گالری جذاب ترین مدل کفش عروس پاشنه بلند 2022

در این قسمت هم باز تاکید می شود که اصلا راحتی کفش اسـت ؛ البته منظورمان این نیست که اگر یک کفش با رنگی بی ربط به رنگ لباس عروسی هم پیدا کردید که خیلی راحت بود بخرید، منظور این اسـت که خیلی با وسواس خرید نکنید، یک کفش شیری یا شکری را می توانید با لباس عروس سفید، نباتی و یا شیری ست کنید. کفش های چینی هم در بازار فراوان هستند که البته نمی توانید بر روی کیفیت شان زیاد حساب کنید. اگر هم از کفش پاشنه بلند استفاده میکنید بهتر است کفشی را انتخاب کنید که قبلا آن را پوشیده اید.

اما به گونه ای هم نباشد که خیلی وسواسی عمل کنید. بهتر است بیشتر به فکر خودتان باشید و یک جفت کفش راحتتر برای ساعات پایانی جشن ازدواجتان تهیه کنید. برخلاف نظر بسیاری، کفش با پاشنه مدل کیتن هنوز جایگاه خود را در دنیای مد حفظ کرده است و انتخاب بسیار عالی برای داشتن یک کفش عروس شیک و زیبا است. کفشهایی با بندهای ظریف و محکم روی انگشتان پا نیز باعث رد انداختن روی انگشتان پای شما میشوند. اما اگر عروسی خود را در فصول زمستانی و سرد انداختید، بهتر است کفشی انتخاب کنید که پای شما را گرم نگه دارد. شما قرار است این کفش را تمام طول شب به پا کنید و با آن راه بروید و برقصید. همانطور که قبل تر گفتم راحتی خود را باید در اولویت قرار دهید. از طرف دیگر پوشیدن کفش پاشنه بلند در باغ موجب فرو رفتن پاشنه در گل و خاک و شن میشود و راه رفتن را برای شما سخت میکند.

کفش عروس لوکس برای عکاسی عروس و فرمالیته فوقالعاده جذاب است، اما معمولا چندان راحتی مطلوبی ندارد. همچنین می توانید تکه ای از پارچه لباس عروس تان را به کفاش بدهید تا با همان پارچه، رویه کفش لباس عروس تان را بدوزد. ابریشم و ساتن دو جنس پارچه مناسب برای طراحی رویه کفش لباس عروس هستند. کفش مختص فصل پاییز و زمستون و همچنین انتخاب باغ یا ساحل برای برگزاری مراسم با کفشی که برای بهار و تابستون و مراسمی که در تالار برگزار میشه تفاوت زیادی داره. طراحی خاص و زیبای آن بههمراه راحتی و سبکی نهتنها آن را به یک کفش عروس شیک تبدیل کرده بلکه با هر نوع استایلی بهراحتی ست میشود و بدون تردید برای هر مراسمی بهجز مراسم عروسی نیز قابل استفاده است. پس اگر به دلیل اختلاف قدی یا حتی علاقه مایل به پوشیدن کفش پاشنه بلند در عروسیتان هستید، کفش عروس لژدار، ویژگی راحت بودن و پاشنه بلند را با هم دارد و میتواند انتخب مناسبی برای شما باشد.

اگر شما هم جزو عروس خانم های قد بلند هستید در ادامه ایده های جدیدی برای کفش عروس بدون پاشنه و پاشنه کوتاه را به شما معرفی میکنیم. در واقع میتوان گفت که روز عروسی وقت خوبی برای تصمیم های جدید نیست. شما می توانید در صورت اقدام زود هنگام برای خرید کفش ، در حراجی های آخر فصل برندهای معروف کفش خوبی را با قیمت ارزان تر پیدا کنید پس خرید کفش را به روزهای آخر موکول نکنید. بنابراین در روز عروسی خود، سعی کنید کفشی را انتخاب کنید که حس خوبی داشته باشید. در ابتدا زمان پوشیدن کفش را کوتاه درنظر بگیرید و هر بار یک ربع تا بیست دقیقه به این زمان اضافه کنید تا در روزهای آخر کفش را در حدود ۳ یا ۴ ساعت پوشیده باشید.