کفش عروس + عکس

بـه این فکر نباشید کـه چون قرار اسـت یک شب کفش را بپوشید، باید کفش ارزان قیمتی بخرید. اگر از چند ماه قبل از عروسی در فکر کفش باشید، شاید بتوانید در حراجی های آخر فصل برندهای معروف کفش خوبی را با قیمت ارزان تر پیدا کنید. چرا که کفش عروسی مدت زمان زیادی به پاست و نباید به خاطر تنگی و یا پاشنه بلند عذاب آور باشد و باعث شود که در مهم ترین شب زندگیتان بد راه بروید یا به قول معروف تعادل نداشته باشید. در هنگام خرید کفش عروسی به تفاوت قدتان با داماد توجه کنید، اگر با داماد تقریبا هم قد هستید به سراغ کفشهایی با پاشنه های خیلی کوتاه بروید و اگر کاملا هم قد داماد و یا کمی از او بلندتر هستید از کفشهای تخت و کاملا بی پاشنه استفاده کنید. به جای آن اگر لباس عروسیتان بلند است و کفشهای شما اصلا به چشم نمیآید، میتوانید سراغ خرید کفشهای کرم و نباتی یا رنگهای روشنی در همین طیف بروید که در بعد از جشن ازدواجتان هم بتوانید آنها را با لباسهای دیگر ست کنید.10- کفشهای حصیری: اگر لباس عروس شما عروسکی یا دنبالهدار است (طوری که کفش شما زیر دامن آن پنهان میشود) میتوانید کفشهای با پاشنه حصیری یک تکه را برای لباس عروسیتان انتخاب کنید.

این که عروسی شما در چه فصل و چه آب و هوایی برگزار میشود نیز نقش مهمی بر انتخاب کفش عروس دارد. مدل های کفش عروس ۲۰۱۷ شامل انواعی میشود که در طراحی آنها از سنگهای کریستال استفاده شده است. بهترین مدل کفش عروس مانند لباس عروس و دسته گل جزو مواردی هستند که می تواند بعدها یاد آور شب خاطره انگیز عروسی باشد به همین دلیل مهم است که چه نوع کفشی برای خود انتخاب می کنید. که معمولا با چه نوع کفشی راحتتر هستید و عموما پاشنه کوتاه و اسپرت میپوشید یا پاشنه بلند و مجلسی. در هرصورت با توجه به همه ی این موارد عروس باید کفشی بپوشه که در عین زیبایی بتونه براحتی باهاش راه بره و برقصه و با توجه به لباسی که تنش میکنه گامهای زیبا و شمرده ای برداره. این در حالی است که پوشیدن کفش سفید در سایر میهمانی ها جالب به نظر نمی رسد.

در صورتی که می خواهید در شب عروسی موهایتان را بالای سرتان جمع کنید، طوری که بلند تر به نظر برسید، استفاده از کفش های پاشنه بلند شما را زیادی بلند قد نشان می دهد. اگر لباس عروس شما هم خیلی بلند نیست، باید زیبایی کفش لباس عروسیتان را در درجه اول اهمیت قرار دهید.معمولا کفشهای پاشنهبلند با بندهایی که روی ساق پا بسته میشوند، میتوانند برای چنین لباسهای عروسی ایدهآل باشند.12- روزنامههای خیس با آبلیمو: اگر با تمام این تدابیر احساس میکنید که کفش شما پایتان را میزند، باید از چند صفحه روزنامه و آبلیمو استفاده کنید. متفاوتی دارند. ممکن است شما رنگ لباس و کفش عروسیتان را در یک زمینه انتخاب نکنید و رنگ کفشتان هماهنگ با رنگ لباستان نشود.8- کفشی مانند کفش عادی خودتان: اگر شما در حالت عادی به کفش پاشنه 3 سانتیمتر عادت دارید، سعیکنید در جشن ازدواجتان هم پاشنه کفشتان را در این مایه انتخاب کنید ولی اگر به دنبال پوشیدن کفشهایی با پاشنههای بلندتر هستید، اول باید ببینید که به پوشیدن این کفشها عادت دارید یا نه.9- رنگهای روشن مثل کرم و نباتی: کفش لباس عروسیتان که رنگ آن کاملا سفید باشد، شاید بعدها دیگر به درد شما نخورد چون کفش سفید با لباسهای دیگر معمولا جور درنمیآید.

اگر در شب عروسی قد شما بلند تر از همسرتان باشد، جلوه ی زیبایی ندارد. اگر قد داماد به شما نزدیک است، بهتر است از کفش پاشنه بلند استفاده نکنید. پس اگر همیشه عادت دارید که کفش با پاشنههای 3 الی 5 سانتیمتری بپوشید، شب عروسیتان را خرید کفش با پاشنه 6 سانتیمتری خراب نکنید و با توجه هر سبکی که عادت دارید، کفشتان را انتخاب کنید. اینکه شما در کفش عروس احساس راحتی داشته باشید بسیار مهم است، فراموش نکنید که قرار است تمام روز با این کفش بایستید و عکس بگیرید، برقصید و لبخند بزنید. با این کفشها احساس تعادل و راحتی بیشتری خواهید داشت. مثلا کفش های رنگی که در میان سفیدی سرتاپای شما یک جلوه بی نظیر خواهد داشت. پس اگر نمی توانید با کفش پاشنه دار بلند راه بروید، کفش مناسب تری را انتخاب کنید که در جشن عروسیتان مشکلی برای راه رفتن و رقصیدن نداشته باشید.