50 مدل کفش عروس زیبا و شیک + راهنمای انتخاب کفش

چندین بار در خانه این کفش ها را بپوشید و راه بروید تا مطمئن شوید که در این کفش ها احساس راحتی می کنید. هیچ چیز بدتر از این نیست که با انتخاب کفش عروس نامناسب، در روز عروسی تان به سختی راه بروید و شب که به خانه می رسید پاهایتان دردناک و تاول زده باشد پس برای پیشگیری از بروز چنین مشکلاتی بهتر می باشد پیش از خرید کفش عروسی به چند نکته مهم دقت داشته باشید. معمولا زمانیکه قصد خرید کفش مجلسی یا کفش عروس را دارید به این نکته دقت نمایید که معمولا با چه نوع کفشی راحت تر هستید و عموما پاشنه کوتاه و اسپرت می پوشید یا پاشنه بلند و مجلسی. قد فاکتور مهمی است که عروس و داماد در حین خرید کفش باید به آن دقت کنند. تصور اکثر ما از رنگ کفش عروس، کفشی به رنگ سفید است.

9- به هماهنگی رنگ کیف با لباس تان توجه کنید. فقط در صورتی می توانید در انتخاب کفش عروسی وسواس داشته باشید که لباس شما کوتاه باشد و کاملا پاهای شما نمایان شود. با این وجود خیلی وسواس به خرج ندهید و نگویید حتما باید سفید یا شیری باشد. در نتیجه وسواس به خرج دادن برای خرید کفش عروس خیلی خوب نیست. انتخاب یک کفش راحت که تنگ نباشد و به انگشت ها یا پشت پاشنه فشار وارد نکند یکی از مهم ترین ویژگی ها برای خرید کفش عروس هست. جنس کفش عروسی شما هم خیلی مهم است. یکی از ایده ها برای انتخاب مدل کفش عروس، کفش متناسب با فصل است. گاهی ممکن است این فکر از مغزمان عبور کرده باشد که کفش عروس، زیر لباس بلند و دنبالهدار عروس پنهان میشود و کسی آن را نمیبیند!

برای مثال اگر عروسی در فصل زمستان است باید کفشی را بگیرید که در برف و سرما بتوانید با آن راه بروید. اگر از چند ماه قبل از عروسی در فکر کفش عروسی باشید، شاید بتوانید در حراجی های آخر فصل برندهای معروف کفش را با قیمت ارزان تر پیدا کنید. به جای آن اگر لباس عروسیتان بلند است و کفشهای شما اصلا به چشم نمیآید، میتوانید سراغ خرید کفشهای کرم و نباتی یا رنگهای روشنی در همین طیف بروید که در بعد از جشن ازدواجتان هم بتوانید آنها را با لباسهای دیگر ست کنید. کفش های با کیفیت متناسب از مواد طبیعی و با کیفیت ساخته میشوند و در گونه استفاده از آن میتوانید مدت طولانی تری بایستید و راه بروید. برای خرید کفش متناسب که بتواند راحت و انعطاف پذیر باشد می بایست یک کفش با کیفیت متناسب مثل کفشی با جنس چرم بخرید.

شاید تصور کنید کفش عروسی تنها برای یک شب است پس کیفیت و دوام آن اهمیتی ندارد. این مدل کفش در طرحها و رنگهای بسیاری ارائه شده است که رنگ سفید استخوانی یا صدفی آن جزو زیباترین مدلها میباشد. بهتر است رنگ کفش شما با لباس عروسی تضاد زیادی نداشته باشد. در صورتیکه بخشی از عکس های عروسی را در باغ می گیرید، بهتر است دو جفت کفش همراه تان باشد. انتخاب کفش عروس در نگاه اول کار آسان و هیجان انگیزی است اما اگر به نکات مهم و استاندارد توجه نشود، موجب عذاب عروس خانم ها خواهد بود. اگر لباس عروس تان سفید اسـت و نگین های کار شده دارد میتوانید ان را با کفش های سفید یا نقره هماهنگ کنید. میتوانید این مدل را با لباس عروسی کوتاه یا میدی بپوشید تا خودش را بیشتر نشان دهد. این مدل کفش عروس شیک با پاشنههای 8.5 سانتیمتری میتواند ظرافت و زنانگی شما را کاملا بهرخ بکشد.