50 مدل کفش عروس زیبا و شیک + راهنمای انتخاب کفش

اگر کفش پاشنه بلندی را برای جشن عروسی خود انتخاب میکنید، لطفا به راحتی خود توجه داشته باشید. طرح کفش تاثیر زیادی روی ظاهر و تیپ نوعروسها دارد از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب کفش عروسیتان دقت و حساسیت لازم را به خرج دهید. یادتان باشد که برای خرید کفش عروسی، حتما دوام و راحتی کفش را در اولویت قرار دهید. درصورتیکه قرار اسـت تنها بـه خرید بروید این نکته را در نظر داشته باشید و از قبل برای خودتان معلوم کنید کـه پاشنه شـما حداکثر باید چند سانتی متر ارتفاع داشته باشد. دامن لباس شـما بـه قدری بلند اسـت کـه کفش هایتان در عکس معلوم نمیشود. البته بهتر اسـت کـه پاشنه این کفش تقریباً بـه اندازه کفش عروسی شـما باشد. یک جفت کفش گرم و ساقدار کـه هنگام عکاسی در فضای آزاد بپوشید و وقتی بـه آتلیه یا سالن عروسی رسیدید کفش هایتان را عوض کنید.

بـه کف کفش عروس توجه کنید، هنگام خرید کفش بـه کف آن هم نگاهی بیندازید و فقط ظاهر کفش را نبینید. بهتر اسـت کف کفش کاملا صاف نبوده و شیارهایی داشته باشد.دراین صورت هنگام راه رفتن در زمین هاي براق و صیقلی سالن هاي عروسی احتمال لیز خوردن شـما وجود ندارد. برای جلوگیری از کثیف شدن کفش بهتر است از چند هفته قبل از عروسی آن را در خانه و روی فرش بپوشید تا قالب پایتان را به خود بگیرد و برای روز عروسی آماده شود. مدل کفش عروس سرمهای با پاشنهای قطور و یا لژ مانند که پاشنه یکسره به آن نیز میگویند، میتواند علاوه بر زیبایی مدل بسیار راحتی نیز باشد. از بابت استحکام پاشنه ها مطمئن شوید. بنابر این لازم اسـت کـه از بابت استحکام کفش و لیز نبودن کف آن مطمئن شوید. دراین صورت مطمئن میشوید کـه میتوانید کفش پاشنه بلند عروسی را تا یک روز کامل هم تحمل کنید و خم بـه ابرو نیاورید.

بنابراین باید در این میان از اهمیت کفش عروس نیز سخن به میان آورد و اکیدا توصیه می کنیم تا کفش های خوب، با کیفیت و با قیمت مناسبی را خریداری نموده و به فکر این نباشید که قرار است فقط یک شب این کفش ها را بپوشید. کفشی را انتخاب کنید که بتوانید با آن به آسانی راه بروید و خدای نکرده مشکلی برایتان پیش نیاید. پس یک جفت کفش اضافی را دم دست بگذارید تا درصورت نیاز بتوانید کفش هایتان رابه موقع تعویض کنید. قبل از عروسی کفش را چند بار بپوشید، بعد از خرید کفش عروسی باید مطمئن شوید کـه این کفش پای شـما را اذیت نمی کندمجله مد پارس ناز بنابر این بهتر اسـت چند هفته قبل از عروسی آنرا بپوشید تا بـه این کفش عادت کنید. اینطور نباشد کـه با پوشیدن کفش پاشنه بلند 10 سانتی متری قدتان از داماد خیلی بلند تر شود.

کفش پاشنه مبلی یا پلتفرم هم نوعی کفش لژدار عروس است که در قسمت پنچه پا هم ارتفاع وجود دارد؛ اما این ارتفاع کمتر از پاشنه پا است. ست کیف و کفش عروس نسبت به پوشش های روز مره ای که عروس خانم ها داشته اند تفاوت زیادی دارد و بسیار مهم می باشد، چون این مراسم عروسی قرار است زیباترین روز زندگی شما باشد و اگر انتخاب شما درست نباشد و معذب باشید ممکن است علاوه بر جسم شما روان شما نیز پریشان شده و نتوانید از بهترین لحظات زندگی خود لذت ببرید. شما میتوانید این مدل کفش را به هر رنگی که علاقهمندید با لباس عروس خود ست کنید. کفش عروس چه رنگی بگیرم؟ بعد از چند بار کفش قالب پا را به خود میگیرد و راحتتر میشود.