20 کفش عروس زیبا و خاص در سال 2022/ متفاوت باشید

گیوهها و کفشهای پاشنه تختی که مدلهای ساده دارند و در ساختشان بیشتر از قلاب دوزی و کنف استفاده شده است هم میتوانند یک انتخاب عالی برای عروسهایی باشند که سبک بوهو را میپسندند. متفاوتی دارند. ممکن است شما رنگ لباس و کفش عروسیتان را در یک زمینه انتخاب نکنید و رنگ کفشتان هماهنگ با رنگ لباستان نشود.8- کفشی مانند کفش عادی خودتان: اگر شما در حالت عادی به کفش پاشنه 3 سانتیمتر عادت دارید، سعیکنید در جشن ازدواجتان هم پاشنه کفشتان را در این مایه انتخاب کنید ولی اگر به دنبال پوشیدن کفشهایی با پاشنههای بلندتر هستید، اول باید ببینید که به پوشیدن این کفشها عادت دارید یا نه.9- رنگهای روشن مثل کرم و نباتی: کفش لباس عروسیتان که رنگ آن کاملا سفید باشد، شاید بعدها دیگر به درد شما نخورد چون کفش سفید با لباسهای دیگر معمولا جور درنمیآید.

برخی از کفشها برای لباسهای کوتاهتر مناسب هستند و برخی دیگر با لباسهای پفدار هماهنگی بیشتری دارند. به جای آن اگر لباس عروسیتان بلند است و کفشهای شما اصلا به چشم نمیآید، میتوانید سراغ خرید کفشهای کرم و نباتی یا رنگهای روشنی در همین طیف بروید که در بعد از جشن ازدواجتان هم بتوانید آنها را با لباسهای دیگر ست کنید.10- کفشهای حصیری: اگر لباس عروس شما عروسکی یا دنبالهدار است (طوری که کفش شما زیر دامن آن پنهان میشود) میتوانید کفشهای با پاشنه حصیری یک تکه را برای لباس عروسیتان انتخاب کنید. اگر لباس عروس شما هم خیلی بلند نیست، باید زیبایی کفش لباس عروسیتان را در درجه اول اهمیت قرار دهید.معمولا کفشهای پاشنهبلند با بندهایی که روی ساق پا بسته میشوند، میتوانند برای چنین لباسهای عروسی ایدهآل باشند.12- روزنامههای خیس با آبلیمو: اگر با تمام این تدابیر احساس میکنید که کفش شما پایتان را میزند، باید از چند صفحه روزنامه و آبلیمو استفاده کنید.

خانم های قد بلند برای اینکه در روز عروسی قدشان از آقای داماد بلند تر نباشد کفش های بدون پاشنه یا پاشنه کوتاه میپوشند, منظور از کفش عروس بدون پاشنه کفش های ساده و بی مدل نیست کفش عروس باید تزیینات خاص داشته باشد حالا چه پاشنه بلند باشد و چه بدون پاشنه. هر چه باشد قرار است کفش برای یک روز هم که شده پوشیده شود. اگر روز عروسیتان نزدیک است و نمیدانید چه کفشی را انتخاب کنید، در ادامه به آن میپردازیم. اگر میخواهید کفش مورد نظر خود را با قیمت کمتری تهیه کنید میتوانید چند ماه قبل از عروسی برای آن اقدام کنید.

کفشهایی با بندهای ظریف و محکم روی انگشتان پا نیز باعث رد انداختن روی انگشتان پای شما میشوند.2- جنس کفش عروسی مهم است: جنس کفش عروسی شما هم خیلی مهم است. اگر کفش پای شما را بزند، حسابی آزار دهنده خواهد بود. اگر مراسم شما در تالار برگزار می شود، به جنس کف آن توجه کنید، در صورتی که کف تالار لیز و لغزنده است، اطمینان حاصل کنید که کفش شما اصطکاک کافی داشته باشد و در صورتی که مراسم شما در باغ برگزار می شود، از پوشیدن کفش های پاشنه نوک تیز خودداری کنید، چون در گل و لای فرو می رود. اگر روی لباس بالا تنهتان کار شده، میتوانید بخشی از این پارچه کار شده را روی کفشتان به کار ببرید.3- غروب بروید خرید: بهترین زمان برای خرید کفش لباس عروسیتان، ساعات پایانی روز و غروب است چون در تمام روز بر اثر راه رفتن و ایستادن روی پاها، پاها کمی ورم میکنند و بزرگتر میشوند ولی اگر شما صبح به خرید کفش عروسیتان رفته باشید، ممکن است این کفش، عصر (روز) مراسم پای شما را بزند.4- به کف محل برگزاری جشن توجه کنید: عروسی شما قرار است در باغ برگزار شود یا در یک سالن که با قالی فرش شده؟