کفش دامادی 2022 را چگونه انتخاب کنیم؟

آقا دامادهای عزیز باید زمان خرید کفش علاوه بر زیبایی و شیک بودن نکات دیگر را هم درنظر بگیرند. به امید این که این روز برای همه دامادهای عزیز خاطره ای خوب و به یاد ماندنی شود. بنابراین توصیه ما به دوست داران گل سر سینه این است که این اکسسوری را با گل عروس، تاج عروس و یا رنگ لباس عروس ست نمایند. در صورتی که از کت و شلوار رنگی استفاده می کنید، باید شبیه ترین و نزدیک ترین رنگ ها به ست خود را انتخاب نمایید. فراموش نکنید که در صورت زدن کراوات حتما از گیره کراوات استفاده نمایید. یک نکته خیلی مهم، اگر در بستن پاپیون یا کراوات هیچ گونه مهارتی ندارید، بهتر است که از ویدئوهای آموزشی و عکس ها استفاده کنید و چند روز پی در پی را تمرین کنید تا به خوبی طرز صحیح بستن شان را فرا بگیرید. تلاش کنید که اصول استفاده کردن از کراوات و پاپیون را به خوبی بدانید و در انتخاب رنگ و جنسشان دقت لازم را به عمل آورید.

دستمال جیبی را نیز می توانید با رنگ گل عروس، لباس و سایر اکسسوری هایش ست کنید. دستمال جیبی موجب رسمی تر شدن و مرتب شدن استایل داماد خواهد شد. تا با خوش بو شدن خودتان، بر تکمیل شدن کامل استایل دامادی تان بیفزایید. بستن کمربند شیک و زیبا تکمیل کننده تیپ شما می باشد. برای مثال انتخاب کردن رنگ مشکی برای بند ساعت و کمربند یک انتخاب مناسب و ایده آل می باشد. مدل موی مناسب و جذاب، می تواند تاثیرات شگفت انگیزی بر استایل دامادی شما داشته باشد. سعی کنید هرگز برای روز عروسی خود مدل مویی را انتخاب نکنید، که تا به حال آن را بر روی صورت تان امتحان نکرده اید. یکی از اکسسوری های کوچک و تاثیر گذار، برای آقا دامادها دکمه سر آستین می باشد.

از دیگر اکسسوری هایی که آقا دامادها مجاز به استفاده کردن از آن ها می باشند، ساعت و کمربند است. شاید این یک حرفه کلیشه ای باشد که در انتخاب کفش دامادی به نوع کت و شلوار، کمربند و پوشش داماد توجه شود و با توجه به رنگ و نوع کت و شلوار و لباس های داماد نوع کفش را می بایست انتخاب نمود. طراحی ظاهری این نوع کفش شباهت زیادی به ساختار کفش های دربی و آکسفورد دارد. بنابراین دامادها برای انتخاب کفش مناسب و شیک روز عروسی شان، باید دقت و توجه زیادی بکنند. فقط لازم است که در این روز خاص از یک عطر و ادکلن ماندگار، مناسب با فصل سال استفاده کنید. امید است با این مطلب بتوانید به راحتی کفش مورد نظرتان را انتخاب نمایید و با خیالی آسوده تا پایان مراسم همپای عروس خانم باشید. به یاد داشته باشید که انتخاب رنگ جوراب نیز در ست کردن شما کاملا تاثیر گذار می باشد.

همچنین برای ست کردن کامل و بی نقص رنگ کفش، می توانید آن را مکمل با رنگ کت و شلوار انتخاب کنید. جوراب و کفش مشکی می توانند، مناسب برای ست کردن با بیشتر کت و شلوارهای دامادی باشد. حواستان باشد که روز عروسی برای ریسک کردن مناسب نمی باشد و برای تغییر اساسی در این روز اصلا نباید به فکر مدل مو، مدل ریش و یا مدل سبیل جدید باشید. این رنگ ها که متناسب با جنس کفش مناسب برای آقا داماد که در ادامه توضیح بیشتری در مورد آن می دهیم، هستند، می توانند تیپ آقا داماد را رسمی و شیک نشان دهند. بزرگترین ویژگی این بازار قیمتهای نسبتا پایین و مناسباش، آن هم در شهر گرانی مانند تهران است. حتی کفشهای مردانه چرمی و دست دوزی که فقط برای پدربزرگها طراحی و با دست دوخته شده است را پشت شیشه یکی، دو مغازه خیلی قدیمی خواهید دید.