کفش عروس اسپرت ، راحت ، لژدار، پاشنه دار – تشریفینو

در مورد این که کفش عروس پاشنه کوتاه برای این شب مناسبتر است یا کفش پاشنه بلند هیچ پاسخ مشخصی وجود ندارد. شما چقدر در مورد اصول و نحوه انتخاب کفش عروس میدانید؟ مهم نیست که مراسم شما در زمین چمن باشد یا شن و ماسه، با این مدل کفش عروس به راحتی میتوانید راه بروید و حتی برقصید. معمولاً هر چقدر قطر پاشنه کمتر باشد، راه رفتن با آن نیز سختتر است. در این صورت هنگام راه رفتن در زمین های براق و صیقلی سالن های عروسی احتمال لیز خوردن شما وجود ندارد. برای اینکه کفش عروس شما راحت و انعطاف پذیر باشد باید یک کفش با کیفیت مناسب مثل کفشی با جنس چرم که از از مواد طبیعی و با کیفیت ساخته شده اند ، بخرید تا مدت طولانی تری بتوانید با آن بایستید و راه بروید.

به عنوان راهنمای انتخاب و خرید کفش عروس باید بدانید که کفش عروسی شما قبل از این که زیبا باشد، باید راحت باشد. طول لباس، برش لباس، میزان پف و حتی جنس لباس عروس شما میتواند بر انتخاب کفش عروسی تأثیر بگذارد. اگر همیشه در مهمانیها کفش پاشنه بلند 3 یا 5 سانتیمتری میپوشید، برای خرید کفش عروسی به سراغ پاشنههای 10 سانتیمتری نروید. بهعبارتدیگر با پوشیدن این کفش قد عروس بلندتر از قد داماد نشود و از طرفی دیگر اگر قد شما بسیار کوتاهتر از قد داماد است، لازم نیست کفشی با پاشنه بسیار بلند انتخاب کنید، میتوانید این اختلاف قد را با مدل شینیون موهایتان جبران کنید. از آنجایی که کفش های جلوباز راحت تر از کفش های جلو بسته هستند پیشنهاد میکنیم عروس خانم ها برای مراسم عروسی کفش های جلوباز انتخاب کنند که اتفاقا مدل های زیبا و بینظیری دارند. کفش عروس هایی که مشاهده میکنید از نوع جدیدترین کفش عروس های سال 2022 هستند که ترند شده اند شکل پارچه ای و تلقی این کفش ها شکل و شمایل خاصی به استایل نو عروس میدهد اما عده ای دنبال ترند سال نیستید زیرا عقیده دارند بعد مدت کوتاهی از مد می افتند و عکس و فیلم ها در سال های بعد چندان جذاب نخواهد بود.

هنگام خرید کفش نباید تنها به ظاهر آن توجه نمود بلکه باید در کنار ظاهر به کف آن هم نگاهی بیندازید و مطمئن شوید که پاشنه ها استحکام زیادی دارند. توجه داشته باشید که با پوشیدن کفش های پاشنه بلند ممکن است شما در جشن عروسی تان احساس راحتی نداشته باشید بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب این طرح کفش ها از راحتی آن ها مطمئن شوید تا در زمان پوشیدن کفش به مشکل نخورید. کفشهای پاشنه کوتاه نیز برای نوعروس ها با هر اندازه قدی مناسب و ایده آل هستند و شما با پوشیدن این کفشها در جشن عروسیتان احساس راحتی بیشتری خواهید داشت همچنین این طرح کفشها برای عروس های قد کوتاه نسبت به کفشهای بدون پاشنه مناسب تر می باشند. کفش عروس بندی که بند آن دور مچ بپیچد میتواند برای زمانی که پاشنهی کفشتان بلند است و احتمال میدهید تعادلتان را کاملا تحت کنترل نداشته باشید، کمککننده باشد و احساس تعادل و راحتی بیشتری داشته باشید.

اگر برای عروسی از یک لباس بلند یا دنبالهدار استفاده میکنید، حتماً پاشنه کفشتان را بلندتر انتخاب کنید. سعی کنید در زمان انتخاب کفش عروس حتماً به این نکات توجه کنید. همانطور که پیشتر نیز گفته شد، سعی کنید برای شب عروسی در کنار خرید یک کفش عروس جدید و زیبا حتماً به راحت بودن آن نیز دقت کنید و کفش خود را متناسب با لباس و شرایط عروسی انتخاب کنید. بهترین زمان خرید کفش عروس چه زمانی است؟ خرید کفش عروسی یکی از مهمترین دغدغههای دختران جوان در زمان جشن عروسی است. هیچ چیز بدتر از انتخاب کفش عروس اشتباه نیست ، در روز عروسی به سختی قدم می زنید و شبی که به خانه می رسید پاهای زخم و تاول دارید ، بنابراین برای جلوگیری از چنین مشکلاتی ، بهتر است قبل از خرید کفش عروسی چند نکته مهم خریداری کنید.