12 نکته مهم راهنمای خرید کفش عروس شیک و راحت

مدل های زیبا و بسیار شیک کفش عروس که در این مطلب برای ایده گرفتن شما عزیزان قرار دادیم. هر چه باشد قرار است کفش برای یک روز هم که شده پوشیده شود. به این صورت که مقداری روزنامه را با آب لیمو خیس کرده و در کفش قرار دهید. اگر احساس میکنید که کفش ها پای شما را اذیت می کنند، می توانید از روزنامه و آب لیمو استفاده کنید. برای خرید کفش های پاشنه بلند از انواع لژدار که راحت تر هستند استفاده نمایید تا فشار کمتری به پا و کمرتان وارد شود. امیدواریم ایده های ارائه شده در این مطلب برای شما عزیزان نیز مفید بوده باشد، برای مشاهده مدل ها و ایده های بیشتر در این زمینه به بخش تزیینات عروس مراجعه نمایید و از دیگر مطالب منتشر شده جدید و جالب دیدن فرمایید. هم چنین بهتر میباشد برای لباس عروس بلند و دنباله دار از کفش های تخت و پاشنه کوتاه استفاده نمایید.

نگین های روی کفش نیز به زیبایی کفش ها می افزایند پس کفشی را انتخاب نمایید که تزئینات زیبا و متناسب با لباس عروس داشته باشد. معمولا زمانیکه قصد خرید کفش مجلسی یا کفش عروس را دارید به این نکته دقت نمایید که معمولا با چه نوع کفشی راحت تر هستید و عموما پاشنه کوتاه و اسپرت می پوشید یا پاشنه بلند و مجلسی. اگر وسواسی زیادی برای انتخاب کفش دارید و یا نمی توانید با کفش های پاشنه بلند به خوبی راه بروید، پیشنهاد ما خرید دو جفت کفش است. اگر خرید کفش و لباس همزمان هستند، کار راحت است و می توانید کفش ها را متناسب و همرنگ با لباس خود تهیه کنید. برای همین در این مطلب سعی کرده ایم گلچینی از بهترین و زیباترین مدلهای کفـش عروس را گرد آوریم تا با دیدن آنها کفش مورد علاقه خود را انتخاب کنید. اما مجلسی بودن به معنای داشتن پاشنه بیش از حد نیست.

همه ی اینها بیش به جنس، نوع پاشنه و بلندی و کوتاهی آن مربوط می شود. پس به راحتی کفش بیش از این حرف ها توجه کنید. برای اطمینان از اینکه کفش راحت است و بدون هیچ مشکلی می توان با آن راه رفت، باید آن را امتحان کرد. کفشهای ساده عروس برای افرادی که لباس عروسی آن ها کار شده است می توانند انتخابی مناسب و ایده آل محسوب شوند. یکی از مدلهای کفش عروس که بسیار پرطرفدار است و ترند شده، کفش عروس سفید طلقی است که به دلیل شفافیتی که دارد میتواند روی پا جذابیت و زیبایی خاصی داشته باشد. چرا باید برای خرید کفش عروسی به راحتی بیشتر از ظاهر توجه کنیم؟ کفش عروس شاید در ظاهر مهم نباشد اما هر چه راحت و طبی باشد بهتر است.

کفش کتانی علاوه بر این که ظاهر و استایل متفاوتی را برای عروس خانمها ایجاد میکند، راه رفتن، رقصیدن و … در صورتی که لباس عروس فانتزی و کوتاه است، می توانید کفش ها را پاشنه کوتاه انتخاب کنید تا با لباس تان هماهنگ باشد. کفش های سفید، نباتی، بژ، صورتی روشن در بازار موجود است که می توانید بر اساس رنگ لباس یکی را انتخاب کنید. راه رفتن با کفش بر روی فرش و کفپوش های نرم می تواند در انتخاب بهتر به شما کمک کند. هیچ چیز بدتر از این نیست که با انتخاب کفش عروس نامناسب، در روز عروسی تان به سختی راه بروید و شب که به خانه می رسید پاهایتان دردناک و تاول زده باشد پس برای پیشگیری از بروز چنین مشکلاتی بهتر می باشد پیش از خرید کفش عروسی به چند نکته مهم دقت داشته باشید.