20 کفش عروس زیبا و خاص در سال 2022/ متفاوت باشید

کفش عروسی باید مقاوم و با دوام و نرم و سبک باشد تا راه رفتن با آن به راحتی انجام شود. یادتان باشد که برای خرید کفش عروسی، حتما دوام و راحتی کفش را در اولویت قرار دهید. به این صورت که مقداری روزنامه را با آبلیمو خیس کرده و در کفش قرار دهید. طرح کفش تاثیر زیادی روی ظاهر و تیپ نوعروسها دارد از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب کفش عروسیتان دقت و حساسیت لازم را به خرج دهید. در صورت برگزاری جشنتان در سالن دارای کف پوش فرش یا پارچه های ابریشمی و براق سفید برگزار می شود، ممکن است لازم باشد کف کفش خود را کفی های عاج دار که با کف اصطکاک به وجود می آورند بچسبانید. کفش هایی که تخت است و یا پاشنه پهنی دارد، برای عروسی هایی که در باغ برگزار می شود مناسب است. می توانید انواع تخت یا با پاشنه 3 سانتی متری را انتخاب نماییید.

درصورتیکه قرار است تنها به خرید بروید این نکته را در نظر داشته باشید و از قبل برای خودتان معلوم کنید که پاشنه شما حداکثر باید چند سانتی متر ارتفاع داشته باشد. همراه خودتان یک کفش کمکی داشته باشید. در صورتیکه بخشی از عکسهای عروسی را در باغ می گیرید، بهتر اسـت دو جفت کفش همراه تان باشد. برای اینکه رنگ لباس و کفشتان با هم متناسب باشند، یک تکه از لباستان را با خود به همراه داشته باشید. 14- شما می توانید جنس کیف تان را هم با لباس تان ست کنید. توجه داشته باشید که هر یک از این مدل کفش های زیبا می توانند به عنوان الگو مورد استفاده قرار بگیرند و با به کارگیری ابتکار و خلاقیت و ایجاد تغییراتی در آنها زیباترین کفش ها را برای عروس خانم های شیک پوش و باسلیقه دیزاین نمایید.

پس این توصیه را باید عروس خانم های کوتاه قد جدی بگیرند و از خرید کیف های عروسی بزرگ اجتناب کنند. مناسبی برای تجربه های جدید نیست و توصیه میشود روال زندگی تان را دنبال کنید. کفش هایی که شیب زیادی دارند انتخاب مناسبی نیست. کفش پای شما را بزند و نارحتی هایی را برایتان ایجاد کنید. کفش عروسی شما اگر ناراحت باشد و پای شما را بزند کلا شب عروسی تان احساس بدی به شما خواهد داد . اگر صبح کفش عروسی خود را خریده باشید ممکن است شب پایتان را بزند. کفش عروس برای شب عروسی باید با دقت انتخاب شود تا شب به خوبی سپری شود.

کفش اصلیترین چیزی است که راحتی و آرامشتان را در طول جشن عروسی تضمین میکند. پیش از جشن عروسی خود، روزی چند ساعت کفشتان را در خانه بپوشید و با آن راه بروید. تابستانی نباشید. اگر هم صندل میخرید آنها را فقط در سالن عروسی بپوشید. عکاسی در فضای آزاد بپوشید و وقتی به آتلیه یا سالن عروسی رسیدید کفش هایتان را عوض کنید. • در انتخاب کفش پاشنه بلند حواستان به قد داماد باشد تا قدتان از داماد خیلی بلند تر نشود ، اگر با داماد تقریبا هم قد هستید ، کفش هایی با پاشنه بسیار کوتاه یا حتی انواع کفش های سفید بی پاشنه بخرید. برای خرید کفش های پاشنه بلند از انواع لژدار که راحت تر هستند استفاده کنید تا فشار کمتری به پا و کمرتان وارد شود.