12 نکته مهم راهنمای خرید کفش عروس شیک و راحت

میتوانید کفشهای پاشنه گربهای پشت بنددار (اسلینکبگ) شیک و مورد نظرتان را از میان آیتمهای برندهای Rochas، Manolo Blahnik و Bottega Veneta انتخاب کنید. به همین بهانه گلچینی از بهترین مدل های کفش عروس از برترین برندهای دنیا برای تابستان 2015 را گردآوری کرده ایم. تهران میتوانید انواع مختلف کفش مجلسی و کفش عروس را مشاهده کنید. کفش عروس بدون پاشنه، کفش لژدار عروس، کفش اسپرت عروس، کفش بدون پاشنه عروس، کفش عروس راحت، همگی از انواع کفشهایی هستند که میتوانید بهعنوان کفش عروسی تهیه کنید. همچنین بهتره برای لباس عروس بلند و دنباله دار از کفش های تخت و پاشنه کوتاه استفاده کنین.

در مطالب بالا با مدل تزیینات زیبایی از کفش عروس با خلاقیت ها و ایده های زیبا و شیک آشنا شدید، ایده های متنوع زیادی برای دیزاین کفشهای ساده وجود دارد، حال در صورتی که از ظاهر کفش هایتان خسته و دلزده شده اید، می توانید بعد از مشاهده این تصاویر و ایده گرفتن از این نوع تزیینات زیبا کفش هایتان را به شکلی زیبا و هنرمندانه دیزاین کرده و آنها را مورد استفاده مجدد قرار دهید، در ادامه تصاویر جدیدتری از انواع مدل تزیینات کفش عروس با خلاقیت های ساده و شیک گردآوری کرده ایم که امیدواریم مورد توجهتان قرار گیرند.

خانم های قد بلند برای اینکه در روز عروسی قدشان از آقای داماد بلند تر نباشد کفش های بدون پاشنه یا پاشنه کوتاه میپوشند, منظور از کفش عروس بدون پاشنه کفش های ساده و بی مدل نیست کفش عروس باید تزیینات خاص داشته باشد حالا چه پاشنه بلند باشد و چه بدون پاشنه. در واقع میتوان گفت که روز عروسی وقت خوبی برای تصمیم های جدید نیست. کفش عروس مناسب و زیبا بعد از انتخاب حلقه و لباس عروس، یکی از خریدهای مهمیه که عروس خانوم دغدغه زیادی براش داره. این مدل مناسب آن دسته از عروس خانمهایی است که پاشنههای کوتاه را برای روز عروسیشان ترجیح میدهند. این مدل فوقالعاده جذاب مخصوص عروس خانمهای سختپسند است. اگر شما هم جزو عروس خانم های قد بلند هستید در ادامه ایده های جدیدی برای کفش عروس بدون پاشنه و پاشنه کوتاه را به شما معرفی میکنیم. مهم نیست که مراسم شما در زمین چمن باشد یا شن و ماسه، با این مدل کفش عروس به راحتی میتوانید راه بروید و حتی برقصید.

انتخاب یک کفش راحت که تنگ نباشه و به انگشت ها یا پشت پاشنه فشار وارد نکنه یکی از مهمترین ویژگی ها برای خرید کفش عروس هست. اگر عروس جسوری هستید و رنگ لباس عروستان را رنگی به غیر از سفید انتخاب کردهاید، کفش عروس هم میتواند رنگی به غیر از سفید باشد. خرید کفش در زمان غروب: بهتر است کفش عروس را در غروب خریداری کنید. کفش عروس زیباترین را در این جا مشاهده نمایید. اگر لباس عروس شما هم خیلی بلند نیست، باید زیبایی کفش لباس عروسیتان را در درجه اول اهمیت قرار دهید. متفاوتی دارند. ممکن است شما رنگ لباس و کفش عروسیتان را در یک زمینه انتخاب نکنید و رنگ کفشتان هماهنگ با رنگ لباستان نشود.