کفش داماد : راهنمای خرید کفش داماد برای داماد های شیک پوش

کفش داماد در مدل ها و رنگ های مختلفی وجود دارد که از نظر جنس و طرح و رنگ با یکدیگر تفاوت دارند. با توجه به نکاتی که گفته شد رنگ کفش آقا داماد باید با رنگ کت و شلوار او هماهنگی داشته باشد.زیرا شیک ترین و زیباترین مدل کفش راهم تهیه کنید در صورتی که هماهنگی نداشته باشد زیبایی ظاهری را از بین می برد. برای مثال راحتی پا در کفش اهمیت بسیاری دارد.زیرا میبایست در طول یک روز کارهای مراسم را مدیریت کند.ضمنا باید طبق نظر عروس خانم بدون ایراد در مراسم حضور داشته باشند.نتیجتا راحتی کفش اولین اولویتتان باشد. بخاطر دلایل بسیاری این کفش بـه سختی بعنوان کفشی رسمی پذیرفته میشود و بیشتر در دسته کفشهاي نیمه رسمی قرار میگیرد. اگر پاسخ این سئوالات را می خواهید بدانید، ادامه ی این مقاله از وب سایت بیاتو عروسی را از دست ندهید.

این کفش ها دارای سگکی هستند که این قابلیت را به شما می دهند که عرض رویه کفش را کم یا زیاد کنید. کفشی بـه رنگ قهوه اي را باید با کت شلواری بـه رنگ کرم ، شیری و یا سبز ست کنید و بـه این دلیل کـه کفش هاي قهوه اي تم هاي مختلف رنگی دارند با رنگ سرمه اي و خاکستری نیز میتوان هماهنگ کرد. برای داشتن استایلی شیک باید کت و شلوار و کفش با یک دیگر هارمونی و تناسب خاصی داشته باشند. کفشهای چرم معمولا در دو نوع مات و براق وجود دارند که متناسب با نوع پارچه کت و شلوار خود میتوانید از یکی از این دو نوع خریداری کنید. کفشهای سگک دار برای داماد زیاد مناسب نیستند بهتر است از کفشهای بند دار استفاده کنید که به راحتی تنگ و گشاد میشوند.

اما اگر مایل به استفاده از کفش های آکسفورد نیستید، ما به شما استفاده از کفش های مانک یا سگک دار را پیشنهاد می کنیم. در این مقاله سعی کردهایم تا تمامی نکات لازم برای انتخاب و خرید کفش داماد را برای شما فراهم کنیم. در حالیکه شـما گزینه هاي زیادی برای انتخاب دارید مـا مدل هاي مرسوم تر کـه ظاهری شیک تر نیز دارند بشما معرفی میکنیم اما بگذارید قبل ازآن کمی بیشتر راجع بـه رنگ کفشها صحبت کنیم. شما میتوانید هر نوع کت و شلواری را با این نوع کفش ست کنید درنتیجه میتواند یک گزینه مناسب برای شب دامادی شما نیز باشد. با چی بپوشم همراه باشید.

در انتخاب رنگ کفش باید به رنگ کت و شلوار توجه ویژه ای داشته باشید. مهمترین نکته در انتخاب کفش داماد رنگ آن است که بهترین گزینه مشکی است، زیرا با همه نوع کت و شلواری ست میشود و رسمیتر است، کفش داماد باید به سبک کلاسیک و رسمی باشد تا آقا داماد استایلی شیک و متفاوت را تجربه کند. کفش دامادی چرم به دو دسته مات و براق تقسیم بندی می شود که داماد می بایست با توجه به مات یا براق بودنکت و شلوار خود آنرا انتخاب کند. اما برای عروسی های راحت تر، وارونه زدن این موضوع تأثیر ایجاد می کند و توجه شما را بر روی لباس شما متمرکز می کند. برای هماهنگی هر چه بیشتر میان کت و شلوار داماد و کفش باید رنگ کفش را متناسب با رنگ کت و شلوار خودتان انتخاب کنید تا ظاهرتان بسیار زیبا جلوه کند.