50 مدل کفش عروس زیبا و شیک + راهنمای انتخاب کفش

پس خرید کفش عروس را به روزهای آخر موکول نکنید و کمی زودتر به فکر باشید. نگین های روی کفش نیز به زیبایی کفش ها می افزایند پس کفشی را انتخاب نمایید که تزئینات زیبا و متناسب با لباس عروس داشته باشد. لباس های عروس آنقدر بلند هستند که کمتر کسی معمولا می تواند مدل کفش شما را ببینند پس به فکر خرید کفشی ساده و راحت باشید. ژستهایی که مدل کفش بخصوص پاشنههای آن را در عکسها به نمایش میگذارند، آلبوم عکس عروسیتان را به مراتب زیباتر خواهند کرد. درصورتیکه مراسم عروسیتان در فصل زمستان برگزار میشود، کفشهای جیر یا چرم انتخابهای بهتری هستند و در صورتی که مراسم عروسیتان در فصل تابستان برگزار میشود، کفشهای توری و ساتن میتوانند گزینههای مناسبتری باشند. نکته دیگری که باید در انتخاب کفش عروسی در نظر داشته باشید، فصل برگزاری مراسم عروسیتان است.

برای عکاسی در باغ در فصل زمستان و پاییز بهتر است دو جفت کفش همراه تان باشد. شما باید هنگام خرید کفش عروس به فصل برگزاری مراسم نیز دقت نمایید زیرا کفش مختص فصل پاییز و زمستان با کفشی که برای بهار و تابستان وجود دارد ، تفاوت زیادی دارد. کفشی برای فصل سرد یا برای بهار و تابستان؟ حتی وقتی هم که نشسته هستید انگشتان پای شما به سختی دیده می شوند، چه برسد به اینکه کسی بخواهد زیبایی یا زشتی کفش شما را تشخیص دهد. لباس عروسی بلند و چند لایه و پف دار است و تا حدودی سنگین است و راه رفتن عادی شما را با مشکلاتی روبرو می کند.

تنوع کفش عروس پاشنهدار بسیار زیاد است. اگر تجربه پوشیدن کفشهایی با پاشنههای بسیار باریک را دارید و درآن احساس راحتی میکنید، بنابراین مشکلی ازاینجهت برای انتخاب کفش نخواهید داشت. کفش ها یا صندل های پاشنه بلند بسیار جذاب هستند اما شما قرار است این کفش را چندین ساعت به پا داشته باشید و با آن راه بروید بنابراین باید به پاشنه آن توجه نمایید. دقت کنید پاشنه کفش باید به گونه ای باشد که اختلالی در راه رفتن ایجاد نکند ، آن هم در مجلسی که تمام مهمانان چشم به عروس دوخته اند. ما تمام فوت و فن های خرید کفش عروسی تان را برایتان توضیح میدهیم. خرید کفش در هنگام صبح که پاها کوچکتر است باعث می شود که کفش خریداری شده تنگ و کوچک باشد و بعدها برای راه رفتن مشکل ایجاد کند. اگر برایتان راحتی کفش مهم است به جای کفش های چرمی می توانید به سراغ ابریشم و ساتن برای رویه کفش بروید چون نرم تر هستند و به سرعت حالت پا را می گیرند تا احساس راحتی بکنید.

هیچ چیز بدتر از این نیست که با انتخاب کفشی نامناسب، در روز عروسی تان به سختی راه بروید و شب که به خانه می رسید پاهایتان دردناک و تاول زده باشد پس برای پیشگیری از بروز چنین مشکلاتی بهتر است قبل از خرید کفش عروسی به چند نکته مهم دقت داشته باشید. اگر لباس عروسی تان سفید است و نگین های کار شده دارد می توانید آن را با کفش های سفید یا نقره هماهنگ کنید. این مدل فوقالعاده جذاب مخصوص عروس خانمهای سختپسند است. این مدل کفش عروس شیک با پاشنههای 8.5 سانتیمتری میتواند ظرافت و زنانگی شما را کاملا بهرخ بکشد. اگر پاشنه لباس شما با قد لباس هماهنگی نداشته باشد ممکن است لباس کوتاه تر از معمول به نظر بیاید یا دنباله به خوبی روی زمین کشیده نشود.