گالری جذاب ترین مدل کفش عروس پاشنه بلند 2022

دراین صورت مطمئن میشوید کـه میتوانید کفش پاشنه بلند عروسی را تا یک روز کامل هم تحمل کنید و خم بـه ابرو نیاورید. ودر آخر نیز: حواستان بـه قد داماد باشد و بـه قد داماد هم توجه کنید. اگر داماد بلند قد اسـت و شـما قد کوتاهی دارید، بهتر اسـت بـه دنبال کفش هاي پاشنه بلندی باشید کـه لژ یکسره دارند. اگر پاشنه لباس شـما با قد لباس هماهنگی نداشته باشد ممکن اسـت لباس کوتاه تر از معمول بنظر بیاید. • در انتخاب کفش پاشنه بلند حواستان به قد داماد باشد تا قدتان از داماد خیلی بلند تر نشود ، اگر با داماد تقریبا هم قد هستید ، کفش هایی با پاشنه بسیار کوتاه یا حتی انواع کفش های سفید بی پاشنه بخرید. حتی وقتی هم کـه نشسته هستید انگشتان پای شـما بـه سختی دیده میشوند، چـه برسد بـه اینکـه کسی بخواهد زیبایی یا زشتی کفش شـما را تشخیص دهد.

معمولاً وقتی قصد خرید لباس عروس یا کفش عروس را دارید ، توجه داشته باشید که معمولاً با چه نوع کفشی راحت هستید و به طور کلی کفش پاشنه کوتاه و اسپرت یا کفش پاشنه بلند می پوشید. ما هم به شما توصیه میکنیم در این شرایط بهتر اسـت به دنبال کفش عروس پاشنه بلند باشید. بـه کف کفش عروس توجه کنید، هنگام خرید کفش بـه کف آن هم نگاهی بیندازید و فقط ظاهر کفش را نبینید. خرید یک جفت کفش گرانقیمت تنها برای یک شب مقرون به صرفه نیست پس کفش های راحتی را انتخاب کنید که پس از عروسی نیز بتوان از آن استفاده کرد و راه رفتن با آنها سخت نباشد. در صورتیکه قرار است تنها به خرید بروید این نکته را در نظر داشته باشید و از قبل برای خودتان معلوم کنید که پاشنه شما حداکثر باید چند سانتی متر ارتفاع داشته باشد. نکته بعدی اینکه، پاشنه کفش عروس را متناسب با قد لباس انتخاب کنید.

در ابتدا زمان پوشیدن کفش را کوتاه در نظر بگیرید و هر بار یک ربع تا بیست دقیقه بـه این زمان اضافه کنید تا در روزهای آخر کفش را درحدود 3 یا 4 ساعت پوشیده باشید. بهترین زمان خرید کفش عروس چه زمانی است؟ در واقع روز عروسی زمان مناسبی برای تجربه هاي جدید نیست و توصیه میشود روال زندگی تان را دنبال نمایید. تمامی مدل های جدید برای شما عروس خانم های عزیز موجود اسـت. کفشهایی که می توانید برای این روز مهم انتخاب کنید می تواند کفش عروس پاشنه دار ، کفش عروس پاشنه تخت یا کفش عروس لژدار باشد. یک جفت کفش گرم و ساقدار کـه هنگام عکاسی در فضای آزاد بپوشید و وقتی بـه آتلیه یا سالن عروسی رسیدید کفش هایتان را عوض کنید. کفش اضافی را دم دست بگذارید تا در صورت نیاز بتوانید کفش هایتان را به موقع تعویض کنید. در روانشناسی گفته می شود که کسانی که کیف های مستطیل شکل انتخاب می کنند، دوست دارند در میان جمع بدرخشد و این حاکی از اعتماد به نفس بالای آنهاست.

هنگام خرید کفش نباید تنها به ظاهر آن توجه نمود بلکه باید در کنار ظاهر به کف آن هم نگاهی بیندازید و مطمئن شوید که پاشنه ها استحکام زیادی دارند. اگر داماد قد بلند است و شما قد کوتاهی دارید، بهتر است به دنبال کفش های پاشنه بلندی باشید که لژ یکسره دارند. به اینکه کسی بخواهد زیبایی یا زشتی کفش شما را تشخیص دهد. در مورد لباسهای نباتی یا شیری بـه سراغ کفش هاي کرم یا طلایی بروید. کفش عروس لژ دار بخرید، لباسهای عروس بـه قدری بلند هستند کـه در شب عروسی کمتر کسی کفش شـما را میبیند.