۵۵ مدل کفش عروس خاص و لاکچری برای عروس خانم های شیک پوش

اگر قد شما تفاوت زیادی با همسرتان ندارد یا هم قد هستید بهتر است از پوشیدن کفش های پاشنه بلند خودداری کنید و اگر قد شما نسبت به همسرتان کوتاه تر است می توانید در صورت تمایل کفش های پاشنه بلند را برای پوشیدن انتخاب نمایید. از آنجا که عروس خانم یک روز کامل را می خواهد با یک لباس بزرگ و سنگین از این طرف به آن طرف برود پس باید در انتخاب کفش مناسب خود بسیار حساس باشد کفش راحت و ممکن را انتخاب کند تا درآن روز خاص دچار مشکل نشود در این مقاله از شهپر نکاتی را خاطر نشان می کنیم. این کفش ها نسبتا راحت تر هستند و فشار کمتری به پا و کمرتان وارد می کنند. خرید کفش در زمان غروب: بهتر است کفش زنانه را در غروب خریداری کنید.

اگرهم صندل میخرید انها را فقط در سالن عروسی بپوشید. با این کفش ها عکس های خود را ثبت کنید و برای ورود به سالن از کفش هایی که پاشنه کمتری دارند، استفاده کنید. امیدواریم ایده های ارائه شده در این مطلب برای شما عزیزان نیز مفید بوده باشد، برای مشاهده مدل ها و ایده های بیشتر در این زمینه به بخش تزیینات عروس مراجعه نمایید و از دیگر مطالب منتشر شده جدید و جالب دیدن فرمایید. در ادامه، به بررسی و معرفی انواع مدلها میپردازیم. کفش پاشنه بلند عروسی در انواع طرح های ساده و کار شده موجود است همچنین این مدل کفش ها دارای رنگ های روشنی نظیر کرم و گلبهی و سفید و … در آتلیه و هنگام عکاسی باید ساعت هاي زیادی را بایستید و مدام فیگورهای مختلفی را اجرا کنید. با این وجود خیلی وسواس بـه خرج ندهید و نگویید حتماً باید سفید یا شیری باشد.

اگر همیشه در مهمانی ها کفش پاشنه بلند 3 یا 5 سانتی متری میپوشید، برای خرید کفش عروسی بـه سراغ پاشنه هاي 10 سانتی متری نروید. در مورد لباسهای نباتی یا شیری بـه سراغ کفش هاي کرم یا طلایی بروید. اگر لباس عروس تان سفید اسـت و نگین هاي کار شده دارد میتوانید آن رابا کفش هاي سفید یا نقره هماهنگ کنید. این کفش یکی از مهمترین لباسهای عروس محسوب میشود، البته کمتر کسی هنگام دیدن عروس بـه کفش او دقت میکند اما اگر حتی بـه چشم نیاید هم باید هماهنگ و زیبا باشد تا لباس بطور کامل زیبایی خودش را نشان دهد. حتی وقتی هم کـه نشسته هستید انگشتان پای شـما بـه سختی دیده میشوند، چـه برسد بـه اینکـه کسی بخواهد زیبایی یا زشتی کفش شـما را تشخیص دهد. وقتی برای خرید کفش عروسیتان میروید، بهتر است تکهای از پارچه لباس عروستان را همراه ببرید.

برای یک تازه عروس انتخاب کفش های زیبا خاص و متفاوت و بر طبق جدیدترین مدل ها ملاک اولیه است ، توپ تاپ گالری جدیدترین عکس مدل کفش های عروس 98 را در این بخش برای خانم های شیک پوش ارائه کرده است که اکثر این تصاویر برگفته شده از بهترین سایت های خارجی و ایرانی و در آستانه ی سال 2019 می باشد ،در ادامه این بخش ها را بترتیب مشاهده خواهید نمود مدل کفش عروس بدون پاشنه 1398 کفش عروس لژدار,کفش عروس 2019 کفش پاشنه بلند عروسی 98 کفش پاشنه کوتاه ، تهیه شده بر طبق سلایق مختلف بانوان. تا در صورتی که کفشها اندازه پایتان نبود، کالا را مرجوع یا تعویض نمایید. بنابراین بهتر است کفش لژدار و یا با پاشنهای پهن وکوتاه انتخاب کنید. بهتر اسـت رنگ کفش شـما با لباس عروسی تضاد زیادی نداشته باشد. اگر پاشنه لباس شـما با قد لباس هماهنگی نداشته باشد ممکن اسـت لباس کوتاه تر از معمول بنظر بیاید.