نکاتی مهم برای خرید کفش عروس

بر خلاف استفاده از ست کیف و کفش نقره ای که معمولا هم رنگ لباس عروس باید باشد، ست کیف و کفش به رنگ طلایی این ویژگی خوب را دارد که می تواند لباس عروس را متمایز از رنگ کفش نماید و در عین حال رنگ طلایی خود را به خوبی نشان دهد و به دلیل براق و درخشان بودن مجالس عروسی که از نور و انعکاس نور برخوردار است جلوه بسیار شیکی به عروس خانم های شیک پوش دهد. کفش عروس ۲۰۱۹ : عروس خانم ها به دلیل استرس و فشار روحی که گاهی قبل از تشریفات عروسی به سراغ آنها می آید، ممکن است نتوانند به خوبی لباس یا کفش خود را انتخاب کنند.

در صورت برگزاری جشنتان در سالن دارای کف پوش فرش یا پارچه های ابریشمی و براق سفید برگزار می شود، ممکن است لازم باشد کف کفش خود را کفی های عاج دار که با کف اصطکاک به وجود می آورند بچسبانید. یا عروس خانم هایی که تمایل دارند کفش عروسی آن ها به صورت جلو بسته باشد و در کیف آن از طرح گل استفاده شده باشد به آن ها توصیه می شود از کفشی مشابه تصویر زیر استفاده کنند، که ظاهری بسیار زیبا و شیک به عروس می دهد. اگر لباس عروس به رنگ نقره ای باشد بهتر است ست کیف و کفش آنها نیز از این رنگ زیبا انتخاب شود چرا که جلوه بسیار زیبایی به عروس های شیک پوش می دهد، در ادامه چند نمونه تصویر از انواع ست کیف و کفش عروس – رنگ نقره ای نشان داده شده است که هر کدام دارای ظاهری زیبا می باشد.

اگر لباس عروسی تان کوتاه است، بایستی زیبایی کفش هایتان برایتان در اولویت باشد. بلندترین پاشنهای که ما برای کفش عروسی به شما پیشنهاد میکنیم ۷ سانتیمتر است. به یاد داشته باشید که شما باید این کفش را حدود ۱۵ ساعت یا بیشتر به پا داشته باشید، پس انتخاب کفش مناسب برای این مراسم اهمیت بیشتری پیدا میکند. در ابتدا زمان پوشیدن کفش را کوتاه درنظر بگیرید و هر بار یک ربع تا بیست دقیقه به این زمان اضافه کنید تا در روزهای آخر کفش را در حدود 3 یا 4 ساعت پوشیده باشید. اینطور نباشد که با پوشیدن کفش پاشنه بلند ۱۰ سانتی متری قدتان از داماد خیلی بلند تر شود. کفش های بدون پاشنه عروس، برای نوعروس ها با قد متناسب و قد بلند مناسب تر می باشند و این طرح کفش ها به صورت کار شده و ساده موجود می باشند و اگر لباس شما ساده می باشد بهتر است کفش های کار شده و تزیین شده را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

اگر داماد قد بلند است و شما قد کوتاهی دارید، بهتر است به دنبال کفش های پاشنه بلندی باشید که لژ یکسره دارند. برای خانمهای که جشن عروسی خود را برای فصل گرم برنامهریزی کردهاند، قطعا سندل تک باند و سگکی برند Gianvito Rossi (که چرم و حصیربافت است) توجه آنها را به خود جلب خواهد کرد. همانطور که میدانید عروس و داماد به خاطر فعالیت زیادی که در روز جشن خود دارند از عکاسی گرفته تا خوش آمدگویی به تمامی مهمانان سبب میشود تا احساس خستگی داشته باشند در نتیجه استفاده از کفش مناسب میتواند بسیار کارآمد باشد. چند نکته بسیار مهم در انتخاب کفش عروس وجود دارد که عروس خانم ها باید علاوه بر زیبایی کفش خود به نکات سلامتی کفش توجه کنند تا در هنگام استفاده از این مدل کفش ها به مشکل بر نخورند.