26 مدل جدید کفش عروس زیبا و جذاب

هیچ وقت کفش را برای اولین بار به مدت طولانی در مراسم نپوشید؛ زیرا قطعا پای شما را آزرده می کند. حتما این استایل را در عکسها و شبکههای اجتماعی زیاد دیدهاید. اگر دوست دارید در روز عروسی راحت باشید و یا اگر رقص و شادی زیادی معمولاً در مراسمها وجود دارد، پیشنهاد میشود از کفشهای تخت در صورت نداشتن اختلاف قد زیاد با داماد استفاده کنید. کفش مناسب لباس عروس با مدلهای مختلف از پاشنه بلند تا بدون پاشنه در مغازههای و وبسایتهای مختلف پیدا میشود؛ اما آیا مدل کفشی که قصد خرید آن را داریم به مدل لباس ما میآید. همه ما میدانیم که روز عروسی یک روز بسیار ویژه و خاص است و باید با حساسیت خاصی تمام کارها و برنامهریزیها دقیق انجام شود. از آنجایی که بازار کفشهایی با قیمتهای مختلف و برندهای متفاوت به فروش میرسند، باید در نظر داشته باشید که به دنبال خرید یک کفش برند و گران قیمت هستید یا کفشی با قیمت مناسب؟

در زمان خرید کفش عروسی به چه نکاتی دقت کنیم؟ در ادامه چند نمونه از کفشهای گیپور و تور به نمایش در آمده است. استفاده از تور ساده، همراه با نگین، یا با تزیین گیپور و مروارید در این کفشها رایج است و معمولاً با روبانهایی دور پا یا پشت پاشنه را زیبا میکنند. همواره راحتی را در نظر بگیرید باید در کفش های عروسی خود راحت باشید تا بتوانید راحت قدم بزنید و خوش بگذرونید. کفش عروس را جدی بگیرید. قبل از اینکه به سراغ کفش بروید، ابتدا تعیین کنید که چه زمانی میخواهید عروسی را بگیرید. خوش بگذرانید و مهمترین اتفاق زندگیتان را جشن بگیرید! این کفشهایی که روزی به پای پرنسسهای والت دیزنی بود، این روزها به دنیای واقعی ما راه پیدا کرده است و میتوان با پوشیدن آنها در جشن عروسی به یک سیندرلای واقعی تبدیل شد. اگر پاشنه کفش عروسی شما از پاشنه کفشهایی که روزمره میپوشید خیلی بلندتر است ما به شما کفشهای بنددار دور مچ را پیشنهاد میکنیم.

اگر زیاد به پوشیدن کفش های پاشنه بلند عادت ندارید و تاکنون از کفش های راحتی و اسپورت استفاده می کردید، بهتر است برای شب عروسی از کفش هایی با پاشنه های بلند و نوک تیز خودداری کنید، در عوض کفش های پاشنه کوتاه و یا بدون پاشنه گزینه های مناسبی هستند. در عین حال داخل کفش نرم و سبک باشد تا راه رفتن به راحتی انجام شود. البته بهتر است که پاشنه این کفش تقریبا به اندازه کفش عروسی شما باشد. توصیه میشود زمانی که لباس عروس شما گیپور یا دارای ریزه کاریهای زیادی است از کفشهای ساده ترجیحاً با یک پاپیون یا گل روی آن استفاده کنید. کفشهای نگین کاری شده را با آن ست کنید تا زیبایی لباس و کفش بیشتر به چشم بیاید. لژ کفش باعث میشود اختلاف پنجه و پاشنه کم شود و پا کمتر خسته شود و جلو باز بودن کفش نیز باعث میشود نیروی زیادی به طوف پنجه وارد نشود و انگشتان راحت باشند.

ضمنا به آرایش موهای خود نیز دقت داشته باشید. نیز از جمله رنگهای مورد پسند بسیاری از عروس خانمها است. تنوع مدلهای کفش عروس کتانی بسیار زیاد است؛ اما کفشهای آل استار جز پر طرفدارترین مدلهایی است که تمام عروس خانمها در سراسر دنیا ترجیح میدهند. لازم به یادآوری است که مدل کفش عروس حتماً نباید پاشنه دار یا لژدار باشد، امروزه کفشهای تخت و یا حتی کتانی هم برای روز عروسی توسط عروس خانمها استفاده میشود. اگر کفش تخت دوست ندارید و یا کمردرد میگیرید کفشهای پاشنه بلند لژدار یا پاشنه بلند جلوباز از جمله کفشهای نسبتاً راحت هستند. کفش عروس باید متناسب باید لباس عروس انتخاب و خریداری شود. نکته بعدی این است که برای پرو لباس عروس حتماً کفشی که میخواهید بپوشید را همراه خود ببرید که خیاط، لباس عروس تان را با توجه به پاشنه آن اندازه گیری کند. در ادامه می توانید مدل های آن را مشاهده کنید.