26 مدل جدید کفش عروس زیبا و جذاب

حتی می توانید کاری انقلابی در زمینه کفش عروسی انجام دهید مثل پوشیدن یک جفت چکمه بسیار شیک سفید با لباس عروسی بخصوص اگر عروسی در فصل زمستان باشد بسیار منطقی به نظر می آید اگر این کار را کردید برای تزئین لباس از پوست سفید استفاده کنید یا یک اشارپ پوست سفید روی شانه هایتان بیندازید. طوری رفتار نکنید که با پوشیدن کفش های پاشنه بلند 10 سانتی متری قد شما بسیار بلندتر از داماد شود. اگر لباس عروس شما هم خیلی بلند نیست، باید زیبایی کفش لباس عروسیتان را در درجه اول اهمیت قرار دهید.معمولا کفشهای پاشنهبلند با بندهایی که روی ساق پا بسته میشوند، میتوانند برای چنین لباسهای عروسی ایدهآل باشند.12- روزنامههای خیس با آبلیمو: اگر با تمام این تدابیر احساس میکنید که کفش شما پایتان را میزند، باید از چند صفحه روزنامه و آبلیمو استفاده کنید. بدون خستگی و درد پا همه اینها بیشتر به جنس نوع پاشنه و ارتفاع و کوتاهی آن مربوط می شود.

بنابراین باید پاشنه آن به گونه ای باشد که اختلالی در راه رفتن ایجاد نکند.برای اطمینان از اینکه کفش راحت است و بدون هیچ مشکلی می توان با آن راه رفت، باید آن را امتحان کرد. امتحان کردن کفش قبل از عروسی: برای اطمینان از اینکه کفش راحت است و بدون هیچ مشکلی می توان با آن راه رفت، باید آن را امتحان کرد. برای انتخاب بهتر کفش عروسی می توان به نکات زیر توجه کرد:شاید تصور کنید کفش عروسی تنها برای یک شب است پس کیفیت و دوام آن اهمیتی ندارد. در این بخش از بخش اکسسوری ساتیشو عکس کفش عروس جدید را برای شما عروسان خوش سلیقه به نمایش گذاشته ایم. اگر پاشنه لباس شما با قد لباس هماهنگی نداشته باشد ممکن اسـت لباس کوتاهتر از معمول به نظر بیاید. اگر مجبور به پوشیدن کفش پاشنه بلند نیستید، بهتر است کفشی با پاشنه کوتاهتر را انتخاب کنید تا به پاهایتان فشار وارد نشود.

چرا که کفش عروسی مدت زمان زیادی به پاست و نباید به خاطر تنگی و یا پاشنه بلند عذاب آور باشد و باعث شود که در مهم ترین شب زندگیتان بد راه بروید یا به قول معروف تعادل نداشته باشید. حال که برای برگزاری جشن عروسی و تمامی تدارکات مربوط به آن زمان و هزینه می گذارید، کمی بیشتر به کفش عروسی خود فکر کنید. توصیه می شود کفش عروسی چند ماه قبل از برگزاری تشریفات عروسی خریداری شود.کفش های عروسی معمولا گران قیمت هستند. در هنگام صبح پاها کوچکتر است و کفشی که خریداری می شود، تنگ و کوچک می شود که بعدها برای راه رفتن مشکل ایجاد می کند.اگر وسواسی زیادی برای انتخاب کفش دارید و یا نمی توانید با کفش های پاشنه بلند به خوبی راه بروید، پیشنهاد ما خرید دو جفت کفش است.

کفشی را که در شب عروسی می پوشید می توانید برای سال ها در عروسی ها و مهمانی های دیگران هم بپوشید پس بهتر است مدل و جنس آن از نوع بهترین باشد موقع خرید کفش فقط به زیبایی آن فکر نکنید باید به پایتان راحت هم باشد زیرا در آن شب باید ساعت ها روی پا باشید و تمام وقت لبخند به لب داشته باشید حتی اگر دلتان از دست کفش های پاشنه بلند و پنجه باریک تان خون باشد . کفشی را که در شب عروسی میپوشید بهتر است مدل و جنس آن از نوع بهترین باشد موقع خرید کفش فقط به زیبایی آن فکر نکنید کفش باید به پایتان راحت باشد زیرا در آن شب باید ساعتها روی پا باشید و تمام وقت لبخند به لب داشته باشید حتی اگر دلتان از دست کفشهای پاشنه بلندتان خون باشد . می توانید در شب عروسی تان مثل سیندرلا یک کفش براق رؤیایی به پا کنید یا یک کفش ساده و کلاسیک بپوشید در این صورت به دفعات می توانید از آنها استفاده کنید .