۵۵ مدل کفش عروس خاص و لاکچری برای عروس خانم های شیک پوش

اگر با داماد تقریباً هم قد هستید ترجیحا بـه دنبال کفش هایي با پاشنه بسیار کوتاه یا حتی انواع کفش هاي سفید بی پاشنه باشید. البته بهتر اسـت کـه پاشنه این کفش تقریباً بـه اندازه کفش عروسی شـما باشد. بهتر اسـت کف کفش کاملا صاف نبوده و شیارهایی داشته باشد.دراین صورت هنگام راه رفتن در زمین هاي براق و صیقلی سالن هاي عروسی احتمال لیز خوردن شـما وجود ندارد. بنابر این لازم اسـت کـه از بابت استحکام کفش و لیز نبودن کف آن مطمئن شوید. قبل از عروسی کفش را چند بار بپوشید، بعد از خرید کفش عروسی باید مطمئن شوید کـه این کفش پای شـما را اذیت نمی کندمجله مد پارس ناز بنابر این بهتر اسـت چند هفته قبل از عروسی آنرا بپوشید تا بـه این کفش عادت کنید. درصورتیکه قرار اسـت تنها بـه خرید بروید این نکته را در نظر داشته باشید و از قبل برای خودتان معلوم کنید کـه پاشنه شـما حداکثر باید چند سانتی متر ارتفاع داشته باشد.

معمولاً وقتی قصد خرید لباس عروس یا کفش عروس را دارید ، توجه داشته باشید که معمولاً با چه نوع کفشی راحت هستید و به طور کلی کفش پاشنه کوتاه و اسپرت یا کفش پاشنه بلند می پوشید. کفشی را انتخاب کنید که بتوانید با آن به آسانی راه بروید و خدای نکرده مشکلی برایتان پیش نیاید. معمولا زمانی که قصد خرید کفش مجلسی یا کفش عروس را دارید به این نکته دقت کنید که معمولا با چه نوع کفشی راحت تر هستید و عموما پاشنه کوتاه و اسپرت می پوشید یا پاشنه بلند و مجلسی. کفش های با کیفیت مناسب از مواد طبیعی و با کیفیت ساخته می شوند و در صورت استفاده از آن می توانید مدت طولانی تری بایستید و راه بروید. علاه بر این کفش های جلوبازی که انگشتان پنجه پای شما را فشار نمی دهند انتخاب های مناسب تری به شمار می روند.

اما اگر تجربه کافی در پوشیدن این مدل کفش ندارید بهتر است ریسک نکنید و کفشی را انتخاب کنید که مطمئن هستید در آن احساس راحتی خواهید کرد. ممکن است به هر دلیلی در کفش اصلی که انتخاب کرده اید، احساس راحتی نکنید یا ممکن است در حین رقصیدن مشکلی برایآن ایجاد شود و یا پاشنهاش بشکند؛ بنابراین به همراه داشتن یک جفت کفش یدکی میتواند خیال شما را از بابت بروزهرگونه اتفاق پیشبینینشده راحت کند. فکر نکنید که جشن عروسیتان تنها یکشب است و شما میتوانید به همین بهانه، اذیت کننده ترین کفش را صرفاً به دلیل زیباییاش انتخاب کنید.

این کفشها کمک میکنند که شما با وجود اینکه قدبلندتر به نظر میرسید، سطح اتکای وسیعتری روی زمین داشته باشید و بتوانید راحتتر راه بروید و تعادلتان را حفظ کنید. کفشهای عروسی با پاشنه تیز برای مراسم جشن ازدواج در باغ مناسب نیست چون پاشنه آن درون گل و خاک زمین چمن فرو میرود. به طور مثال اگر کفش های پاشنه بلند پای شما را اذیت می کند سعی کنید از کفش های پاشنه کوتاه برای شب عروسی خود استفاده کنید تا در طول زمان برگزاری مراسم احساس راحتی داشته باشید . در ابتدا زمان پوشیدن کفش را کوتاه در نظر بگیرید و هر بار یک ربع تا بیست دقیقه بـه این زمان اضافه کنید تا در روزهای آخر کفش را درحدود 3 یا 4 ساعت پوشیده باشید. پس اگر قرار است در فصول سرد سال جشن بگیرید بهتر است به دنبال خرید صندل های تابستانی نباشید. بدون شک شما هم موافقید که در یک جشن عروسی، علاوه بر مهمانها، به عروس هم باید خوش بگذرد؛ پس بعد از خرید لباس عروس و مشخص شدن مدل و قد آن، با انتخاب درست مدل کفش عروس 2019 برقصید، به مهمانها خوشامد بگویید، خوش بگذرانید و مهمترین اتفاق زندگیتان را جشن بگیرید!