نکات مهم هنگام خرید کفش عروسی

شما میتوانید این جفت کفش کمکی را از انواع تخت یا با پاشنه 3 سانتیمتر انتخاب کنید و وقتی حسابی از کفشهایتان کلافه شدید، آنها را تعویض کنید. 5- یک جفت کفش کمکی داشته باشید! بهترین کار این اسـت که تا قبل از خرید لباس عروسی، کفش تان را آماده داشته باشید و قد لباس را متناسب با اندازه پاشنه های کفش کوتاه کنید. که معمولا با چه نوع کفشی راحتتر هستید و عموما پاشنه کوتاه و اسپرت میپوشید یا پاشنه بلند و مجلسی. یا عروس خانم هایی که تمایل دارند کفش عروسی آن ها به صورت جلو بسته باشد و در کیف آن از طرح گل استفاده شده باشد به آن ها توصیه می شود از کفشی مشابه تصویر زیر استفاده کنند، که ظاهری بسیار زیبا و شیک به عروس می دهد.

در همه ادیان مسئله عروسی مهم و با ارزش شمرده شده است، این رسم بقدری مورد توجه پیامبر اسلام (ص) بوده است که در مراسم عروسی حضرت علی بن ابیطالب (ع) و فاطمه زهرا (ص) نیز بر آن تأکید کرده و روایتهای بسیاری در این مورد وجود دارند که همگی بر ساده بودن آن صحه میگذارند. همانطور که میدانید عروس و داماد به خاطر فعالیت زیادی که در روز جشن خود دارند از عکاسی گرفته تا خوش آمدگویی به تمامی مهمانان سبب میشود تا احساس خستگی داشته باشند در نتیجه استفاده از کفش مناسب میتواند بسیار کارآمد باشد. اگر با تمام این تدابیر احساس میکنید که کفش شما پایتان را میزند، باید از چند صفحه روزنامه و آبلیمو استفاده کنید. چند نمونه از انواع مختلف ست کیف و کفش عروس به رنگ طلایی را نشان داده ایم که هر یک از این عکس ها می تواند مورد پسند عروس خانم های زیبا قرار بگیرد و حتی می توان از رنگ های میکس طلایی و نقره ای نیز استفاده نمود که جذابیت آن بسیار زیاد بوده و امروزه بیشتر استفاده می شود.

این را همیشه در مد نظرتان داشته باشید که سلامتی روحی و جسمی شما، در همه حال باید جزو الویت های اول شما باشد. نکته دیگری که باید مد نظر قرار بگیرد این است که کفش عروسی را انتخاب کنید که از جنس مطلوبی برخوردار باشد و پای عروس در داخل آن عرق نکند و از مواد طبیعی در ساخت این مدل کفش استفاده شود، عامل بعدی پاشنه کفش عروس می باشد و اگر به پوشیدن کفش پاشنه بلند عادت دارید و زیبایی آن برای شما مهم است می توانید از آن استفاده کنید ولی در حالت کلی اگر نمی توانید بنا به دلایلی حتی برای چندین دقیقه کفش عروس پاشنه دار را تحمل کنید دتوصیه می شد از کفش عروس پاشنه تخت یا لژدار استفاده کنید، در زیر چند نمونه ست کیف و کفش عروس در مدل های مختلف نشان داده شده است.

این دسته از مدل کفش عروس اغلب با انواع تور سفید یا سنگ و مروارید تزیین شده است که میتواند بسیار زیبا و شیک باشد. برای همین در این مطلب سعی کرده ایم گلچینی از بهترین و زیباترین مدلهای کفـش عروس ۲۰۱۹ را گرد آوریم تا با دیدن آنها کفش مورد علاقه خود را انتخاب کنید. امروزه تنوع در انتخاب انواع مدل کیف و کفش برای عروس بسیار زیاد شده است و همگی بسیار زیبا بوده و عروس خانم های شیک پوش می توانند انتخاب زیادی داشته باشند. کفش عروس مدل Woven Ankle Strap از جدیدترین مدلهای سال 2021 برند Reike Nen میباشد و برای عروسهایی باسلیقه خاص و ویژه مناسب است. اگر هم همیشه کفش پاشنه بلند 3 یا 5 سانتی متری می پوشید، روز عروسی نیز بهتر است کفشتان همین اندازه باشد زیرا این روز زمان مناسبی برای تجربه های جدید نیست و توصیه می شود روال زندگی تان را دنبال کنید.