کفش عروس – عروس شهر : معرفی خدمات مراسم عروسی و خدمات زیبایی

معمولاً کفشهای پاشنه بلند با پاپیون زیبا هستند ولی کفشهای تخت پاپیون دار هم طرفدارانی دارند. البته این تغییر فقط برای عروس خانم هایی توصیه می شود که لباس بلند دارند. لازم به یادآوری است که مدل کفش عروس حتماً نباید پاشنه دار یا لژدار باشد، امروزه کفشهای تخت و یا حتی کتانی هم برای روز عروسی توسط عروس خانمها استفاده میشود. نکته دیگری که باید مد نظر قرار بگیرد این است که کفش عروسی را انتخاب کنید که از جنس مطلوبی برخوردار باشد و پای عروس در داخل آن عرق نکند و از مواد طبیعی در ساخت این مدل کفش استفاده شود، عامل بعدی پاشنه کفش عروس می باشد و اگر به پوشیدن کفش پاشنه بلند عادت دارید و زیبایی آن برای شما مهم است می توانید از آن استفاده کنید ولی در حالت کلی اگر نمی توانید بنا به دلایلی حتی برای چندین دقیقه کفش عروس پاشنه دار را تحمل کنید دتوصیه می شد از کفش عروس پاشنه تخت یا لژدار استفاده کنید، در زیر چند نمونه ست کیف و کفش عروس در مدل های مختلف نشان داده شده است.

بهتر است که در حین انتخاب کفش عروس به نوع سطح محل برگزاری مراسم عروسی توجه داشته باشید. زیباترین کفش عروس را در این جا مشاهده نمایید. در این مقاله با کابان مگ همراه باشید تا با مدلهای مختلف کفش عروس از جمله کفش عروس راحت، لژدار، بدون پاشنه و جدیدترین آنها آشنا شوید. خیلی از عروس خانم ها آنقدر سرگرم سفارش لباس عروسی، پیدا کردن آتلیه و آرایشگاه و البته تدارک جهیزیه می شوند که خرید کفش عروسی را به روزهای آخر موکول می کنند غافل از اینکه انتخاب کفش با عجله و بدون دقت، می تواند دردسر ساز شود و در روز عروسی ناراحتی هایی به بار بیاورد. استفاده میشود که با توجه به سلیقه به صورت تخت، پاشنه دار، بدون پاشنه، لژدار و … گاهش تصور میشود که لباس عروس و کفش آن در مراسم عقد و عروسی باید تفاوت زیادی داشته باشد.

معمولا کفش های تخت و پاشنه کوتاه رو عروس هایی انتخاب میکنن که قد بلندتری دارن و تفاوتشون با قد دوماد کمتر هست. شما بعنوان عروس قبل از هرچیز به راحتی و میزان فعالیت و مدتی که باید سرپا بمونین فکر کنید و با توجه به اینکه با چه کفشی میتونین بهتر راه برید و فعالیت کنید کفش مورد نظرتون رو انتخاب کنید. روز عروسی شاید تنها روزی باشد که کفشی پاشنهدار با بندهای بلند میپوشید و مدل Ribbon از برند Brother Vellies میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد. 11- کفشی مناسب لباس عروسی: تانگاهی لباس عروس به شکل یک پیراهن سفید است که قد آن تا زانو یا زیر زانو میرسد. اینطور نباشد که با پوشیدن کفش پاشنه بلند 10 سانتی متری قدتان از داماد خیلی بلند تر شود. 2. کیفیت کفش عروس خیلی مهم هست.

راحتترین مدل کفش عروس کدام است. استفاده از تور ساده، همراه با نگین، یا با تزیین گیپور و مروارید در این کفشها رایج است و معمولاً با روبانهایی دور پا یا پشت پاشنه را زیبا میکنند. در ادامه ی مطلب با من همراه باشین تا چند مدل زیبا از کفشهای تخت و پاشنه دار عروس رو با هم ببینیم. همراه ما باشید تا در این مقاله ویژگیهای کفش عروس را بررسی کنیم. با چی بپوشم همراه شوید تا به معرفی ۱۷ مدل کفش عروس راحت بپردازیم که علاوه بر زیبایی میتواند بسیار نرم و راحت باشد و مانع خستگی بیش از حد شما در روز عروسی شود. کفش های پاشنه کوتاه و اسپرت راحتی بیشتری رو دارن و با اونها با ورم پا که نتیجه ی ایستادن بیش از حد هست بهتر کنار میاین.