گالری جذاب ترین مدل کفش عروس پاشنه بلند 2022

قبل از هر چیز در نظر داشته باشید که شما بیشتر به چه نوع کفشهایی عادت کردهاید. مثلا میتوانید در حراجی هایی که در آخر هر فصل میگذارند بروید و برند مورد نظر خود را با قیمت کمتری تهیه کنید. این مدل جذاب با طراحی نامتقارن از برند Khaite بهترین انتخاب برای عروسهایی است که استایل سنتی را برای روز عروسیشان نمیپسندند. کفش های پاشنه کوتاه کمی عجیب به نظر می رسند پس اگر به دنبال کفش های پاشنه کوتاه برای روز عروسی تان هستید سعی کنید کفشی را انتخاب کنید که در آن جزئیات زیبایی بکار برده شده باشد و سبک و استایل زیبایی داشته باشد.

خانمهایی که همسرشان خیلی از خودشان قدبلندتر است، احتمالا برای شب عروسیشان دنبال کفشی میگردند که بتواند قدشان را کموبیش همتراز همسرشان نشان بدهد. اگر لباس عروس شما کوتاه است، می توانید کفش ها را پاشنه کوتاه انتخاب کنید تا با لباس تان هماهنگ باشد. بنابراین، دانستن بایدها و نبایدهایی در انتخاب سریعتر کفش عروس میتواند کارساز باشد. اما گاهی پیش میآید که میان انبوهی از مدلهای کفش، نمیدانیم که کدام مدل میتواند برای ما مناسب و زیبا باشد. کفش عروس نیز یکی از اکسسوری های بسیار مهم در استایل عروس به شمار می رود که در مدلهای مختلف ارائه می گردد.

معمولاً کفش های عروس باید با توجه به فصول و مکان جشن انتخاب شوند کفش های پاییزی و زمستانی و همچنین انتخاب باغ یا ساحل برای برگزاری مراسم بسیار متفاوت از کفش هایی است که مخصوص بهار و تابستان است و مراسمی که در سالن برگزار می شود. سعی کنید برای شب عروسیتان یک کفش عروس راحت انتخاب کنید. وقتی برای خرید کفش عروسیتان میروید، بهتر است تکهای از پارچه لباس عروستان را همراه ببرید. در زمان خرید کفش عروسی به چه نکاتی دقت کنیم؟ ممکن است شما هم جز آن دسته از خانمهایی باشید که عطای پاشنهی بلند را به لقای سختی و خستگی آن بخشیدهاید و حتی در روز عروسیتان حاضر نیستید، کفش پاشنه بلند را امتحان کنید. اگر کفش عروس شما خوب و راحت باشد می توانید در مهمانی های بعد از ازدواج هم از آن استفاده کنید.

اگر شما روزی چند ساعت کفش لباس عروسیتان را در منزل بپوشید و با آن راه بروید، هم به راه رفتن با آن عادت میکنید و هم میتوانید با آن بایستید. برای اینکه رنگ لباس و کفشتان با هم متناسب باشند، یک تکه از لباستان را با خود به همراه داشته باشید. معمولاً رنگ کفش عروس مطابق با لباسش که سفیدرنگ است انتخاب میشود. یادتان باشد که راحتی کفش مهم تر از رنگ ان اسـت. گاهی لازم اسـت برای خریدشان 150 تا 200 هزار تومان هزینه کنید. گاهی لازم است برای خریدشان 150 تا 200 هزار تومان هزینه کنید. گاهی لازم است برای خریدشان ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان هزینه کنید. در صورت برگزاری جشنتان در سالن دارای کف پوش فرش یا پارچه های ابریشمی و براق سفید برگزار می شود، ممکن است لازم باشد کف کفش خود را کفی های عاج دار که با کف اصطکاک به وجود می آورند بچسبانید.