نکاتی درباره انتخاب کفش عروس – مجله تصویر زندگی

بسیاری از خانمها در روز عروسی خود به سراغ کفش های پاشنه بلند میروند و فکر میکنند هرچه پاشنه کفششان بزرگ تر باشد جذاب تر میشوند. کفشهای عروسی در انواع طرح های متنوع بدون پاشنه و پاشنه بلند و پاشنه کوتاه موجود است و شما می توانید از بین این مدلها ، کفشی شیک و بی نظیری را برای خود انتخاب نمایید و در جشن عروسی تان خوش تیپ تر به نظر برسید. اگر قرار است در فصول سرد سال جشن بگیرید بهتر است به دنبال خرید صندل های تابستانی نباشید. معمولا کفش عروس رو به رنگ سفید انتخاب میکنن اما مدلهای رنگی و جذابی هم برای طرفداران سبک های رنگی و غیرسفید هست که بسیار شیک و زیباست و با اکسسوری های جذابی تزیین شده.

معمولا برای خرید کفش عروس از رنگ های روشن تر مثل سفید، کرم و نباتی استفاده می کنند اما انواع کفش های رنگی مخملی که با رنگ لباس عروس تضاد و کنتراست داشته باشد جذابیت و زیبایی بیشتری دارد. این دسته از کفشهای عروس، اغلب با تور سفید، سنگ یا مراورید تزیین شده است که میتواند بسیار شیک و زیبا باشند. کفش مختص فصل پاییز و زمستون و همچنین انتخاب باغ یا ساحل برای برگزاری مراسم با کفشی که برای بهار و تابستون و مراسمی که در تالار برگزار میشه تفاوت زیادی داره. اگر شما فرد خاصپسندی هستید و همیشه با انتخابهای غیرمنتظره همه را شگفتزده میکنید، کفش عروس جذاب برند Malone Souliers Liva مدل Slingbacks بهترین گزینه برای شماست. شب عروسی مهمترین شب زندگی هر فرد هست.

اگر در دسته افرادی هستید که هر روز کفش پاشنه بلند میپوشید، پس پوشیدن این سبک کفشها برای شما راحت است. بنابراین از استحکام کفش و لیز نبودن کف آن مطمئن شوید. بنابراین لازم است که از بابت استحکام کفش و لیز نبودن کف آن مطمئن شوید. اگر قرار است مراسم شما در سالن، با کفپوش فرش یا پارچههای ابریشمی و براق و سفید برگزار شود، شاید لازم باشد کف کفشتان را کفیهای عاجدار که با کف اصطکاک ایجاد میکنند، بچسبانید. اگر لباس عروس شما عروسکی یا دنبالهدار است (طوری که کفش شما زیر دامن آن پنهان میشود) میتوانید کفشهای با پاشنه حصیری یک تکه را برای لباس عروسیتان انتخاب کنید. متفاوتی دارند. ممکن است شما رنگ لباس و کفش عروسیتان را در یک زمینه انتخاب نکنید و رنگ کفشتان هماهنگ با رنگ لباستان نشود.

کفشهایی از جنس چرم و با زیره هایی نرم و انعطاف پذیر ؛ مسلما همچین کفشی با چنین خصوصیاتی ارزان قیمت نیست اما اصلا صرفه جویی نکنید و سعی کنید بهترین کفش را بخرید تا در روز عروسی درد و زخم پا باعث نشود که با تمام خرجهایی که برای جشن عروسیتان کرده اید، برایتان روز خوش آیندی نباشد و بهتان خوش نگذرد. کفش لباس عروسیتان که رنگ آن کاملا سفید باشد، شاید بعدها دیگر به درد شما نخورد چون کفش سفید با لباسهای دیگر معمولا جور درنمیآید. همچنین سندلهایی با پاشنهی بلندِ یکسره که جلو باز و پشت باز هستند از جمله کفشهای راحتی هستند که پیشنهاد میکنیم اگر عروسیتان در فصل تابستان است، حتما در هنگام خرید کفش عروسی، به دنبال یکی از آنها بروید. کفش های با کیفیت مناسب از مواد طبیعی و با کیفیت ساخته می شوند و در صورت استفاده از آن می توانید مدت طولانی تری بایستید و راه بروید.