کفش عروس – عروس شهر : معرفی خدمات مراسم عروسی و خدمات زیبایی

قبل از هر چیز باید این نکته را متذکر بشویم که هنگام خرید و پرو لباس عروستان فراموش نکنید که کفشتان را به همراه ببرید تا خیاط بلندی لباستان را بر اساس بلندی کفش هایتان هماهنگ کند. سعی کنید کفشی را انتخاب کنید که کاملاً اندازه پایتان است. رنگ بژ میتواند یکی دیگر از رنگهای بسیار شیک و زیبا برای مدل کفش عروس باشد و از طرفی مدلی که جلو آن به اندازه تنها انگشت شست باز است سبب شده تا افرادی که انگشتهای پا نسبتا درشتی دارند پاهایشان در فشار نباشد و احساس راحتی بیشتری داشته باشند. یکی از انواع مدل کفش عروسی بسیار شیک با پاشنه بسیار کوتاه که برای انواع مد لباس عروس به خصوص مدل لباس پرنسسی میتواند مناسب باشد. مدل کفش عروس پرنسسی و بسیار زیبا اغلب با انواع نگین یا سنگهای زینتی تزیین شده است که میتواند جلوه کفش را دوچندان کند و زیبایی خاصی به استایل شما ببخشد.

یکی از مدل کفشهای بسیار جدید و پرطرفدار به خصوص در میان عروس خانمها کفش عروسی سفید طلقی است که یک شفافیت خاصی دارد و میتواند در پا بسیار زیبا جلوه کند. یکی از مدلهای پر طرفدار و بسیار کلاسیک و زیبا در میان عروس خانمها، مدل کفش عروسی گیپور است که با پاشنههای مختلف باریک و قطور طراحی میشود. اگر پاشنههای بلند کفش عروس برای شما آزاردهنده است و نمیتوانید در تمام طول یک روز از این کفشها استفاده کنید میتوانید از کفش عروس با پاشنه و یا مدل صندل استفاده کنید. مدل کفش نقرهای جلو باز با پاشنههای کوتاه میتواند بسیار شیک و زیبا در پای شما جلوه کند. مدل کفش عروس لژدار جزو مدلهای بسیار راحت است و سبب میشود شما کمتر احساس خستگی کنید.

ظاهر کلاسیک کفش پاشنهدار این امکان را به شما میدهد تا آن را با هر نوع لباسی بپوشید و تقریباً با تمامی مدلهای لباس عروس ست میشود. به علاوه اینکه سندلهای ساده و سفید یک گزینه مناسب برای عروس خانمهایی است که مراسم عروسیشان در فضای باز یا ساحلی برگذار میشود. برای مثال اگر عروسی در فصل زمستان است باید کفشی را بگیرید که در برف و سرما بتوانید با آن راه بروید. یکی دیگر از انواع مدلهای کفش های عروس که نوع لژدار آن مدل راحت و بسیار زیبایی میباشد مدل کفش عروس بژ رنگی است که جلو آن مقدار کمی باز است.

یک کفش ناراحت آنقدر شما را عذاب می دهد که شاید دلتان بخواهد وسط جشن آن را از پاهایتان در بیاورید و یک جفت کفش کتانی راحت بپوشید. انتخاب کفش عروس در نگاه اول کار آسان و هیجان انگیزی است اما اگر به نکات مهم و استاندارد توجه نشود، موجب عذاب عروس خانم ها خواهد بود. اگر جز عروس خانم هایی هستید که قد بلندی دارید، بهتر است از کفش هایی استفاده کنید که قد شما را با داماد یک دست و هماهنگ نشان می دهد. اغلب خانم ها وسواس بسیاری برای خرید این دو جنس دارند و زمان زیادی را برای پیدا کردن جنس مرود نظرشان صرف می کنند.