نکاتی درباره انتخاب کفش عروس – مجله تصویر زندگی

برای خرید کفش حتماً جدیدترین مدلهای کفش عروسی را بررسی کنید. به خصوص اگر داماد قد بلندی داشته باشد و شما به عنوان عروس، اختلاف قدی قابل توجهی با داماد داشته باشید، برنامهریزهای عروسی به شما پیشنهاد میدهند، این اختلاف را با پوشیدن کفشهای مناسب کمتر کنید تا در عکسها بهتر ظاهر شوید. در هنگام خرید کفش عروسی به تفاوت قدتان با داماد توجه کنید، اگر با داماد تقریبا هم قد هستید به سراغ کفشهایی با پاشنه های خیلی کوتاه بروید و اگر کاملا هم قد داماد و یا کمی از او بلندتر هستید از کفشهای تخت و کاملا بی پاشنه استفاده کنید.

ممکن است شما هم جز آن دسته از خانمهایی باشید که عطای پاشنهی بلند را به لقای سختی و خستگی آن بخشیدهاید و حتی در روز عروسیتان حاضر نیستید، کفش پاشنه بلند را امتحان کنید. امروز با سوربان همراه باشید تا جدیدترین و شیک ترین مدل های کفش عروس را با هم ببینیم. حتما برای جشن عروسیتان هم کفش با پاشنه همین اندازه خریداری کنید. همچنین بهتر است برای لباس عروس بلند و دنباله دار از کفش های تخت و پاشنه کوتاه استفاده کنید. در مورد این که کفش عروس پاشنه کوتاه برای این شب مناسبتر است یا کفش پاشنه بلند هیچ پاسخ مشخصی وجود ندارد. به عنوان راهنمای جامع انتخاب کفش عروس به شما پیشنهاد میکنیم که برای شب عروسی از کفشهایی با پاشنه متوسط که نه ضخامت زیاد و نه ضخامت کمی دارند، استفاده کنید. در اپلیکیشن کمدا مدلهای مختلفی از کفش عروس را میتوانید ببینید و خریدی امن و سریع را تجربه کنید یا حتی کفش عروسیتان در آن به فروش بگذارید.

به عنوان راهنمای خرید کفش عروس باید بدانید که پوشیدن کفش ناراحت در شب عروسی میتواند موجب تلخ شدن لحظات عروسی برای شما و بروز پا درد شود. به عنوان راهنمای خرید کفش عروس حتماً به راحتی و کیفیت کفش توجه ویژه داشته باشید. در این موقعیت کفش عروس تخت را به شما پیشنهاد میدهیم که شاید تا چند سال پیش پوشیدنشان برای مراسم مهم و حتی عروسی خیلی مرسوم نبودهاند. معمولا زمانی که قصد خرید کفش مجلسی یا کفش عروس را دارید به این نکته دقت کنید که معمولا با چه نوع کفشی راحت تر هستید و عموما پاشنه کوتاه و اسپرت می پوشید یا پاشنه بلند و مجلسی. اگر عروسی شما در باغ برگزار میشود، بهتر است از پاشنههای ضخیم یا حتی کفش عروس لژ دار استفاده کنید. اگر داماد قد بلند اسـت و شما قد کوتاهی دارید، بهتر اسـت به دنبال کفش های پاشنه بلندی باشید که لژ یکسره دارند.

اما برای این کار بهتر است از جاهایی خرید کنید که امکان مرجوعی وجود دارد. کفش عروس، انواع مختلفی دارد که براساس سلیقه، تجربه و لایف استایلتان، باید آن را انتخاب کنید. تصاویر زیر نمونه هایی از بهترین مدل های تزیینات کفش محسوب می گردند که می توان از آنها برای تزیینات کفش های عروس استفاده نمود. خرید یک جفت کفش گرانقیمت تنها برای یک شب مقرون به صرفه نیست پس کفش های راحتی را انتخاب کنید که پس از عروسی نیز بتوان از آن استفاده کرد و راه رفتن با آنها سخت نباشد. کیف و کفش از اکسسوری مهم عروس خانوم ها می باشد که باید با لباس عروس ست شده باشند، از این رو زیبایی کفش اهمیت زیادی می تواند برای آنها داشته باشد، بنابراین در صورتی که کفش عروسیتان ساده است، می توانید با کمی خلاقیت و بهره گیری از ایده های مختلف کفش های خود را به زیبایی دیزاین و زیبا کنید، در اینجا مدلهای جدید و شیک متنوعی از انواع تزیینات کفش نوعروس به اشتراک گذاشته ایم که امیدواریم از تماشای این مدلها لذت ببرید، ضمن اینکه از این ایده ها بتوانید نهایت بهره را در تزیینات خود داشته باشید.