کفش کتانی پوما با بند خودکار / گیکیطور

راهاندازی این سیستم موتوری و انجام این کار قطعا بدون نیرو ممکن نخواهد بود. بهترین کار تهیه لیستی از معیارهایی که کفش های ورزشی شما باید داشته باشند است. قیمت ۳۳۰ دلار برای این کفشها پیشبینی شده است و احتمالا برای دریافت آنها باید یک دوره انتظار طولانی را سپری کنید و تا اوایل سال بعدی میلادی صبر کند. شرکت پوما در سال ۱۹۴۸ توسط رودولف داسلر در هرتسوگنآوراخ (Herzogenaurach) تاسیس شد. این شرکت در سال ۱۹۲۴ در شهر هرتسوگن آوراخ آلمان به نام کارخانه کفش سازی برادران داسلر توسط آدولف و رودلف داسلر راهاندازی شد که در سال ۱۹۴۸ تصمیم به جدایی از یکدیگر گرفتند.

پس از این جدایی، آدولف شرکت آدیداس و رودلف شرکت پوما را تأسیس کرد و نام آن را رودا گذاشت که از حروف نخست نام و نام خانوادگیش گرفته شده بود، اما پس از مدتی و در سال ۱۹۴۸ نام شرکت خود را به پوما تغییر داد. رودولف داسلر در سال ۱۹۲۰ با برادرش آدولف داسلر شرکت تولید کفش ورزشی به نام ” کارخانه کفش ورزشی داسلر” (Sportschuhfabrik Gebrüder Dassler) را افتتاخ کردند. از آن به بعد ، نه تنها کالاهای ورزشی ، بلکه به طور فزاینده ای محصولاتی در زمینه مد و سبک زندگی نیز تولید می کردند. شرکت پوما یکی از شناخته شده ترین و بزرگترین تولیدکنندگان کالاهای ورزشی آلمانی است و در سطح بین المللی نیز شهرت بسیاری دارد. پوما به عنوان یکی از بزرگترین کمپانی های تولید لوازم ورزشی در نتیجه همکاری با ورزشکاران پوما و همچنین بکارگیری تکنولوژی های پوما و بهره گیری از نوابغ طراحی در دنیای مد همواره در تلاش است تا در کنار بهبود عملکرد ورزشکاران ، تقارن و تناسب ظاهری را به حداکثر برساند .

این کفشها با عنوان Autodisc در سال ۲۰۱۵ میلادی عرضه شدند. با این حال ، از سال ۲۰۱۳ ، تمرکز اصلی آنها دوباره روی بخش ورزشی ، از جمله فوتبال ، تمرین و دویدن قرار گرفت. در حقیقت ، بیشتر ورزشکاران آلمانی در بازی های تابستانی سال ۱۹۲۸ ، کفش PUMA را پوشیدند ، و ۸ سال بعد ، “جسی اوونز “با پوشیدن کفش PUMA ، چهار مدال طلای المپیک را کسب کرد. محصولات Puma FI به دستگاههای همراه، ازجمله «اپل واچ» هم متصل میشود و به کاربران این امکان را میدهد تا با یک دکمه، بند کفشها را ببندند و آن را به پای خود محکم کنند. روی خود کفش یک پنل با قابلیت لمس هست، که با یک ضربه محکم میتوانید کفشها را تا اندازهای که در آن احساس راحتی میکنید محکم کنید، این کفش کتانی پوما قطعا ارزان نیست.

ممکن است «نایکی» اولین شرکتی باشد که شروع به ساخت کفش ورزشی با بند خودکار کرد و در این عرصه پیشرو باشد، اما این شرکت تنها شرکتی نیست که میخواهد از محکم بودن بندهای کفش شما مطمئن شود. با کتانی های پوما اصل مطمئن خواهید بود که در زندگی روزمره و هنگام تمرین به راحتی می توانید حرکت خود را انجام دهید اما راحتی تنها امتیاز این برند نیست. رودولف داسلر می خواست ابتدا نام تجاری “رودا” را به کار ببرد ، اما سرانجام از لقبی که دوستانش در جوانی به وی داده بودند یعنی “پوما ” به معنی یوزپلنگ درنده امریکایی استفاده کرد. تنوع رنگ و مدل کتانی های این برند کار را برای ست کردن لباس با کفش آسان کرده است. چون که اولا کفش های غیر اصلی پوما خیلی زیاد شده است و دوما قیمت خیلی بالایی که فروشنده های این کفش ها به مشتری میدهند. اما در صورتی که شما یک ورزشکار حرفه ای در رشته خود هستید پوما با همکاری نزدیک با ورزشکاران و بخش تحقیق و توسعه خود اقدام به طراحی کفش مناسب برای رشته ورزشی شما نموده است.