چرم سی سی

صد درصد صندل ها قابل استفاده در موقعیت های رسمی نیستند. در فصول گرم سال زیبایی یک کفش در اولویت بعدی قرار می گیرد و انواع صندل ها بهترین اتخاب به شمار می آیند. کفش دامادی نوعی کفش مجلسی مردانه است که برای استفاده در مراسم عروسی، عقد و جشن های سالگرد عروسی و مهمانی های ازدواج مورد استفاده قرار می گیرد. اگر از کت و شلوار مشکی با پیراهن سفید استفاده میکنید، انتخاب یک جفت کفش چرم مشکی برای شما مناسب است و اگر کت و شلوارتان رنگ متفاوتتری مانند آبی است میتوانید آن را با رنگ قهوهای ست کنید. کفش های چرمی بهترین و شایسته ترین انتخاب برای استایل های رسمی و مناسب میهمانی و مجالس می باشند. کفش ورزشی جز یک انتخاب همیشگی در استایل افراد بدون توجه به رده ی سنی و جنسیت در بیشتر موقعیت ها می باشد. کفش چرم دارای رنگ های متنوعی است و معمولا می توان یک کفش دامادی چرم را با انواع کت و شلوار ها ست کرد.

شاید زیاد در انتخاب مدل نتوانید خود محور باشید اما یادتان باشد، اسانی کفش را فراموش نکنید. خرید و انتخاب لباس برای عروس و داماد حزو قشنگترین کارهایی هست که جذاب است بنابراین دقت در انتخاب و نوع استایل شما از اهمیت بالایی برخوردار است از آنجایی که هم باید به زیبا بودن لباس و کفش ها دقت کامل داشته باشید باید حتما راحتی را حزو ملاک های اساسی قرار دهید . در ادامه با پارس ناز همراه باشید. برای هماهنگی هر چه بیشتر میان کت و شلوار داماد و کفش باید رنگ کفش را متناسب با رنگ کت و شلوار خودتان انتخاب کنید تا ظاهرتان بسیار زیبا جلوه کند. اگر عروسی شما بسیار سنتی است و کت و شلوار شما رسمی است، یک مدل کاملاً برش خورده را انتخاب کنید جایی که قسمت بالای آن از یک تکه چرم ساخته می شود. مراقبت کردن و تمیز کردن آن به مراتب ساده تر می باشد.

یک جفت کفش مردانه که به خوبی انتخاب شده باشد سالهای زیادی دوام می آورد. از لحاظ دوام و ماندگاری به دلیل روش های ساده مراقبت عمر طولانی خواهد داشت. کفش های مشکی با اکثر رنگ ها مطابقت دارند. استفاده از یک تنالیته رنگی متناسب با رنگ کت و شلوار یک انتخاب مناسب است.به عنوان مثال انتخاب یک کفش چرم مشکی، با کت و شلوار مشکی، سورمه ای، آبی و طوسی ست های جذابی خواهند بود. چرم گوساله جز چرم های سنگین به شمار می رود که به دلیل ساختاری که دارد بیشتر در تولید کفش و کیف استفاده می شود.

طراحی آن به گونه ای است که هم در موقعیت های راحت و صمیمی و هم نیمه رسمی پوشیده می شود. نکته مهم برای کفش داماد و کفش عروس راحتی آن می باشد. انتخاب کفش ها در این مراسمات به عوامل مختلفی از جمله رنگ لباس عروس، کت و شلوار، زمان برگزاری مراسم، راحتی آن به مدت طولانی استفاده از آن است. معمولا آقایان در شب دامادی خود از کفشهایی به رنگ قهوهای و یا مشکی استفاده میکنند و اگر بخواهند کمی فراتر از این دو رنگ بروند به سمت رنگهایی چون زرشکی یا کرم میروند. بر روی این کفش ها طبق معمول یک یا دو سگک دیده میشود کـه بـه وسیله آن میتوان عرض رویه کفش را کم و زیاد کرد. چرم های طبیعی بیشترین کاربرد را در تولید کفش دارند.