50 مدل کفش عروس زیبا و شیک + راهنمای انتخاب کفش

امروزه مدلهای مختلف کفشهای پاشنه بلند و کوتاه از کفش عروس به بازار عرضه شده است که هر کدام جذابیت و زیبایی خاص خود را دارد. بهترین گزینه برای عروس هایی که قد کوتاهی دارند کفش هایی با اندازه پاشنه 7 تا 8 سانتی متری اسـت. کفش عروس معمولا سفید انتخاب می شود ولی رنگ های دیگری نیز برای کفش عروس متناسب با رنگ لباس عروس در بازار وجود دارند، که می توانید رنگ های دیگری از جمله نقره ایی، شیری، کرمی و… حتی می توانید کاری انقلابی در زمینه کفش عروسی انجام دهید مثل پوشیدن یک جفت چکمه بسیار شیک سفید با لباس عروسی بخصوص اگر عروسی در فصل زمستان باشد بسیار منطقی به نظر می آید اگر این کار را کردید برای تزئین لباس از پوست سفید استفاده کنید یا یک اشارپ پوست سفید روی شانه هایتان بیندازید. حتما کفشی را انتخاب کنید که با رنگ لباس عروس هماهنگ باشد سفید یا شیری یا صورتی کمرنگ یا نقره ای رنگ یا طلایی کمرنگ رنگ های مناسبی هستند.

بنابراین باید پاشنه آن به گونه ای باشد که اختلالی در راه رفتن ایجاد نکند.برای اطمینان از اینکه کفش راحت است و بدون هیچ مشکلی می توان با آن راه رفت، باید آن را امتحان کرد. صورتی ها مجموعه ی تازه ای از کفش عروس را برای شما گردآوری کرده است. عروس خانم ها به دلیل استرس و فشار روحی که گاهی قبل از تشریفات عروسی به سراغ آنها می آید، ممکن است نتوانند به خوبی لباس یا کفش خود را انتخاب کنند. کفشی را که در شب عروسی میپوشید بهتر است مدل و جنس آن از نوع بهترین باشد موقع خرید کفش فقط به زیبایی آن فکر نکنید کفش باید به پایتان راحت باشد زیرا در آن شب باید ساعتها روی پا باشید و تمام وقت لبخند به لب داشته باشید حتی اگر دلتان از دست کفشهای پاشنه بلندتان خون باشد .

کفشی را که در شب عروسی می پوشید می توانید برای سال ها در عروسی ها و مهمانی های دیگران هم بپوشید پس بهتر است مدل و جنس آن از نوع بهترین باشد موقع خرید کفش فقط به زیبایی آن فکر نکنید باید به پایتان راحت هم باشد زیرا در آن شب باید ساعت ها روی پا باشید و تمام وقت لبخند به لب داشته باشید حتی اگر دلتان از دست کفش های پاشنه بلند و پنجه باریک تان خون باشد . آیا دوست دارید کفش عروسی شما از جنس چرم طبیعی باشد یا مصنوعی؟ در این مقاله از سرویس سبک زندگی در مجله کوروش میتوانید با نکات طلایی در انتخاب کفش عروسی طبی، پاشنه بلند یا پاشنه کوتاه و لژدار آشنا شوید. به جای آن اگر لباس عروسیتان بلند است و کفشهای شما اصلا به چشم نمیآید، میتوانید سراغ خرید کفشهای کرم و نباتی یا رنگهای روشنی در همین طیف بروید که در بعد از جشن ازدواجتان هم بتوانید آنها را با لباسهای دیگر ست کنید.

در ادامه میتوانید با نکات طلایی در انتخاب کفش عروسی آشنا شوید. هنگام خرید کفش به کف آن هم نگاهی بیندازید و فقط ظاهر کفش را نبینید. اما واقعیت این است که بسیاری کفش سفید به پا میکنند و نمیتوان هر کفش سفیدی را کفش عروس دانست. هر چند که همه باید قانون را رعایت بکنند ولی بعضی وقت ها شکستن قانون می تواند جالب باشد مثل نپوشیدن کفش سفید با لباس عروسی اخیرأ تعدادعروس هایی که کفش قرمز یا سرخابی با لباس سفید عروسی شان می پوشند رو به افزایش است بخصوص در میان عروس خانم های برزیلی و آرژانتینی خیلی طرفدار دارد . توصیه می شود کفش عروسی چند ماه قبل از برگزاری تشریفات عروسی خریداری شود.کفش های عروسی معمولا گران قیمت هستند.