کفش عروس اسپرت ، راحت ، لژدار، پاشنه دار – تشریفینو

انتخاب کفش مجلسی مناسب به عنوان کفش عروس میتواند اهمیت زیادی داشته باشد، قرار است با آن ساعتها روی پا باستید، برقصید و جنب و جوش داشته باشید. به هر حال ممکن است بخواهید کمی بیشتر برقصید و احساس کنید پس از یک روز طولانی، حوصلهی کفش پاشنه بلند را ندارید، فراموش نکنید که یک جفت صندل با خودتان بردارید. اگر اختلاف شما کم است می توانید از کفش های عروس با پاشنه کوتاه استفاده کنید. در نتیجه وسواس به خرج دادن برای خرید کفش عروس خیلی خوب نیست. قرار نیست چون عروس شدهاید یک سر و گردن از همه مرتفعتر باشید! نگران نباشید از زیر آن لباس عروس بلند کسی حواسش به کفشهای شما نیست!

همهی تمرکزتان را روی انتخاب مدل کفش عروس نگذارید، پاها و زیبایی آنها هم اهمیت دارد. در صورتی که لباستان بلند است و کفش هایتان دیده نمی شود، رنگی را انتخاب کنید که پس از ازدواجتان هم بتوانید از آن استفاده نمایید. یک صندل مجلسی انتخاب کنید و اگر لازم است یک مدل صندل پاشنه یک سره را انتخاب کنید و موقع رقصیدن سراغ آن بروید. پس اگر فقط به ظاهر کفش توجه کنید، خاطرهی خوبی از مراسم ازدواجتان به جای نمیماند و یا اگر فقط به راحتی دقت کنید، ممکن است سالهای بعد دلتان نخواهد عکسهای عروسیتان را به کسی نشان دهید. اگر لباس عروس شما عروسکی یا دنبالهدار است (طوری که کفش شما زیر دامن آن پنهان میشود) میتوانید کفشهای با پاشنه حصیری یک تکه را برای لباس عروسیتان انتخاب کنید. مدل کفش عروس خود را بر چه اساسی انتخاب میکنید؟

حتما شما هم میدانید که کفش عروس، تا چه اندازه در خوش گذشتن و لذت بردن شما در جشن عروسی، اهمیت دارد. به جز سفید، رنگهای کرم، شیری و استخوانی جزو رنگهای معمول برای کفش عروس هستند اما این روزها آبی هم به جمع رنگهای مخصوص مدل کفش عروس اضافه شده است. خرید کفش عروس یکی دیگر از مهم ترین خرید های مراسم عروسی است. بهترین کار این است که تا قبل از خرید لباس عروسی، کفش تان را آماده داشته باشید و قد لباس را متناسب با اندازه پاشنه های کفش کوتاه کنید. اما اهمیت کفش عروس در آتلیه عروسی و سوژه های داغ عکاسی بسیار جذاب و دوست داشتنی ست. اگر میخواهید انتخابی داشته باشید که برای همیشه روی مد بماند، سراغ مدل های کفش عروس ساده بروید. اگر قد بلند هستید کفش تخت یا پاشنه تخم مرغی را هم جزو گزینههایتان قرار بدهید.

از طرف دیگر لازم است به مدل لباس عروس و طول دامن آن هم توجه کنید، حتما دلتان نمیخواهد پاشنه کفش به دنبالهی دامن گیر کند و پایتان پیچ بخورد. بعد از خرید کفش عروس آن را در جعبه نگذارید. سراغ مدل کفش عروسی بروید که روی آن از طرحهای گلدار استفاده شده باشد. کفش عروس ۲۰۱۹ : عروس خانم ها به دلیل استرس و فشار روحی که گاهی قبل از تشریفات عروسی به سراغ آنها می آید، ممکن است نتوانند به خوبی لباس یا کفش خود را انتخاب کنند. طرحهای توری به سادگی میتوانند با انواع مدل لباس عروس ست شوند و البته هیچگاه از مدل نمیافتند. دامن های اسکارلتی، کات آ، دامن های پفی و پری دریایی یا مدل ماهی از جمله مدل های بسیار پرطرفدار در لباس عروس هستند. مطالب پیشنهادی : چگونه یک مزون لباس عروس حرفه ای انتخاب کنیم؟