گالری جذاب ترین مدل کفش عروس پاشنه بلند 2022

درد ناحیه پا در روز عروسی یکی از بدترین وقایعی است که همه چیز را به هم میریزد. همه ی اینها بیش به جنس، نوع پاشنه و بلندی و کوتاهی آن مربوط می شود. بعلاوه، همه جزئیات طرح و مدل کفش عروس، از نوع پاشنه گرفته تا رنگ و ظریف ترین تزئینات میتواند در استایل و ظاهر کلی او تفاوت چشمگیری ایجاد کند. تصاویر زیر نمونه هایی از بهترین مدل های تزیینات کفش محسوب می گردند که می توان از آنها برای تزیینات کفش های عروس استفاده نمود. بهترین کار این اسـت که تا قبل از خرید لباس عروسی، کفش تان را آماده داشته باشید و قد لباس را متناسب با اندازه پاشنه های کفش کوتاه کنید. اگر خرید کفش و لباس همزمان هستند، کار راحت است و می توانید کفش ها را متناسب و همرنگ با لباس خود تهیه کنید.

اگر روی لباس بالا تنهتان کار شده، میتوانید بخشی از این پارچه کار شده را روی کفشتان به کار ببرید. اگر وسواسی زیادی برای انتخاب کفش دارید و یا نمی توانید با کفش های پاشنه بلند به خوبی راه بروید، پیشنهاد ما خرید دو جفت کفش است. در آتلیه و هنگام عکاسی باید ساعت های زیادی را بایستید و مدام فیگورهای مختلفی را اجرا کنید. کفش هایی با پاشنه بیشتر از 7 سانتی متر شیب کف زیادی دارند و همین باعث ایجاد درد در انحنای پا می شود پس کفش هایی با پاشنه بیشتر از 7 سانتی متر نخرید . میتوانید این مدل را با لباس عروسی کوتاه یا میدی بپوشید تا خودش را بیشتر نشان دهد. بندهای زیبا و قسمت جلویی نوکتیز این کفش، زیبایی خاصی به این مدل میبخشد. بنابراین خرید یک جفت کفش با هزینه بالا تنها برای یک شب مقرون به صرفه نیست. برای خرید کفش مناسب که بتواند راحت و انعطاف پذیر باشد باید یک کفش با کیفیت مناسب مثل کفشی با جنس چرم بخرید.

معمولاً کفشهای عروس از جنس چرم، جیر، ساتن و در جدیدترین مدلهای 2021 از جنس توری انتخاب میشوند. کفش های سفید، نباتی، بژ، صورتی روشن در بازار موجود است که می توانید بر اساس رنگ لباس یکی را انتخاب کنید. فقط در صورتی می توانید در انتخاب کفش عروسی وسواس داشته باشید که لباس شما کوتاه باشد و کاملا پاهای شما نمایان شود. معمولا زمانیکه قصد خرید کفش مجلسی یا کفش عروس را دارید به این نکته دقت نمایید که معمولا با چه نوع کفشی راحت تر هستید و عموما پاشنه کوتاه و اسپرت می پوشید یا پاشنه بلند و مجلسی. آنهم در مجلسی که تمام مهمانان چشم به عروس دوخته اند. اما مجلسی بودن به معنای داشتن پاشنه بیش از حد نیست. هیچ چیز بدتر از این نیست که با انتخاب کفش عروس نامناسب، در روز عروسی تان به سختی راه بروید و شب که به خانه می رسید پاهایتان دردناک و تاول زده باشد پس برای پیشگیری از بروز چنین مشکلاتی بهتر می باشد پیش از خرید کفش عروسی به چند نکته مهم دقت داشته باشید.

به یاد داشته باشید از صبح در آرایشگاه، از ظهر در عکاسی و از عصر تا انتهای شب روی پا هستید و باید راحت ترین کفش را تهیه کنید. شاید تصور کنید کفش عروسی تنها برای یک شب است پس کیفیت و دوام آن اهمیتی ندارد. هر چه باشد قرار است کفش برای یک روز هم که شده پوشیده شود. ممکن است به نظر برسد که چون کفش عروس یک شبه است یا به دلیل اینکه زیر لباس مخفی شده است ، مهم نیست که چه کفشی انتخاب می شود اما برای انتخاب کفش مناسب برای عروس ، علاوه بر زیبایی ، باید یک چند نکته مهم دیگر در اینجا مهمترین نکات در انتخاب کفش عروس آورده شده است. یک جفت کفش گرم و ساقدار که هنگام عکاسی در فضای آزاد بپوشید و وقتی به آتلیه یا سالن عروسی رسیدید کفش هایتان را عوض کنید. انتخاب یک کفش راحت که تنگ نباشد و به انگشت ها یا پشت پاشنه فشار وارد نکند یکی از مهم ترین ویژگی ها برای خرید کفش عروس هست.