کفش داماد – پیوند هما

علاوه بر این سعی کنید کفشی را خریداری کنید که کمی پاشنه داشته باشد تا برجستگی خود را نشان دهد و هرگز برای شب عروسی خود از کفشهای تمام تخت استفاده نکنید. اگر رنگ تیره “بجز آبی” را برای کت و شلوار خود انتخاب کرده اید ، کفش های شما باید مشکی باشد. هیچ برند رسمی و خوش نامی نیست کـه در ساخت این مدل کفش از جیر و یا چرم هاي نامرغوب استفاده کند و بطور معمول و همیشگی کفش هاي آکسفورد در رنگ هاي قهوه اي، مشکی و زرشکی مایل بـه مشکی تولید میشود. در این مورد شما باید سعی کنید تا ذهن خود را کاملا آزاد بگذارید و به دنبال مدل های روز نباشید. نکته مهم در مورد ست لباس دامادی با کفش قهوه ای این است که تناسب این رنگ با کت و شلوارهای قهوه ای، کرم، شیری و یشمی بسیار فوق العاده می باشد.توجه کنید که این رنگ با توجه به طیفی که داراست، به آسانی با رنگ های سرمه ای و طوسی ست می شود.

این رنگ کت و شلوار به دلیل شیک بودن و رسمی بودنش، مورد پسند بیشتر آقا دامادها می باشد. زیرا در این صورت فرم اندام شان چاق تر و کوتاه تر نشان داده می شود. مکمل بودن تیپ و استایل یکدیگر در این روز باشکوه، باعث می شود که جذابیت شما بیشتر به چشم آید. ولی در عوض پوشیدن آن باعث جذاب تر شدن آقایانی خواهد شد، که دارای پوستی سیاه و سبزه هستند. اما باید گفت که به احتمال زیاد پوشیدن جلیقه در فصل گرما باعث کلافگی شود. فراموش نکنید که خوب بودن و فیت بودن تن خور کت و شلوار در تن شما، یکی از مهم ترین نکاتی است که برای ست کردن کت و شلوار دامادی باید آن را رعایت کنید. تاثیر اکسسوری ها در جذابیت استایل دامادی.

انتخاب یک کفش دامادی خوب، مناسب و شیک می تواند تاثیر بسیار زیادی در نوع پوشش و آراستگی داماد داشته باشد. سعی کنید برای انتخاب کت و شلوار روز عروسی تان بیشتر از نظر دیگران، نظر خودتان مهم تر باشد و با انتخابی نادرست تحت تاثیر سلیقه ی دیگران قرار نگیرید. یکی از مهم ترین و موثرترین موارد در ست کردن کت و شلوار دامادی، انتخاب درست ترکیب رنگ آن ها می باشد. استایل داماد نیز به اندازهی عروس مهم است، داماد نیز باید مانند عروس کاملا در انتخاب لباس و کفش دقت کند که علاوه بر زیبایی، جذابیت و ست بودن با لباس و استایل کلی بدنش، راحت هم باشد و از طرفی فرمال و رسمی نیز باشد. در این مطلب ابتدا به نکات کلی جهت خرید کفش می پردازیم و پس از آن به سراغ خرید کفش دامادی خواهیم رفت.

به طور کلی این چرم از پوست بز جوان ساخته می شود. توصیه ی ما به آقا دامادهای چاق و کوتاه قد این است، که به هیچ عنوان از جلیقه برای روز عروسی شان استفاده نکنند. البته انتخاب کت و شلوار یا لباس شما یک گام بزرگ برای عروسی شماست اما کفش دامادی شما نیز گزینهی کلیدی است. انتخاب رنگ مناسب برای کت و شلوار دامادی. پوشیدن جلیقه همراه با کت و شلوار دامادی به خصوص برای فصل سرد، می تواند یک ایده ی جذاب و ایده آل باشد. در انتخاب رنگ پیراهن دامادی دقت کنید. برای فصل تابستان پوشیدن کت و شلوار کرمی نیز ایده ای جالب و مناسب است، به شرطی که آن را با یک پیراهن سفید ست کرد.