50 مدل کفش عروس زیبا و شیک + راهنمای انتخاب کفش

این کفش هم قد شما را بلندتر میکند و هم بند مچ آن کمک میکند فشار زیادی به پا وارد نشود. انتخاب کنید. خوبی این مدل کفش این است که بعد از روز عروسی هم میتوانید از آن به عنوان کفش مجلسی استفاده کنید. این مدل کفش سفید نیست اما میتواند به عنوان کفش عروس استفاده شود به خصوص اگر لباس عروسی شما سفید نباشد میتوانید این مدل کفش را در رنگهایی مثل آبی آسمانی، توسی، شیری، صورتی و … آنهم در مجلسی که تمام مهمانان چشم به عروس دوخته اند. گاهی در میان کفش های ایرانی هم نمونه های خوبی به چشم می خورند. اگر زیاد اهل جلب توجه نیستید و نمیخواهید کفش شما در روز عروسی چندان توی چشم باشد اما چیزی میخواهید که در آن راحت و شیک باشید کافی است از یک جفت کفش پاشنه بلند کلاسیک بژ همرنگ پا با بند در قسمت مچ استفاده کنید.

این دسته از مدل کفش عروس اغلب با انواع تور سفید یا سنگ و مروارید تزیین شده است که میتواند بسیار زیبا و شیک باشد. کفش عروس پاشنه بلند جلوبازی که انگشتان پنجه پای شما را فشار نمیدهد، میتواند انتخاب مناسبتری به شمار بیاید که پای شما را هم در طول مراسم کمتر خسته کند. مثلا همین مدل پاپیوندار چرم طرحدار با پاشنه کلاسیک میتواند انتخابی مناسب برای شما باشد. این مدل کفش از برند دولچه گابانا با بلندی پاشنه کلاسیک از جنس گیپور تهیه شده که یک پارچه مناسب برای لباس عروس است و با انتخاب این مدل کفش میتوانید آن را به راحتی با لباس عروس خود هماهنگ کنید. مدل کفش عروس پاشنه پهن و باریک و مدل گیپور و کار شده را در ادامه در مجله شبونه مشاهده کنید. انتخاب کفش عروس حتی از لباس عروس نیز اهمیت بیشتری دارد چون راحتی شما را در این روز رقم خواهد زد.

برای اینکه شب عروسی کفش پای شما را اذیت نکند، بهتر است قبل از مراسم نیز آن را بپوشید و کمی با آن در اتاق راه بروید تا پای شما به آن عادت کرده و در آن اساس راحتی داشته باشید. در مقالات قبلی گفتیم که در حال حاضر استفاده از اکسسوریهای مشکی در لباس عروس به یک ترند مهم و محبوب تبدیل شده است. حال که برای برگزاری جشن عروسی و تمامی تدارکات مربوط به آن زمان و هزینه می گذارید، کمی بیشتر به کفش عروسی خود فکر کنید. توجه به فصل عروسی و محل برگزاری جشن: معمولا کفش عروس را باید با توجه به فصول سال و محل برگزاری جشن انتخاب کنید. اگر این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت میتوانید مقالات مشابه را در بخش دنیای مد در مجله قرمز شاخه مدلهای جدید لباس و پوشاک بانوان مطالعه کنید. اگر از چند ماه قبل از عروسی در فکر کفش عروسی باشید، شاید بتوانید در حراجی های آخر فصل برندهای معروف کفش را با قیمت ارزان تر پیدا کنید.

میتوانید کفشهای پاشنه گربهای پشت بنددار (اسلینکبگ) شیک و مورد نظرتان را از میان آیتمهای برندهای Rochas، Manolo Blahnik و Bottega Veneta انتخاب کنید. امروز با سوربان همراه باشید تا جدیدترین و شیک ترین مدل های کفش عروس را با هم ببینیم. عروس خانمها برای روز عروسی خود با انتخابهای متعددی مواجه هستند که کفش عروس هم یکی از آنهاست. بدون تردید استفاده از زرق و برق برای عروس خانمها پذیرفته شده است و چه بهتر که این زرق و برق از نوعی جدید و متفاوت باشد مانند این کفش زیبای متالیک تیره که درخشش چشمگیری دارد اما تکراری و خسته کننده نیست و با هر رنگ لباس عروس از سفید گرفته تا نقرهای هماهنگی دارد. اگر طرفدار سبک کلاسیک و مدلهای پذیرفته شده برای کفش عروس هستید اما از چیزهای تکراری هم خسته شدهاید این مدل کفش از برند سوفیا وبستر را به شما پیشنهاد میکنیم.