کفش مجلسی بدون پاشنه شیک برای عروس های قد بلند + عکس – زیبامون

پس اگر کمی اضافه وزن دارید یا میخواهید پر جنب و جوش باشید، حتما کفش بدون پاشنه را انتخاب کنید. پس شما با انتخاب یک کفش تنگ یا پاشنهبلند خودتان را بیشتر از این اذیت نکنید. فکر نکنید که جشن عروسیتان تنها یکشب است و شما میتوانید به همین بهانه، اذیت کننده ترین کفش را صرفاً به دلیل زیباییاش انتخاب کنید. اگر حتی برای مراسم عروسیتان طرفدار فشن و استایل کلاسیک هستید و سایر اکسسوریها را کلاسیک انتخاب کردهاید، کفش عروسی پاشنه گربهای، گزینهی مناسبی برای شما است. همچنین آموزش ویدیویی داریم از تبدیل کفش معمولی جلوباز به کفش عروس و تزیین آن که پیشنهاد میکنیم حتما ببینید و همچنین مدل های بسیار جدید و جذابی از کفشعروس به شما نشان خواهیم داد. البته کفش عروس پاشنه بلند، بدون پاشنه یا مدل های کفش عروس لژ دار هم در بازار موجود بوده و انتخاب می شود ولی باید شرایط خود را در نظر گرفته و متناسب با راحتی، لباس، تالار و قد خود کفش مورد نظر را انتخاب کنید.

عروس خانومای قد بلند که پوشیدن کفش های پاشنه دار براشون سخت هستش یا اینکه باعث میشه قد اونا بیش از حد بلند بشه، ترجیح میدن کفش مجلسی بدون پاشنه و کفه تخت بخرن و از مدل های فلت و بدون پاشنه استفاده کنن که خیلی هم کار عاقلانه و درستی هستش. اگر بخواهید از اکسسوریها و دیتیلهایی که در جشن عروسی استفاده میکنید عکاسی کنید، حتما کفش عروس پاشنه دار تهیه کنید. بنابراین، دانستن بایدها و نبایدهایی در انتخاب سریعتر کفش عروس میتواند کارساز باشد. اما گاهی پیش میآید که میان انبوهی از مدلهای کفش، نمیدانیم که کدام مدل میتواند برای ما مناسب و زیبا باشد. درحالیکه خرید لباس عروسی در اولویت است اما هیچ دلیلی وجود ندارد که نتوانید شروع به تحقیق در مورد سبک کفش عروس کنید. اگر قرار است باغ تالاری را برای جشن عروسیتان رزرو کنید، بهتر است علاوه بر وجود لژ، به پاشنه کفشتان نیز دقت کرده و کفشهای پاشنهکوتاه را انتخاب کنید تا در شب عروسیتان گرفتار نشوید.

زمانی که میخواهید برای خرید کفش عروس، سری به پاساژها و مغازهها بزنید و مدلهای مختلف را امتحان کنید، لازم است یک تصویر ذهنی از مکان برگزاری جشن عروسیتان داشته باشید. گرچه میگوییم لباس عروس را پیش از انتخاب و خرید کفش عروس تهیه کنید اما این بدان معنا نیست که خریدتان را به روزهای آخر و نزدیک به جشن عروسیتان موکول کنید. هیچ چیز بدتر از این نیست که با انتخاب کفشی نامناسب، در روز عروسی تان به سختی راه بروید و شب که به خانه می رسید پاهایتان دردناک و تاول زده باشد پس برای پیشگیری از بروز چنین مشکلاتی بهتر است قبل از خرید کفش عروسی به چند نکته مهم دقت داشته باشید. در صورتیکه قرار است تنها به خرید بروید این نکته را در نظر داشته باشید و از قبل برای خودتان معلوم کنید که پاشنه شما حداکثر باید چند سانتی متر ارتفاع داشته باشد.

برای داشتن یک کفش مناسب لازم است به رنگ و تناسب آن با لباس عروستان دقت کنید. درحالیکه برای لباسهای عروس بلند، تناسب رنگ با لباس و راحتی عروس کفایت میکند. یادتان باشد که راحتی کفش مهم تر از رنگ آن است. بااینوجود اگر نتوانستید دقیقاً همرنگ لباس عروستان کفشی پیدا کنید، وسواس به خرج ندهید و از فروشنده کمک بگیرید تا شما را به رنگها و تناژهای رنگی نزدیک به رنگ لباس عروستان برسانند. برای مثال کفشی که برای لباسهای عروس کوتاه میخرید، باید چشمنوازتر باشند و جزییات لباس شما را تکمیل کنند. در ابتدا زمان پوشیدن کفش باید کوتاه باشد و هر بار یک ربع تا بیست دقیقه به این زمان اضافه کنید تا در روزهای آخر کفش را در حدود 3 یا 4 ساعت پوشیده باشید. از این نکات جهت انتخاب بهترین کفش عروسی استفاده کنید. اگر اختلاف شما کم است می توانید از کفش های عروس با پاشنه کوتاه استفاده کنید.