50 مدل کفش عروس زیبا و شیک + راهنمای انتخاب کفش

در عین حال پس از خرید کفش هم بهتر است با آن چند ساعت راه بروید تا پا به کفش ها عادت کند. معمولا کفش های گران قیمت کیفیت بهتری دارند اما برخی از عروس ها چون قرار است یک شب کفش را بپوشند، کفش ارزان قیمت می خرند. بیشتر کفش های عروسی از جنس ساتن یا ابریشم هستند اما میتوانید در بین نمونه های چرمی هم کفش های ساده و زیباتری را انتخاب کنید. کفش عروسی نباید با کفشهای قبلیتان تفاوت زیادی نداشته باشد. اگر به دنبال کفش عروسی هستید که در عین پرزرق و برق بودن، ساده و مینیمال نیز باشد، مدل Parker 50 از برندSarah Flint را در لیست گزینههای خود قرار دهید. اگر کفش عروس پاشنه بلند و باریک را برای مراسم عروسیتان ترجیح میدهید، نمونههای جذاب و جدید زیادی وجود دارند که میتوانند گزینههای مناسب برای کفش عروس شیک و زیبا باشند.

در واقع روز عروسی زمان مناسبی برای تجربه های جدید نیست و توصیه میشود روال زندگی تان را دنبال کنید. لازم نیست با کفش تان از خانه بیرون بروید. قرار دادن روزنامه در خرید کفش زنانه : اگر احساس میکنیدکه کفشها پای شما را اذیت میکنند، میتوانید از روزنامه و آبلیمو استفاده کنید. اگر رنگ لباس عروسی شما سفید است باید بدانید رنگ سفید طیف گسترده ای دارد و بهتر است گزینه ای را انتخاب کنید که به رنگ لباس شما نزدیک باشد اما لازم نیس خیلی وسواس به خرج بدهید زیرا شما می توانید رنگ کفشتان را با نگین های لباس یا رنگ لاکتان ست کنید. در اطراف میدان محسنی، ، پاساژ ونک و پاساژ قائم تجربش بوتیک های بیشتری درکنار هم ردیف شده اند که در میان شان کفش های مناسبی برای جشن عروسی پیدا می شوند. • پاشنه را متناسب با قد لباس انتخاب کنید ، اگر پاشنه کفش شما با قد لباس هماهنگی نداشته باشد ، لباس کوتاه تر از معمول به نظر می رسد.

بهتر اسـت رنگ کفش شما با لباس عروسی تضاد زیادی نداشته باشد. اما شما با آسودگی خیال کفش عروس پاشنه تخت را بپوشید و به راحتی خودتان در طی مراسم فکر کنید. پس هم از نظر راحتی و هم استحکام زیره کفش مطمئن شوید. اگر میخواهید کفش عروسیتان زرق و برقدار و خیرهکننده باشد، کفشهای برند Badgley Mischka بهترین انتخاب برای شما هستند. اگر میخواهید کفش عروسیتان را از بین ترندترین و جدیدترین مدلهای سال 2021 انتخاب کنید، برند Fenty مدل Don’t Be Square Slingbacks بهترین گزینه برای شماست. با پوشیدن لباس عروس کوتاه بههمراه جلوه و زیبایی بند و پاپیون کریستالی این کفش، در شب عروسیتان بدرخشید. بند بلندی که چندبار به دور مچ میپیچد و سپس بسته میشود یکی از دلایل زیبایی خیرهکننده این کفش است. فرم مربعی در قسمت جلویی و طراحی بند در قسمت پشتی و رنگ عاجی این کفش آن را به گزینه مناسبی برای کفش عروس تبدیل میکند.

بهتر است رنگ کفش شما با لباس عروسی تضاد زیادی نداشته باشد. اگر درروزهای نزدیک به عروسی متوجه شدید کفش ها پای شما را اذیت می کنند ، تعدادی روزنامه را با آبلیمو خیس کنید و درون کفش تان بگذارید و اجازه دهید یک شب بماند تا کفش شما اندکی جا باز کند. مـا ایرانی ها هم می گوییم هر چـه پول بدی، آش می خوري. از هر زمانی که کفشهایتان را میخرید هر شب بپوشید و چند ساعتی چـه مینشینید چـه راه میروید به پا داشته باشید تا پاهایتان به کفش عادت کند. جنس و وضعیت کف محل برگزاری جشن ازدواج تان هم در انتخاب کفش مهم است. یک کفش ناراحت آنقدر شما را عذاب می دهد که شاید دلتان بخواهد وسط جشن آن را از پاهایتان در بیاورید و یک جفت کفش کتانی راحت بپوشید. معمولا کفش عروس را باید با توجه به فصول سال و محل برگزاری جشن انتخاب کنید.