12 نکته مهم راهنمای خرید کفش عروس شیک و راحت

هر گونه ناهماهنگی و عدم تقارن در بین لباس عروس و کفش عروس جلوه زشتی به وجود می آورد که ممکن است بر روی ظاهر و رفتار عروس و حتی کل مراسم تاثیرگذار باشد. بعلاوه، همه جزئیات طرح و مدل کفش عروس، از نوع پاشنه گرفته تا رنگ و ظریف ترین تزئینات میتواند در استایل و ظاهر کلی او تفاوت چشمگیری ایجاد کند. اگر کفش عروس پاشنه بلند و باریک را برای مراسم عروسیتان ترجیح میدهید، نمونههای جذاب و جدید زیادی وجود دارند که میتوانند گزینههای مناسب برای کفش عروس شیک و زیبا باشند. بنابراین حتی اگر زیباترین کفش هم پوشیده باشید تاثیر زیادی در استایل شما نمیگذارد. بنابراین تصمیم می گیرند که کفش هایی با پاشنه کوتاه تر یا کفش های تخت (بدون پاشنه) بپوشند. اگر به پوشیدن کفشهای اسپرت و تخت عادت دارید، هیچوقت کفش عروسی خود را با پاشنه بیشتر از ۷ سانتیمتر انتخاب نکنید. از آنجا که عروس خانم یک روز کامل را می خواهد با یک لباس بزرگ و سنگین از این طرف به آن طرف برود پس باید در انتخاب کفش مناسب خود بسیار حساس باشد کفش راحت و ممکن را انتخاب کند تا درآن روز خاص دچار مشکل نشود در این مقاله از شهپر نکاتی را خاطر نشان می کنیم.

اما اگر اختلاف قد شما با آقای داماد زیاد است، به شما پیشنهاد می کنیم که دو جفت کفش بخرید. کفش عروس به اندازهی لباس عروس مهم و حیاتی است. کفش عروس، به اندازهی لباس عروس مهم و حیاتی است. قطر پاشنه کفش عروسی یکی دیگر از فاکتورهای مهمی است که باید در زمان خرید کفش به آن توجه داشته باشید. پاشنه کفش را متناسب با لباس عروس و به خصوص قد آقا داماد انتخاب کنید تا از او بلندتر دیده نشوید. اما طراحان و کارشناسان مراسم عروسی روی این مسئله بسیار حساس اند و معتقدند که پوشیدن کفش مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. برای جلوگیری از کثیف شدن کفش بهتر است از چند هفته قبل از عروسی آن را در خانه و روی فرش بپوشید تا قالب پایتان را به خود بگیرد و برای روز عروسی آماده شود.

می توانید خرج روی دست داماد بگذارید و دو جفت کفش بخرید یا در یک اقدام اقتصادی، یکی از کفش های داخل کمدتان را بردارید. در نهایت مجبورید کفشتان را کنار بگذارید و لباس عروستان را روی زمین بکشید و برقصید. مثلا به کفش های خود کریستال یا سنگ های زیبا اضافه کنید که البته مثلا این سنگ ها یا کریستال در لباس عروستان به کار برده شده باشد. کفش پاشنه بلند عروسی در انواع طرح های ساده و کار شده موجود است همچنین این مدل کفش ها دارای رنگ های روشنی نظیر کرم و گلبهی و سفید و … معمولاً کفش لژ دار و کفش طبی عروس بسیار راحتتر از کفشهای پاشنه بلند است و موجب میشود تا پاهای شما در شب عروسی در راحتترین وضعیت ممکن باشد. درد ناحیه پا در روز عروسی یکی از بدترین وقایعی است که همه چیز را به هم میریزد.

بدون خستگی و درد پا همه اینها بیشتر به جنس نوع پاشنه و ارتفاع و کوتاهی آن مربوط می شود. همه دخترها دوست دارند در روز عروسی خود بدرخشند و روز باشکوهی را سپری کنند. بسیاری از عروس خانم ها وقتی مقدمات مراسم عروسی خود را آماده می کنند کمترین اهمیتی به کفش های مخصوص آن روز نمی دهند. کنجکاو ترین فامیل ها هم به سادگی نمیتوانند مدل کفش عروس شما را ببینند. خیلی از عروس خانم ها دوست ندارند که در روز عروسی از آقا داماد بلندتر باشند. کفشهای عروسی در انواع طرح های متنوع بدون پاشنه و پاشنه بلند و پاشنه کوتاه موجود است و شما می توانید از بین این مدلها ، کفشی شیک و بی نظیری را برای خود انتخاب نمایید و در جشن عروسی تان خوش تیپ تر به نظر برسید. اگر اختلاف شما کم است می توانید از کفش های عروس با پاشنه کوتاه استفاده کنید.