12 نکته مهم راهنمای خرید کفش عروس شیک و راحت

انگلیسی ها میگویند مـا هنوز ان قدر ثروتمند نشدیم که جنس ارزان بخریم. یکی از کارهای مهمی که قبل از مراسم عروسی باید انجام دهید، انتخاب لباس و کفش عروسی میباشد. یکی از بهترین کفشهایی که در روز عروسی مناسب است، کفشهای لژدار میباشد. یکی از چالش برانگیزترین کارهایی که قبل از عروسی باید انجام دهید، انتخاب و خرید مدل کفش عروس است. کفش عروس مدل و طرح های مختلفی دارد که هر عروس با توجه به شرایط و سلیقه خود یک کفش عروس شیک و زیبا برای خود میپسندد. معمولا کفش های گران قیمت کیفیت بهتری دارند اما برخی از عروس ها چون قرار است یک شب کفش را بپوشند، کفش ارزان قیمت می خرند.

بنابراین توصیه میکنم که ابتدا کفش عروسی خود را تهیه کنید سپس برای خرید لباس عروس اقدام کنید. بنابراین بهتر است ابتدا کفشتان را تهیه کنید تا در زمان انتخاب لباس، اندازه پاشنه کفشتان را بدانید تا هنگام خرید لباس به مشکل نخورید. اگر رنگ لباس عروسی شما سفید است باید بدانید رنگ سفید طیف گسترده ای دارد و بهتر است گزینه ای را انتخاب کنید که به رنگ لباس شما نزدیک باشد اما لازم نیس خیلی وسواس به خرج بدهید زیرا شما می توانید رنگ کفشتان را با نگین های لباس یا رنگ لاکتان ست کنید. اگر روز عروسیتان نزدیک است و نمیدانید چه کفشی را انتخاب کنید، در ادامه به آن میپردازیم. خرید یک جفت کفش گرانقیمت تنها برای یک شب مقرون به صرفه نیست پس کفش های راحتی را انتخاب کنید که پس از عروسی نیز بتوان از آن استفاده کرد و راه رفتن با آنها سخت نباشد.

یک مدل از کفشهای بدون پاشنه، که بین عروس خانمهای قد بلند پرطرفدار است، کفشهای بالرین است که میتوانید به عنوان کفش عروس از آنها استفاده کنید. اما اگر خرید کفش خود را دیر اقدام کنید ممکن است نتوانید کفشی با قیمت مناسب پیدا کنید و مجبور شوید کفشی که دوست ندارید را بخرید. همواره می توانید کفش های خود را با کمی ذوق و خلاقیت منحصربه فرد و خاص کنید. سعی کنید کفشی که میخرید با رنگ لباستان تضاد زیادی نداشته باشد. همانطور که قبل تر گفتم راحتی خود را باید در اولویت قرار دهید. لباس های عروس آنقدر بلند هستند که کمتر کسی معمولا می تواند مدل کفش شما را ببینند پس به فکر خرید کفشی ساده و راحت باشید. اگر لباس عروس یک لباس آستین بلند از سبک کلاسیک می باشد پس بهتر است کفش های پاشنه دار جلو بسته را انتخاب کنید که در کل تصویر زیبایی را به ما ارائه میکند.

بسیاری از عروس خانم ها وقتی مقدمات مراسم عروسی خود را آماده می کنند کمترین اهمیتی به کفش های مخصوص آن روز نمی دهند. اگر شما هم جزو عروس خانم های قد بلند هستید در ادامه ایده های جدیدی برای کفش عروس بدون پاشنه و پاشنه کوتاه را به شما معرفی میکنیم. کمی استایل شخصی خود را اضافه کنید. مثلا به کفش های خود کریستال یا سنگ های زیبا اضافه کنید که البته مثلا این سنگ ها یا کریستال در لباس عروستان به کار برده شده باشد. اگر در لباس عروستان قسمت های رنگی وجود دارد می توانید همان قسمت های رنگی را به کفش هایتان نیز اضافه کنید. اگر هم از کفش پاشنه بلند استفاده میکنید بهتر است کفشی را انتخاب کنید که قبلا آن را پوشیده اید.