نکات مهم راهنمای خرید کیف و کفش زنانه – ویرگول

وقتی با شلوار بوت کات، کفشهای نوکتیز میپوشید استایلی بسیار شیک خواهید داشت. ما پوشیدن کفشهای نوکتیز و کفشهای کوتاه را نیز با این شلوار توصیه میکنیم. وقتی میخواهید کفش مناسب برای این نوع شلوار را انتخاب میکنیم، توصیه میکنیم کفشی را انتخاب کنید که ظاهری بلندتر به شما میدهد یا گشاد شدن لباس شما را به حداقل میرساند. کفشی را انتخاب کنید که به پای شما فشار نیاورد، در ناحیه انگشتان و سرپنجه فضای کافی داشته باشد و به پاشنه شما آسیب نزند. علاوه بر این، در قسمت پاشنه و پنجه پا با داشتن پوشش مناسب، پای شما را در جاهایی که نیاز به حفاظت دارد، کامل پوشش می دهد. بهترین کفشهایی که میتوانید انتخاب کنید شامل چکمههای تا مچ پا، کفش پاشنه بلاک، کفش میول و کفش نوکتیز پاشنهدار هستند.

برخی از کفشهایی که میتوانید با این نوع شلوار بپوشید شامل کفشهای پاشنهدار، کفشهای پاشنهدار نوکتیز و نیمبوتها هستند. اگرچه این شلوار گشاد و راحت است اما میتوانید با انتخاب کفش صاف یا پاشنهدار، ظاهر ساختاریافتهای را به استایل خود بدهید. به این مدل کفشها، کفش مجلسی زنانه یا کفش رسمی زنانه هم گفته میشود. اگرچه در خرید کفش زنانه مجلسی معمولا زیبایی و همخوانی با لباس حرف اول را میزند، اما پیشنهاد میشود به راحتی، مرغوبیت جنس کفش و برند سازنده هم توجه کنید. در جامعه امروزی ما کفش ها بیشتر از جنبه ی آراستگی و زیبایی طراحی می شوند وهیچ گونه کیفیت و راحتی برای پای ما به ارمغان نمی آورد.

صندلهای تخت زنانه از راحتترین کفش زنانهای هستند و در هرکجا و با هر چیز دیگری قابل پوشیدن هستند. اگرچه کفشهای کاملا تخت را میتوان با این نوع شلوار ست کرد اما مهم است مطمئن شوید که شلوار دوخت خوبی دارد. این کفش زیرهای صاف و تخت دارد و امکان دارد ارتفاع آن 1 سانتیمتر یا بیشتر باشد، اما به هر حال زیره آن صاف است. به این ترتیب، موقع راه رفتن مجبور به تحمل هیچ وزن اضافه ای نیستین. امروزه این مدل از کفش ها طرفداران زیادی دارد که بیشتر آنها جوانان می باشد و همچنین افراد میانسال هم به خاطر راحتی که این کفش ها دارند از آن استقبال می کنند.

این مدل صندل از مدلهای جدید کفش زنانه تابستانی است که در رنگها و جنسهای مختلف مثل مخمل و جیر هم موجود است و برای مهمانی هم میتوان آن را پوشید. برای اینکه بتوانید شلوار تنگ را با مدلهای بیشماری از کفش ست کنید، مهم است شلواری بپوشید که تا مچ پا یا کمی بالاتر از آن باشد. بوت همرنگ شلوار، بهترین گزینه برای ایجاد استایل ساده است. نیم بوت زنانه: این محصول گزینه مناسبی برای جایگزین نمودن به جای چکمه می باشد، افراد زیادی از بلندی چکمه ناراضی هستند و به دلیل سخت پوشیده شدن آن از این محصول استفاده نمی کنند، این در حالی است که نیم بوت ها به عنوان کفش زنانه، ساق کوتاه تری نسبت به چکمه دارند.