50 مدل کفش عروس زیبا و شیک + راهنمای انتخاب کفش

یک کفش زیبای عروس آبی لاجوردی از جنس ساتن که پاشنه بلند کلاسیک و تزئیناتی در قسمت پنجه داشته باشد زیباترین کفش ممکن برای شب عروسی شماست. پس برای پیشگیری از بروز چنین مشکلاتی قبل از خرید کفش عروسی به چند نکته مهم دقت داشته باشید. کفش ها یا صندل های پاشنه بلند بسیار جذاب هستند اما شما قرار است این کفش را چندین ساعت به پا داشته باشید و با آن راه بروید بنابراین باید به پاشنه آن توجه نمایید. بهعنوانمثال کفشهایی که بندشان دور مچ پا یا پشت پا بسته میشوند، کفشهایی با پاشنههای متفاوت از نظر ارتفاع، کفشهای جلوبسته یا جلوباز، انواع مختلف کفش عروس هستند که در مدل و جنسهای مختلف و متناسب با هر سلیقهای وجود دارند. کفشهایی که همگی سفید یا نقرهای هستند و پاشنه یک شکلی دارند و هیچ کدام مورد پسند شما نیستند.

شما باید ارتفاع پاشنه کفش عروس را بر اساس شرایط خود انتخاب کنید و ضرورتی ندارد که پاشنه کفش شما ۱۰ سانتیمتر یا بالاتر باشد. این مدل کفش از برند دولچه گابانا با بلندی پاشنه کلاسیک از جنس گیپور تهیه شده که یک پارچه مناسب برای لباس عروس است و با انتخاب این مدل کفش میتوانید آن را به راحتی با لباس عروس خود هماهنگ کنید. گاهی لازم اسـت برای خریدشان 150 تا 200 هزار تومان هزینه کنید. گاهی لازم است برای خریدشان ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان هزینه کنید. اگر برایتان راحتی کفش مهم است به جای کفش های چرمی می توانید به سراغ ابریشم و ساتن برای رویه کفش بروید چون نرم تر هستند و به سرعت حالت پا را می گیرند تا احساس راحتی بکنید. اگر کفش شما خوب و راحت باشد می توانید در مهمانی های بعد از ازدواج هم از آن استفاده کنید.

استایل فانتزی هم از سبکهایی است که طرفداران خود را دارد و عروسهای جسور میتوانند از این مدلهای کفش عروس جالب و جذاب استفاده کنند. بدون تردید استفاده از زرق و برق برای عروس خانمها پذیرفته شده است و چه بهتر که این زرق و برق از نوعی جدید و متفاوت باشد مانند این کفش زیبای متالیک تیره که درخشش چشمگیری دارد اما تکراری و خسته کننده نیست و با هر رنگ لباس عروس از سفید گرفته تا نقرهای هماهنگی دارد. توری قسمت پشت این کفش آن را به یک کفش مخصوص عروس تبدیل کرده است و با لباس عروس هماهنگی دارد به خصوص اگر دامن لباس عروس شما کوتاه باشد و کفش دیده شود. این کفش روی قسمت جلو تزئیناتی هم دارد که آن را از فرم ساده و تکراری خارج کرده و به آن هویت داده است. انتخاب کفش عروس حتی از لباس عروس نیز اهمیت بیشتری دارد چون راحتی شما را در این روز رقم خواهد زد.

انتخاب کفش نامناسب، موجب به سختی راه رفتن عروس در شب تکرار نشدنی اش می شود و به پاهای او آسیب می رساند تا جایی که لذتی از مراسمش نمی برد. دقت کنید پاشنه کفش باید به گونه ای باشد که اختلالی در راه رفتن ایجاد نکند ، آن هم در مجلسی که تمام مهمانان چشم به عروس دوخته اند. انتخاب کنید. خوبی این مدل کفش این است که بعد از روز عروسی هم میتوانید از آن به عنوان کفش مجلسی استفاده کنید. عروس میبایست کفشی راو انتخاب بکند تا بتواند براحتی با آن راه برود، برقصه، فعالیت بکند و پایان وقت مراسم را با آن بگذراند بدون این که پاهای آن خسته شود و درد گیرد. پاشنه بلند این صندل به نوبه خود قد شما و پاهای شما را بلند و کشیده خواهد کرد حال اگر فاکتور رنگ را هم به آن اضافه کنید کفشی که همرنگ پای شما باشد با خطای دید پاهای شما را زیباتر و کشیدهتر نشان خواهد داد.