چگونه مناسب ترین کفش عروس را انتخاب کنیم – Suppliers

از طرف دیگر پوشیدن کفش پاشنه بلند در باغ موجب فرو رفتن پاشنه در گل و خاک و شن میشود و راه رفتن را برای شما سخت میکند. کفش بر نحوه راه رفتن عروس در سالن تاثیر زیادی دارد. اما برای این کار بهتر است از جاهایی خرید کنید که امکان مرجوعی وجود دارد. معمولا برای خرید کفش عروس از رنگ های روشن تر مثل سفید، کرم و نباتی استفاده میکنن اما انواع کفش های رنگی مخملی که با رنگ لباس عروس تضاد و کنتراست داشته باشه جذابیت و زیبایی بیشتری داره. استفاده از کفش عروس جلو باز با پاشنه کوتاه باریک یا پاشنه پهن میتواند علاوه بر زیبایی برای پای شما نیز راحتی را به ارمغان آورد و آسیب جدی به پای شما وارد نشود. مدل کفش عروس سرمهای با پاشنهای قطور و یا لژ مانند که پاشنه یکسره به آن نیز میگویند، میتواند علاوه بر زیبایی مدل بسیار راحتی نیز باشد.

اگر جزو آن دسته از خانمهایی هستید که کفشهای جلو بسته با پاشنههای بلند و باریک فشار زیادی به انگشتان پای شما وارد میکند، باید از یک کفش راحت و مناسب با پای خود استفاده کنید. بسیاری از افراد گمان میکنند که کفش عروسی تنها به رنگ سفید است اما اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که جشن عروسی شما دارای تم رنگی خاصی است میتوانید از همان رنگ برای مدل کفش عروس خود انتخاب کنید. کفشهایی که در ادامه مشاهده میکنیم زیبا، دارای مدلهای متنوع و منحصر به فرد هستند. بلندترین پاشنهای که ما برای کفش عروسی به شما پیشنهاد میکنیم ۷ سانتیمتر است.

اگر پاشنه کفش عروسی شما از پاشنه کفشهایی که روزمره میپوشید خیلی بلندتر است ما به شما کفشهای بنددار دور مچ را پیشنهاد میکنیم. و شیک خواهید بود با ما همراه باشید. امروزه با پیشرفت صنعت مد و فشن، مدلها و سبکهای زیادی از کفشهای عروس طراحی و تولیدشدهاند که دست تازهعروسان خوشسلیقه را برای انتخاب باز میگذارد. پاشنه این مدل کفش از جنس چرم است و با فرم خاصی طراحی شده است و ارتفاع متناسبی دارد در نتیجه میتواند یک گزینه بسیار عالی برای کفش عروسی باشد. اما به تازگی مدلهای بسیار شیک و خاصی از کفشهای پیاشنه بلند با پاشنههایی قطور طراحی شده است که میتواند برای جشن عروسی نیز مناسب باشد به خصوص برای افرادی که جشن عروسی و تم بسیار خاصی دارند.

مدل کفش عروس پرنسسی و بسیار زیبا اغلب با انواع نگین یا سنگهای زینتی تزیین شده است که میتواند جلوه کفش را دوچندان کند و زیبایی خاصی به استایل شما ببخشد. مدل کفش نقرهای جلو باز با پاشنههای کوتاه میتواند بسیار شیک و زیبا در پای شما جلوه کند. یکی از انواع مدل کفش عروسی بسیار شیک با پاشنه بسیار کوتاه که برای انواع مد لباس عروس به خصوص مدل لباس پرنسسی میتواند مناسب باشد. کفش های با کیفیت مناسب از مواد طبیعی و با کیفیت ساخته میشن و در صورت استفاده از آن میتونید مدت طولانی تری بایستین و راه برید. برای خرید کفش مناسب که بتونه راحت و انعطاف پذیر باشه باید یک کفش با کیفیت مناسب مثل کفشی با جنس چرم بخرین.