کفش داماد : راهنمای خرید کفش داماد برای داماد های شیک پوش

مهمترین نکته در انتخاب کفش داماد رنگ آن است که بهترین گزینه مشکی است زیرا با همه نوع کت و شلواری ست میشود و رسمی تر است, کفش داماد باید به سبک کلاسیک و رسمی باشد تا آقا داماد استایلی شیک و متفاوت را تجربه کند. کفشی بـه رنگ قهوه اي را باید با کت شلواری بـه رنگ کرم ، شیری و یا سبز ست کنید و بـه این دلیل کـه کفش هاي قهوه اي تم هاي مختلف رنگی دارند با رنگ سرمه اي و خاکستری نیز میتوان هماهنگ کرد. گالری از زیباترین مدل کفش مردانه دامادی سال 2018 در طرح و رنگ بندی بسیار شیک و جدید مخصوص آقایون خوش تیپ برای خرید کفش مجلس عروسی داماد باید به گونه ای باشد که وی در مجلس بدرخشد و پیشنهاد میکنید با کمربند و یا کراوات خود رنگش را ست کند.

آقایان بلند قد هم بـه این نکته توجه داشته باشند کـه بجای کفشهاي نوک تیز، کفشهاي پنجه گرد بپا کنند تا متناسب تر و خوش تیپ تر بنظر برسند. علاوه بر این بسیاری از عروسی های این روزها لزوماً از یک قالب سنتی پیروی نمی کنند و یا در یک مکان سنتی برگزار نمی شوند. مدل آکسفورد کاملاً رسمی است و نمی توانید آن را با لباس های روزمره ای مانند شلوار جین و … اما اگر مایل به استفاده از کفش های آکسفورد نیستید، ما به شما استفاده از کفش های مانک یا سگک دار را پیشنهاد می کنیم.

آکسفورد مناسب ترین نوع کفش برای روز مراسم عروسی تان می باشد. پس کفشی باید انتخاب شود که با تحرک و جنب و جوش زیاد شما در شب عروسی تان سازگار باشد. تنها استثنا در این قانون این است که اگر شما لباس تاکسیدو می پوشید، کفشی که انگشت آن گرد باشد، مناسب تر است. اما از طرفی دیگر اگر تم رنگ عروسی شما مطابق با رنگ مرجانی و یا هر رنگ دیگری باشد، بهتر است که رنگ کفش هایتان متناسب با همان رنگ انتخاب شود. زیرا باید در طول یک روز کلا محافظ پاهای شـما باشد، نه دشمن پاهای شـما. معمولا داماد می بایست در روز عروسی کت و شلوار مناسب بپوشد و کفش و… کفش های مشکی مردانه مناسب ترین گزینه برای شب عروسی تان هستند. انتخاب کفش شما می تواند بهترین کت و شلوار را نیز ایجاد کند یا از بین ببرد بنابراین اگر امسال ازدواج می کنید مهم است که گزینه های مربوط به کفش دامادی را به دقت بررسی کنید.

علاوه بر این آقایان میتوانند بعدتر نیز از کفش دامادی خود در هر مکانی استفاده کنند پس نگران پرداخت هزینههای زیاد برای کفش خود نباشید، چرا که با خرید یک جفت کفش چرم با کیفیت شما میتوانید مدتها از آن استفاده کنید و با لباسهای دیگرتان نیز آنها را ست کنید. عده ای برای خرید کفش عروسی شان هیجان زده می شوند و دست روی رنگ هایی می گذارند که فقط برای شب عروسی مناسب است و بعد از گذشت مراسم، تازه متوجه اشتباه خود می شوند و این کفش را در هیچ جای دیگر نمی توانند به پا کنند. یقینا ضرر نمی کنید. کفش های سگک دار برای داماد زیاد مناسب نیستند بهتر است از کفش های بند دار استفاده کنید که به راحتی تنگ و گشاد میشوند. برای آبی های تیره، کفش های سیاه یا قهوه ای تیره معمولاً بهترین نتیجه را دارند. این کفش ها که معمولاً در سه طیف رنگ مشکی، قهوه ای و زرشکی تولید می شوند، جنس چرم مرغوبی دارند.