کفش دامادی – منتخب جدیدترین کفش مجلسی و رسمی تابستان 96 – زیبامون

مدل چرم سبدی بافتدار که ساتنی به نظر میرسد و در رویهی کفش دامادی قرار دارد، به همراه ورنی پشت کفش که انگار مایع است، استایلی خاص و بینظیر را برای پوشندهی آن به وجود میآورد. این مدلها همراه با کراوات های رسمی سیاه یا سیاه و سفید ست جذابی را فراهم می آورد. برای همین منظور منتخب جدیدترین کفش دامادی که بسیار شیک و مد روز هم است را برایتان گردآوری کردیم، با زیبامون دات کام همراه باشید. این کفش از گذشته تا کنون از چرم و در شناخته شده ترین حالت آن از جیر تولید شده است که ظاهر راحت تری به استایل فرد می بخشد. کفش تخت کفشی مطمئن و راحت برای استفاده ی روزمره می باشد، ساختار جلویی این کفش ها گرد بوده و پاشنه ی کوتاهی دارند. پس باید همه ی این ها در یک طیف رنگی خاص باشند. به عنوان مثال یک عروسی سنتی و رسمی به سبک کفش رسمی تری نیاز دارد تا عروسی که در یک مکان کمتر سنتی مانند باغ برگزار شود.

به لحاظ استفاده از مواد اولیه، چرم به کار رفته در این مدل بسیار سبک و لطیف می باشد که جدای از سبک های کژوال که در تنوع رنگی بالا ارایه می شود در سبک های کلاسیک دو رنگ قهوه ای و مشکی قابل استفاده هستند. ست لباس دامادی، اکسسوری هایی که استفاده می کند از جمله: کراوات، پاپیون، دکمه های سرآستین همگی از جمله عوامل اثرگذار در انتخاب رنگ کفش دامادی دارد. کفش های دربی و لوفر نیز برای شب عروسی گزینه ی مناسبی نیستند، اما باز هم می شود از آنها استفاده کرد. ظرافت و جذابیت این مدل به گونه ای است که سلبریتی های زیادی را نیز شگفت زده کرده است و برای یک تغییر اساسی در استایل های کلاسیک گزینه ی مناسبی به شمار می آید.

جذابیت این کفش ها به نحوی است که برند بزرگ کوچی به طراحی آن با استفاده از سگک طلایی پرداخت. کفش های بندداری که با استایل های رسمی و کت و شلوار جذابیت بالایی دارند. بهترین انتخاب برای ست کردن با کت و شلوار و موقعیت های رسمی است. ساده بودن طرح کفش کالج علی الخصوص رنگ مشکی برای موقعیت های رسمی انتخاب بسیار مناسبی است. کفش های کالج، کفشی راحت و الهام گرفته از طرح های سنتی دارد.. انتخاب کفش شما می تواند بهترین کت و شلوار را نیز ایجاد کند یا از بین ببرد بنابراین اگر امسال ازدواج می کنید مهم است که گزینه های مربوط به کفش دامادی را به دقت بررسی کنید. این کفش ها پوشنده را بللندتر نشان می دهد علاوه بر استایل و جذاب خاصی به فرد می بخشد. ودر آخر هم: پیشنهاد میکنیم کـه چنانچه قدتان کمی کوتاه هست یا قد همسرتان کمی از قد شـما بلندتر یا برابر قد شماست میتوانید از کفش هاي با پاشنه مخفی استفاده کنید تا اندام تان کشیده تر و جذاب تر شود.

بیشترین کاربرد کفش های پاشنه بلند در مراسمات و مجالس رسمی و در برخی مواقع در قرارهای عصرگاهی نوع طبی و راحت تر آن استفاده می شود. برای رنگ کفش داماد ما به شما رنگ های مشکی، قهوه ای و زرشکی را پیشنهاد می کنیم. این مدل در رنگ های سیاه، قهوه ای و سفید بسیار شیک تر به نظر می رسند. از ویژگی های طراحی کفش های لوفر می توان به بدون بند بودن، کوتاه بودن رویه ی کفش و لبه ی دوری تا قوزک پا اشاره کرد. این بوت ها بدون بند بوده و حالت کشسانی دارد که به راحتی می توان آن را از پا درآورد.