کفش عروس اسپرت ، راحت ، لژدار، پاشنه دار – تشریفینو

میتوانید طرحهای ساده و در عین حال شیک و جذابی را از جدیدترین کلکسیونهای عروس ۲۰۱۷ پیدا کنید. طرحهای توری به سادگی میتوانند با انواع مدل لباس عروس ست شوند و البته هیچگاه از مدل نمیافتند. کفش پاشنهدار هرگز از مد نمیافتد، بنابراین همیشه انتخاب مناسبی برای کفش عروس است. همهی تمرکزتان را روی انتخاب مدل کفش عروس نگذارید، پاها و زیبایی آنها هم اهمیت دارد. هم چنین بهتر میباشد برای لباس عروس بلند و دنباله دار از کفش های تخت و پاشنه کوتاه استفاده نمایید. بهتر اسـت کف کفش کاملا صاف نبوده و شیارهایی داشته باشد.دراین صورت هنگام راه رفتن در زمین هاي براق و صیقلی سالن هاي عروسی احتمال لیز خوردن شـما وجود ندارد. انواع متعددی از کیف و کفش در رنگ ها و طرح های مختلف وجود دارد که بنا به سلیقه خود می توانید برای این مراسم مهم انتخاب کنید و در این انتخاب باید حساسیت خای لازم را داشته باشید.

مـا ایرانی ها هم میگوییم هر چـه پول بدی، آش میخوری. کنجکاو ترین فامیل ها هم بـه سادگی نمیتوانند مدل کفش عروس شـما را ببینند. علاه بر این کفش هاي جلوبازی کـه انگشتان پنجه پای شـما را فشار نمیدهند انتخاب هاي مناسب تری بـه شمار میروند. برای یک تازه عروس انتخاب کفش های زیبا خاص و متفاوت و بر طبق جدیدترین مدل ها ملاک اولیه است ، توپ تاپ گالری جدیدترین عکس مدل کفش های عروس 98 را در این بخش برای خانم های شیک پوش ارائه کرده است که اکثر این تصاویر برگفته شده از بهترین سایت های خارجی و ایرانی و در آستانه ی سال 2019 می باشد ،در ادامه این بخش ها را بترتیب مشاهده خواهید نمود مدل کفش عروس بدون پاشنه 1398 کفش عروس لژدار,کفش عروس 2019 کفش پاشنه بلند عروسی 98 کفش پاشنه کوتاه ، تهیه شده بر طبق سلایق مختلف بانوان. این کفش یکی از مهمترین لباسهای عروس محسوب میشود، البته کمتر کسی هنگام دیدن عروس بـه کفش او دقت میکند اما اگر حتی بـه چشم نیاید هم باید هماهنگ و زیبا باشد تا لباس بطور کامل زیبایی خودش را نشان دهد.

کف کفش نباید کامل صاف باشد و باید شیارهایی داشته باشد تا هنگام راه رفتن در سالن لیز نخورید. در آتلیه و هنگام عکاسی باید ساعت هاي زیادی را بایستید و مدام فیگورهای مختلفی را اجرا کنید. اگر از چند ماه قبل از عروسی در فکر کفش باشید، شاید بتوانید در حراجی های آخر فصل برندهای معروف کفش خوبی را با قیمت ارزان تر پیدا کنید. اگر از چند ماه قبل از عروسی در فکر کفش عروسی باشید، شاید بتوانید در حراجی هاي آخر فصل برندهای مشهور کفش رابا قیمت ارزان تر پیدا کنید. یک کفش ناراحت آن قدر شـما را عذاب میدهد کـه شاید دلتان بخواهد وسط جشن آنرا از پاهایتان در بیاورید و یک جفت کفش کتانی آسان بپوشید. پیش از عروسی کمی به پاهایتان برسید و به فکر یک پدیکور زیبا باشید تا اگر لازم شد کفشتان را با یک صندل عوض کنید یا آن را در بیاورید، احساس خوبی داشته باشید.

سراغ مدل کفش عروسی بروید که روی آن از طرحهای گلدار استفاده شده باشد. کفشهای لژدار جزء طرحهای خاص و در عین حال زیبا محسوب میشوند که نفوذ خوذشان تا دستهی کفش عروس ادامه دادهاند! اما کفشهای لژدار به راحت بودن شما کمک میکند. پوشیدن یک کفش مجلل و جدید میتواند استایل شما را جذابتر کند تا در شب عروسی همانند یک ملکه بدرخشید. تمامی مدلهای این نوع کفش میتواند در پا بسیار زیبا جلوه کند. در اینبخش مجموعه اي از زیباترین مدلهای کفش عروس را جمع آوری کرده ایم. رنگهای شاد و در عین حال ملایم، مد جدید کفش های عروس است، رنگهایی مانند صورتی ملایم یا آبی آسمانی. مدل کفش عروس سرمهای با پاشنهای قطور و یا لژ مانند که پاشنه یکسره به آن نیز میگویند، میتواند علاوه بر زیبایی مدل بسیار راحتی نیز باشد.