نکات مهم هنگام خرید کفش عروسی

مدل کفش عروس پاشنه بلند جدید طرح ۲۰۱۷ – ۹۶ را در دنیای مدل کیف و کفش و لباس عروس سایت دیلی مشاهده نمایید . اگر بر روی لباس عروس شما با گل های نباتی یا شکوفه های صورتی کار شده، می توانید رنگ کفش را با آن ها ست کنید. مطمئن باشید راه رفتن و رقصیدن با یک کفش پاشنهبلند سفید در یک لباس بزرگ و حجیم و سنگین کار بسیار دشواری است.7- تکهای از پارچه لباس عروس را همراه خودتان ببرید: وقتی برای خرید کفش عروسیتان میروید، بهتر است تکهای از پارچه لباس عروستان را همراه ببرید. دامن های اسکارلتی، کات آ، دامن های پفی و پری دریایی یا مدل ماهی از جمله مدل های بسیار پرطرفدار در لباس عروس هستند. در ادامه می توانید مدل هایی از ست کفش و لباس عروس را مشاهده کنید. اگر میخواهید کفش مورد نظر خود را با قیمت کمتری تهیه کنید میتوانید چند ماه قبل از عروسی برای آن اقدام کنید.

اگر از چند ماه قبل از عروسی در فکر کفش عروسی باشید، شاید بتوانید در حراجی هاي آخر فصل برندهای مشهور کفش رابا قیمت ارزان تر پیدا کنید. از کفش اصلی برای عکس گرفتن استفاده کرده و کفش راحتی را در انتهای مراسم بپوشید. استفاده کنید. همچنین می توانید از پارچه لباس عروس خود برای روکش کردن کفش استفاده کنید. معمولاً کفش های عروس باید با توجه به فصول و مکان جشن انتخاب شوند کفش های پاییزی و زمستانی و همچنین انتخاب باغ یا ساحل برای برگزاری مراسم بسیار متفاوت از کفش هایی است که مخصوص بهار و تابستان است و مراسمی که در سالن برگزار می شود. از آنجا که عروس خانم یک روز کامل را می خواهد با یک لباس بزرگ و سنگین از این طرف به آن طرف برود پس باید در انتخاب کفش مناسب خود بسیار حساس باشد کفش راحت و ممکن را انتخاب کند تا درآن روز خاص دچار مشکل نشود در این مقاله از شهپر نکاتی را خاطر نشان می کنیم.

11- کفشی مناسب لباس عروسی: تانگاهی لباس عروس به شکل یک پیراهن سفید است که قد آن تا زانو یا زیر زانو میرسد. اگر لباس عروس شما هم خیلی بلند نیست، باید زیبایی کفش لباس عروسیتان را در درجه اول اهمیت قرار دهید.معمولا کفشهای پاشنهبلند با بندهایی که روی ساق پا بسته میشوند، میتوانند برای چنین لباسهای عروسی ایدهآل باشند.12- روزنامههای خیس با آبلیمو: اگر با تمام این تدابیر احساس میکنید که کفش شما پایتان را میزند، باید از چند صفحه روزنامه و آبلیمو استفاده کنید. معمولاً برای خرید کفش عروس از رنگ های روشن تری مانند سفید و کرم استفاده می شود ، اما انواع کفش های رنگ مخملی که با رنگ لباس عروس در تضاد هستند جذابیت و زیبایی بیشتری دارند. دقت داشته باشید که از طیف های ملایم استفاده کنید.

زیرا اگر کفشی را بپوشید که پاشنه بلندتری دارد و عادت نداشته باشید ممکن است زمین بخورید و روز خود را خراب کنید. چرا که کفش عروسی مدت زمان زیادی به پاست و نباید به خاطر تنگی و یا پاشنه بلند عذاب آور باشد و باعث شود که در مهم ترین شب زندگیتان بد راه بروید یا به قول معروف تعادل نداشته باشید. شما به راحتی می توانید کفش های رنگی را پس از شب عروسی در مراسم های دیگر نیز بپوشید. به خصوص اگر تم رنگی خاصی را برای عروستان در نظر گرفتهاید، میتواند ایدهی رنگ کفش را هم به شما بدهد. را انتخاب کنید البته توجه داشته باشید که رنگ لباس و کفشتان تضاد رنگی با یکدیگر نداشته باشند.