نکات مهم هنگام خرید کفش عروسی

اغلب کفش های عروسی به رنگ های سفید، کرم، نباتی و یا صدفی و نقره ای هستند. چون کاربرد چندانی ندارند و بعد از شب عروسی، اغلب بایگانی می شوند. ازآنجاییکه کفش عروس باید بهگونهای انتخاب شود که قد عروس از داماد بلندتر نشود، لازم است خود داماد نیز در هنگام خرید حاضر باشد تا مبادا زیباترین شب زندگیتان به تلخترین و پرتنشترین لحظه عمرتان تبدیل شود. به عنوان راهنمای خرید کفش عروس باید بدانید که پوشیدن کفش ناراحت در شب عروسی میتواند موجب تلخ شدن لحظات عروسی برای شما و بروز پا درد شود. اگر شما در حالت عادی به کفش پاشنه 3 سانتیمتر عادت دارید، سعیکنید در جشن ازدواجتان هم پاشنه کفشتان را در این مایه انتخاب کنید ولی اگر به دنبال پوشیدن کفشهایی با پاشنههای بلندتر هستید، اول باید ببینید که به پوشیدن این کفشها عادت دارید یا نه.

اگر نیازی به همراه داشتن وسیله ای دارید، بهتر است از همراهان تان خواهش کنید این کار را برایتان انجام دهند. کفش های عروس باید با توجه به فصول سال و محل برگزاری جشن انتخاب شوند. به فصل عروسی دقت کنید، اگر قرار اسـت در فصول سرد سال جشن بگیرید بهتر اسـت به دنبال خرید صندل های تابستانی نباشید. نکته مهمی که باید به عنوان راهنمای خرید کفش عروسی مد نظر داشته باشید، این است که باید کفش خود را متناسب با محل برگزاری عروسی انتخاب کنید. خرید کفش عروسی جزو اولین برنامههای مهم برگزاری یک جشن عروسی است. پس سعی کنید کیفی را انتخاب کنید که به عنوان یک کیف تزئینی در عروسی ها و مهمانی های دیگر هم بشود، از آن استفاده کرد.

اگر لباس عروسی تان عروسکی است و کفشتان زیر لباستان پنهان می شود، می توانید کفش های حصیری یک تکه را انتخاب نمایید. 10- برخلاف کفش عروس که دیده نمی شود، کیف عروس در مرکز توجه مهمانان قرار می گیرد. پس در این صورت تنها جنبه ی یادگاری را برایتان خواهد داشت و نمی توانید در مراسم های دیگری از ان استفاده کنید. 8- صرف هزینه های بسیار زیاد برای کفش و کیف عروسی، چندان عقلانی به نظر نمی رسد. بیشک یکی از اکسسوری های مهم عروسی، پس از انتخاب لباس عروس، انتخاب کفش عروس است. مدل های دیگری نیز از کفش مجلسی وجود دارد که دارای پاشنه کوتاه و یا بدون پاشنه هستند که برای عروس خانم های قد بلند و افرادی که راحتی کفش برای آنها مهم تر است انتخاب مناسبی است. پس این توصیه را باید عروس خانم های کوتاه قد جدی بگیرند و از خرید کیف های عروسی بزرگ اجتناب کنند.

تفاوتی ندارد که مدل موردنظرتان مدل کفش عروس پاشنه کوتاه باشد یا مدل کفش عروس جدید شیک و لاکچری را بپسندید، شما با مراجعه به بورس کفش عروس میتوانید انواع مختلف کفش سفید و فانتزی را پیدا کنید. هر گونه ناهماهنگی و عدم تقارن در بین لباس عروس و کفش عروس جلوه زشتی به وجود می آورد که ممکن است بر روی ظاهر و رفتار عروس و حتی کل مراسم تاثیرگذار باشد. استفاده از رنگ های تند برای کیف عروس اصلا مناسب نیست و جلوه ی خوبی ندارد. کفش عروس مناسب و زیبا بعد از انتخاب حلقه و لباس عروس، یکی از خریدهای مهمیه که عروس خانوم دغدغه زیادی براش داره. 2-اگر اختلاف قد زیادی با آقای داماد ندارید، ترجیحا از کفش های پاشه بلند استفاده نکنید. بهتر اسـت کفش عروسی شما با کفش های قبلی تان تفاوت زیادی نداشته باشد.