگی دارد. اما اگر نگاهی به کفشهای عروس در ویترین مغازهها بیندازید با تعداد زیادی مدل شبیه به هم، تکراری و خسته کننده مواجه خواهید شد. کفش مناسب لباس عروس با مدلهای مختلف از پاشنه بلند تا بدون پاشنه در مغازههای و وبسایتهای مختلف پیدا میشود؛ اما آیا مدل کفشی که قصد خرید آن را داریم به مدل لباس ما میآید. استایل فانتزی هم از سبکهایی است که طرفداران خود را دارد و عروسهای جسور میتوانند از این مدلهای کفش عروس جالب و جذاب استفاده کنند.

یک کفش زیبای عروس آبی لاجوردی از جنس ساتن که پاشنه بلند کلاسیک و تزئیناتی در قسمت پنجه داشته باشد زیباترین کفش ممکن برای شب عروسی شماست. لزومی ندارد لباس عروس و کفش عروس شما همرنگ باشند پس دلیلی هم ندارد که به رنگ سفید و رنگهای نزدیک آن مثل نقرهای و آبی کمرنگ بچسبید. این مدل کفش سفید نیست اما میتواند به عنوان کفش عروس استفاده شود به خصوص اگر لباس عروسی شما سفید نباشد میتوانید این مدل کفش را در رنگهایی مثل آبی آسمانی، توسی، شیری، صورتی و … اما دلیل نمیشه کسایی که به نسبت کوتاه تر هستن کفش تخت و اسپرت رو برای عروسیشون انتخاب نکنن. بهترین کار این است که تا قبل از خرید لباس عروسی، کفش تان را آماده داشته باشید و قد لباس را متناسب با اندازه پاشنه های کفش کوتاه کنید. به قد داماد هم توجه کنید.

استفاده میشود که با توجه به سلیقه به صورت تخت، پاشنه دار، بدون پاشنه، لژدار و … بعد از انتخاب حلقه و لباس عروس، کفش عروس مناسب و زیبا یکی از خریدهای مهمیه که عروس خانوم دغدغه ی زیادی براش داره. در ادامه ی مطلب با من همراه باشین تا چند مدل زیبا از کفشهای تخت و پاشنه دار عروس رو با هم ببینیم. در ادامه چند مدل از این کفشها را مشاهده خواهید کرد. مدل کفش عروس پاشنه پهن و باریک و مدل گیپور و کار شده را در ادامه در مجله شبونه مشاهده کنید. این مدل کفش از برند دولچه گابانا با بلندی پاشنه کلاسیک از جنس گیپور تهیه شده که یک پارچه مناسب برای لباس عروس است و با انتخاب این مدل کفش میتوانید آن را به راحتی با لباس عروس خود هماهنگ کنید.

اگر زیاد اهل جلب توجه نیستید و نمیخواهید کفش شما در روز عروسی چندان توی چشم باشد اما چیزی میخواهید که در آن راحت و شیک باشید کافی است از یک جفت کفش پاشنه بلند کلاسیک بژ همرنگ پا با بند در قسمت مچ استفاده کنید. این کفش هم قد شما را بلندتر میکند و هم بند مچ آن کمک میکند فشار زیادی به پا وارد نشود. معمولا کفش های تخت و پاشنه کوتاه رو عروس هایی انتخاب میکنن که قد بلندتری دارن و تفاوتشون با قد دوماد کمتر هست. که معمولا با چه نوع کفشی راحتتر هستید و عموما پاشنه کوتاه و اسپرت میپوشید یا پاشنه بلند و مجلسی. شما باید ارتفاع پاشنه کفش عروس را بر اساس شرایط خود انتخاب کنید و ضرورتی ندارد که پاشنه کفش شما ۱۰ سانتیمتر یا بالاتر باشد. لازم به یادآوری است که مدل کفش عروس حتماً نباید پاشنه دار یا لژدار باشد، امروزه کفشهای تخت و یا حتی کتانی هم برای روز عروسی توسط عروس خانمها استفاده میشود.