نکاتی درباره انتخاب کفش عروس – مجله تصویر زندگی

کفش های جلوبازنیز یکی از گزینه های مناسب انتخاب کفش هستند زیرا انگشتان پنجه پای شما را فشار نمی دهند. بعد از خرید کفش عروسی باید مطمئن شوید که این کفش پای شما را اذیت نمی کند. مدل کفش عروس پرنسسی و بسیار زیبا اغلب با انواع نگین یا سنگهای زینتی تزیین شده است که میتواند جلوه کفش را دوچندان کند و زیبایی خاصی به استایل شما ببخشد. یکی از انواع مدل کفش عروسی بسیار شیک با پاشنه بسیار کوتاه که برای انواع مد لباس عروس به خصوص مدل لباس پرنسسی میتواند مناسب باشد. بلندی لباس عروس هم مهم است، اگر لباس عروس شما کوتاه باشد میتوانید کفشی با جزئیات بیشتر انتخاب کنید، ولی اگر لباس عروس شما بلند است باید به موارد دیگری نیز دقت داشته باشید، اگر کفش شما پر از جزئیات باشد ممکن است تور لباس شما به کفش گیر کند و باعث زمین خوردن شما شود.

مدل کفش عروس سرمهای با پاشنهای قطور و یا لژ مانند که پاشنه یکسره به آن نیز میگویند، میتواند علاوه بر زیبایی مدل بسیار راحتی نیز باشد. به یاد داشته باشید که شما باید این کفش را حدود ۱۵ ساعت یا بیشتر به پا داشته باشید، پس انتخاب کفش مناسب برای این مراسم اهمیت بیشتری پیدا میکند. با این کفشها احساس تعادل و راحتی بیشتری خواهید داشت. کفشهای پاشنه بلند تعادل شما را نیز بر هم میزنند و احتمال زمین خوردن شما را زیاد میکنند! اما به تازگی مدلهای بسیار شیک و خاصی از کفشهای پیاشنه بلند با پاشنههایی قطور طراحی شده است که میتواند برای جشن عروسی نیز مناسب باشد به خصوص برای افرادی که جشن عروسی و تم بسیار خاصی دارند.

کفشهای لژدار جزو طرحهای خاص و در عین حال زیبا محسوب میشوند که میتوان از آن به عنوان کفش عروس نیز استفاده کرد. با چی بپوشم همراه شوید تا به معرفی ۱۷ مدل کفش عروس راحت بپردازیم که علاوه بر زیبایی میتواند بسیار نرم و راحت باشد و مانع خستگی بیش از حد شما در روز عروسی شود. برخی گمان میکنند که اگر کفشهای مدل تخت را از فروشگاههای ارزانقیمت خریداری کنند، چندان کیفیت آن روی راحتی کفش تأثیر نمیگذارد. 2. کیفیت کفش عروس خیلی مهم هست. علاوه بر این این مدل کفش عروس پاشنه بلندی دارد که میتواند برای کسانی که به کفشهای پاشنه بلند علاقه دارند، بسیار شیک و زیبا باشد. این مدل کفش ظاهر بسیار سادهای داشته و تنها از یک روکش تور یا گیپور بر روی سطح آن استفاده شده که زیبایی بسیار خاصی به کفش میبخشد.

مجله مد پارس ناز پیشنهاد مـا به شما خرید یک جفت کفش چرمی با چرم مرغوب میباشد زیرا چرم انعطاف پذیری بیشتری دارد و به راحتی فرم پاهایتان را به خود می گیرد. برای بعضی از عروس خانمها زیبایی کفش اهمیت بیشتری دارد و برای بعضی راحتی کفش عروس. ابریشم و ساتن دو جنس پارچه مناسب برای طراحی رویه کفش لباس عروس هستند. بیشتر کفش های عروسی از جنس ساتن یا ابریشم هستند اما می توانید در بین نمونه های چرمی هم کفش های ساده و زیباتری را انتخاب کنید. در بین مدل کفشهای عروس از طرح و رنگهای متفاوت گرفته تا جنس و بافتهای خاص به چشم میخورند. انتخاب کفش عروس در نگاه اول کار آسان و هیجان انگیزی است اما اگر به نکات مهم و استاندارد توجه نشود، موجب عذاب عروس خانم ها خواهد بود. پس اطمینان از استحکام کافی پاشنه و کف کفش بسیار حیاتی و مهم است.