50 مدل کفش عروس زیبا و شیک + راهنمای انتخاب کفش

راحتی کفش عروس بیشتر به جنس، نوع پاشنه و بلندی و کوتاهی آن بستگی دارد. میتوانید این مدل را با لباس عروسی کوتاه یا میدی بپوشید تا خودش را بیشتر نشان دهد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید هیلی بیبر با پوشیدن یک جفت اسنیکرز مدل Nike Air Force 1 مهمانی بعد از مراسم عروسی خود را آغاز کرد. در ابتدا زمان پوشیدن کفش را کوتاه درنظر بگیرید و هر بار یک ربع تا بیست دقیقه به این زمان اضافه کنید تا در روزهای آخر کفش را در حدود ۳ یا ۴ ساعت پوشیده باشید. معمولاً کفش لژ دار و کفش طبی عروس بسیار راحتتر از کفشهای پاشنه بلند است و موجب میشود تا پاهای شما در شب عروسی در راحتترین وضعیت ممکن باشد. از طرف دیگر پوشیدن کفش پاشنه بلند در باغ موجب فرو رفتن پاشنه در گل و خاک و شن میشود و راه رفتن را برای شما سخت میکند.

اگر داماد قد بلند است و شما قد کوتاهی دارید، بهتر است به دنبال کفش های پاشنه بلندی باشید که لژ یکسره دارند. کفش های پاشنه بلند یکی از انتخاب های خانم های خوش استایل برای شرکت در مجالس و همچنین عروس خانم های زیباست، این مدل کفش ها منجر می شود تا پاهای شما کشیده تر و زیباتر نشان داده شود و در هنگام راه رفتن سنجیده تر و آرام تر حرکت کنید. عکسها و مدلهایی که نمایش داده شد جزو بهترین مدل های کفش عروس در سال 2021 میباشند که جزو مد روز نیز به شمار میروند. جدا از روز عروسی، این مدل کلاسیک با بندهای ظریفی که به دور مچ پا بسته میشوند با هر استایلی ست خواهد شد. برای اطلاع از نحوه خرید و انتخاب مدل کفش عروس، به مقاله راهنمای جامع انتخاب کفش عروس مراجعه کنید.

شما چقدر در مورد اصول و نحوه انتخاب کفش عروس میدانید؟ در انتهای مقاله به سوالات متداول در مورد خرید کفش عروسی پاسخ خواهیم داد. در مورد این که کفش عروس پاشنه کوتاه برای این شب مناسبتر است یا کفش پاشنه بلند هیچ پاسخ مشخصی وجود ندارد. اگر در دسته افرادی هستید که هر روز کفش پاشنه بلند میپوشید، پس پوشیدن این سبک کفشها برای شما راحت است. به عنوان راهنمای خرید کفش عروس باید بدانید که پوشیدن کفش ناراحت در شب عروسی میتواند موجب تلخ شدن لحظات عروسی برای شما و بروز پا درد شود. اگر محل عروسی شما در باغ باشد، تعداد پلههای زیادی داشته باشد و یا در کنار ساحل برگزار شود، کفش شما باید طوری انتخاب شود که در آن شرایط با آن راحت باشید. این که عروسی شما در چه فصل و چه آب و هوایی برگزار میشود نیز نقش مهمی بر انتخاب کفش عروس دارد.

معمولاً استایل عروس شامل یک لباس زیبا، تور سر بلند و دنبالهدار یا کوتاه، جوهرات و کفش میشود. کفش هایی که بندهای بلند دارند و بصورت ضربدری روی ساق پا بسته می شوند، زیبایی بیشتری دارند. البته در انجام این تزیینات نیز می توان از انواع مروارید و نگین استفاده نمود و از این طریق زیبایی بیشتری به کفش ها بخشید. به غیر از راحتی و زیبایی کفش به زیره ان هم توجه کنید. قطر پاشنه کفش عروسی یکی دیگر از فاکتورهای مهمی است که باید در زمان خرید کفش به آن توجه داشته باشید. پس برای پیشگیری از بروز چنین مشکلاتی قبل از خرید کفش عروسی به چند نکته مهم دقت داشته باشید. همانطور که پیشتر نیز گفته شد، سعی کنید برای شب عروسی در کنار خرید یک کفش عروس جدید و زیبا حتماً به راحت بودن آن نیز دقت کنید و کفش خود را متناسب با لباس و شرایط عروسی انتخاب کنید.