50 مدل کفش عروس زیبا و شیک + راهنمای انتخاب کفش

پس خرید کفش را به روزهای آخر موکول نکنید و کمی زودتر به فکر باشید. مثلا میتوانید در حراجی هایی که در آخر هر فصل میگذارند بروید و برند مورد نظر خود را با قیمت کمتری تهیه کنید. اگر خرید کفش و لباس همزمان هستند، کار راحت است و می توانید کفش ها را متناسب و همرنگ با لباس خود تهیه کنید. اگر قد لباس عروسی که تهیه میکنید با پاشنه کفش متناسب نباشد، ممکن است لباستان کوتاهتر از آن چیزی که میخواهید به نظر برسد. بهتر اسـت رنگ کفش شما با لباس عروسی تضاد زیادی نداشته باشد. به طور کلی رنگ های سفید، نباتی، صدفی یا نقره دارند. سعی کنید در زمان انتخاب کفش عروس حتماً به این نکات توجه کنید. بنابراین، دانستن بایدها و نبایدهایی در انتخاب سریعتر کفش عروس میتواند کارساز باشد. در اینجا راهنمای انتخاب کفش عروس آمده است.

به جای آن اگر لباس عروسیتان بلند است و کفشهای شما اصلا به چشم نمیآید، میتوانید سراغ خرید کفشهای کرم و نباتی یا رنگهای روشنی در همین طیف بروید که در بعد از جشن ازدواجتان هم بتوانید آنها را با لباسهای دیگر ست کنید. اگر فروشگاهها کفشی که در ذهن تصور کردید نداشتند، خود را نبازید و به سبکها و مدلهای نزدیک به مدل رؤیاییتان هم گوشه نظری داشته باشید. باید کفشی را بپوشید که راحت باشید و بتوانید تمام روز را با آن راه بروید و برقصید. اگرچه ممکن است زیبایی و فانتزی بودن برخی از مدلها شما را وسوسه کند، اما به این نکته توجه داشته باشید که قراراست این کفش را در تمام طول مراسم عروسی و برای مدتزمان تقریباً طولانی بپوشید. ممکن است در طول رقص با کفش های پاشه دار، پای تان آسیب ببیند و یا پیچ بخورد. درست است که ظاهری فریبنده و جذاب دارند، اما برای طولانی مدت ممکن است به کمر تان آسیب برساند و باعث خستگی تان در طول مراسم شود.

معمولا عکس کفش عروس به شما کمک میکند تا انتخاب دقیقتری داشته باشید و ویژگیهای ظاهری کفش موردعلاقه خودتان را کشف کنید. بنابراین در این مقاله سعی شده، نکات مهمی را که در خرید این دو جنس باید به آن ها توجه کنید، گردآوری شود. پس سعی کنید کیفی را انتخاب کنید که به عنوان یک کیف تزئینی در عروسی ها و مهمانی های دیگر هم بشود، از آن استفاده کرد. داشتن نگین هایی که با برخورد نور به آنها موجب جلب توجه حاضرین شود هم از دیگر مشخصه های کفش های زیبا هستند. اگر در مهمانی هایی که در طی سال میروید از کفشهای پاشنه دار ۵ سانتی استفاده میکنید در روز عروسی هم از همان اندازه بپوشید.

بهتر است کفش خود را در غروب خریداری کنید. سعی کنید یک جفت کفش را با مدلی جدید و زیبا را خریداری کنید. در هنگام صبح پاها کوچکتر است و کفشی که خریداری می شود، تنگ و کوچک می شود که بعدها برای راه رفتن مشکل ایجاد می کند. زیرا اگر کفشی را بپوشید که پاشنه بلندتری دارد و عادت نداشته باشید ممکن است زمین بخورید و روز خود را خراب کنید. زیرا در این ساعت از روز پاها متورم و بزرگ می شود و در نتیجه می توان خرید بهتری را انجام داد. اگر همیشه در مهمانی ها کفش پاشنه بلند 3 یا 5 سانتی متری میپوشید، برای خرید کفش عروسی به سراغ پاشنه های 10 سانتی متری نروید. کفش های پاشنه کوتاه کمی عجیب به نظر می رسند پس اگر به دنبال کفش های پاشنه کوتاه برای روز عروسی تان هستید سعی کنید کفشی را انتخاب کنید که در آن جزئیات زیبایی بکار برده شده باشد و سبک و استایل زیبایی داشته باشد.