کفش چرم زنانه – خرید جدیدترین کفش های چرمی زنانه

در خرید کفش زنانه برای پیادهروی دقت کنید که پاشنه آن ارتفاع زیادی نداشته باشد که با منحرفشدن، موجب به زمین افتادن شما شود. از نظر بصری، چکمه با پاشنه تخت باعث می شود پاهای شما کوتاه تر به نظر برسد، بنابراین توصیه می شود از آنها با دقت استفاده کنید. خانمها عاشق کفشهای پاشنهبلند هستند مخصوصاً مدلهای جلوباز، هر خانمی حتی اگر نتواند این مدل کفش را بپوشد ولی همیشه دوست دارد یک جفت از آن را داشته باشد. این کفش ها راحت ترند و ظاهر خوبی خواهند داشت پس اگر پاهای پهنی دارید، این کفش ها را انتخاب کنید تا به نتیجه مطلوب برسید. به هر حال اگر می خواهید خیال شما راحت شود و پاهای شما کوچک تر و ظریف تر از آن چیزی که هستند به نظر برسند، با ما همراه باشید چون در این بخش از دنیای مد ساعد نیوز به شما می گوییم چه مدل کفش هایی را انتخاب کنید.

اگر پاهای چاقی دارید و ساق پاهایتان بزرگ است، پوشیدن برخی کفش ها برای شما مناسب نیست و باعث می شود، پاهای شما بزرگ ترو چاق تر به نظر برسند. البته شاید این فقط تصور شماست که پاهای شما پهن تر و بزرگ تر از حالت طبیعی است، چون برای دیگران خیلی مهم نیست که فرم پاهای شما چه شکلی است. این نوع از کفش های زنانه موجود در بازار دارای قیمت های متنوع و رنگ های جذاب تابستانی و شاد هستند. کفش لژدار پاشنه پلتفرم دارای یک لبه تیز و یک لبه پهن است و عرض آن به تدریج افزایش پیدا می کند. همانطور که از نام این نشان میدهد این پاشنهها در اصل به شکل یک زیره یکسره در کف کفش هستند، که برخلاف معمول که از پاشنه کفش بالاتر است این پاشنهها از قسمت جلوی پا تا پاشنه پا بلند میشوند که در نهایت یک کوه را تشکیل میدهند.

کفش های باریک و نوک تیز نپوشید، از کفش های نوک گرد که کشیدگی و بزرگی پا را نشان نمی دهند استفاده کنید. با توجه به موارد فوق میتوانید انواع کفش زنانه را تهیه نمایید و از آن استفاده کنید. کفش بند دار زنانه که T شکل است، متاسفانه باعث می شود پاها پهن تر از آنچه که هستند به نظر برسند و این امر در مورد همه نوع پا صدق می کند، اما اگر فکر می کنید پای چاق دارید از پوشیدن این نوع کفش ها خود داری کنید. اگر بخواهیم یک جمعبندی کلی از گفتههای بالا داشته باشیم، به این نتیجه میرسیم که هایهیلها مورد علاقه خانمهای امروزی هستند. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام لیان استور، انواع مختلفی از کفش زنانه وجود دارد که برخی از آنها همواره باید در کمد لباس هر خانمی وجود داشته باشد. ما یکی از بهترین راهنماها را برای زنان انتخاب کردهایم که بدانند کدام کفش زنانه برای آنها مناسبتر است.

این نوع کفش به دلیل برش هایی که بند ها ایجاد می کنند، جذابیتی برای زنانی با پاهای چاق ندارند و حتی می تواند پس از مدتی راه رفتن موجب ناراحتی شود. کفش های نوک تیز حتی پاهایی که خیلی ظریف هستند را هم بزرگ نشان می دهند، بنابراین اگر پاهای بزرگی دارید اصلاً از این کفش ها استفاده نکنید. اگر قصد پیاده روی طولانی در تابستان دارید این مدل دمپایی به خصوص جنس چرم آن پیشنهاد میشود. در هنگام خرید می توانید انواع کفش چرم زنانه مجلسی، کفش چرم زنانه اسپرت، کفش چرم زنانه تابستانی، اداری و انواع دیگر آن را بنابر سلیقه خود انتخاب کنید.