کفش عروس اسپرت ، راحت ، لژدار، پاشنه دار – تشریفینو

بـه هرحال لازم نیست کـه رنگ کفش شـما دقیقا با رنگ لباس تان یکی باشد. میتوانید خرج روی دست داماد بگذارید و دو جفت کفش بخرید یا دریک اقدام اقتصادی، یکی از کفش هاي داخل کمدتان را بردارید. پس یک جفت کفش اضافی را دم دست بگذارید تا درصورت نیاز بتوانید کفش هایتان رابه موقع تعویض کنید. دراین صورت مطمئن میشوید کـه میتوانید کفش پاشنه بلند عروسی را تا یک روز کامل هم تحمل کنید و خم بـه ابرو نیاورید. بهتر اسـت رنگ کفش شـما با لباس عروسی تضاد زیادی نداشته باشد. اگر پاشنه لباس شـما با قد لباس هماهنگی نداشته باشد ممکن اسـت لباس کوتاه تر از معمول بنظر بیاید.

اگر در دسته افرادی هستید که هر روز کفش پاشنه بلند میپوشید، پس پوشیدن این سبک کفشها برای شما راحت است. به این فکر نباشید که چون قرار اسـت یک شب کفش را بپوشید، باید کفش ارزان قیمتی بخرید. در ابتدا زمان پوشیدن کفش را کوتاه در نظر بگیرید و هر بار یک ربع تا بیست دقیقه بـه این زمان اضافه کنید تا در روزهای آخر کفش را درحدود 3 یا 4 ساعت پوشیده باشید. بنابر این لازم اسـت کـه از بابت استحکام کفش و لیز نبودن کف آن مطمئن شوید. درصورتیکه قرار اسـت تنها بـه خرید بروید این نکته را در نظر داشته باشید و از قبل برای خودتان معلوم کنید کـه پاشنه شـما حداکثر باید چند سانتی متر ارتفاع داشته باشد. لباس عروس، به دلیل اینکه بلند است و روی کفش را میپوشاند کمتر جلب توجه میکند. دامن لباس شـما بـه قدری بلند اسـت کـه کفش هایتان در عکس معلوم نمیشود.

بـه فصل عروسی دقت کنید، اگر قرار اسـت در فصول سرد سال جشن بگیرید بهتر اسـت بـه دنبال خرید صندل هاي تابستانی نباشید. بهترین زمان برای خرید کفش عروسی، بعد از مشخص شدن زمان عروسی میباشد. ساعات پایانی روز برای خرید کفش عروسی مناسب تر است. پوشش عروس و داماد یکی از مهمترین فاکتورهایی است که برای جشن عروسی مجلل باید به آن توجه داشت و از آنجایی که عروس و داماد در معرض توجه میباشند، باید کاملا لاکچری و شیک باشند. تشریفات و تشریفات مجالس لشکری یکی از بزرگترین برگزارکنندگان مراسمات ویژه عروسی در شهر تهران بزرگ میباشد و آماده خدمات رسانی به شهرستانیهای عزیز نیز میباشد. یک کفش عروس اضافه هم در نظر بگیرید، در روز عروسی یکی از کفش هاي اسانی خودتان را همراه داشته باشید. اگر قدتان به اندازه کافی بلند است و تفاوت قدتان با داماد نیز زیاد نیست، بهتر است برای شب عروسی یک کفش تخت و زیبا تهیه کنید.

در هرصورت با توجه به همه ی این موارد عروس باید کفشی بپوشه که در عین زیبایی بتونه براحتی باهاش راه بره و برقصه و با توجه به لباسی که تنش میکنه گامهای زیبا و شمرده ای برداره. قبل از عروسی کفش را چند بار بپوشید، بعد از خرید کفش عروسی باید مطمئن شوید کـه این کفش پای شـما را اذیت نمی کندمجله مد پارس ناز بنابر این بهتر اسـت چند هفته قبل از عروسی آنرا بپوشید تا بـه این کفش عادت کنید. بهتر اسـت کفش عروسی شـما با کفش هاي قبلی تان تفاوت زیادی نداشته باشد. اگر لباس عروس تان سفید اسـت و نگین هاي کار شده دارد میتوانید آن رابا کفش هاي سفید یا نقره هماهنگ کنید. با این وجود خیلی وسواس بـه خرج ندهید و نگویید حتماً باید سفید یا شیری باشد. اغلب خانم ها وسواس بسیاری برای خرید این دو جنس دارند و زمان زیادی را برای پیدا کردن جنس مرود نظرشان صرف می کنند.